کد فعالسازی هدایای ایرانسل برای عید قربان و عید غدیر ۱۴۰۰ + بسته مکالمه و اینترنت

0

هدایای ایرانسل به مناسبت عید قربان ۱۴۰۰ و عید غدیر ۱۴۰۰ ؛ بسته اینترنت و مکالمه رایگان برای مشترکان دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته است که میتوانید از ۳۰ تیر تا ۷ مرداد فعال کنید و از بسته اینترنت ۳ گیگابایتی و مکالمه رایگان ۳ ساعته بهره مند شوید در ادامه جزئیات کامل خبر عیدانه ایرانسل برای قربان و غدیر ۱۴۰۰ را بخوانید

کد فعالسازی هدایای ایرانسل برای عید قربان و عید غدیر 1400 + بسته مکالمه و اینترنت

هدایای ایرانسل برای عید قربان ۱۴۰۰

ایرانسل، به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم، پیشنهادهای ویژه‌ای شامل «بستۀ اینترنت و مکالمه» و نیز «طرح مکالمۀ رایگان»، برای مشترکان خود در نظر گرفته است.

به گزارش حرف تازه به نقل از روابط‌ عمومی ایرانسل، این هدایای ویژه، در فاصلۀ بین این دو عید فرخنده، از بامداد ۳۰ تیر تا شامگاه ۷ مرداد ۱۴۰۰، قابل فعال‌سازی هستند.

مشترکان ایرانسل می‌توانند در این ایام، بستۀ ویژۀ سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه ایرانسلی را به قیمت تخفیفی ۱۰هزار تومان فعال‌سازی کنند.

فعال‌سازی این بسته، از طریق بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره‌گیری کد دستوری #۵* برای تمام مشترکان ایرانسل، امکان‌پذیر است.

مشترکان ایرانسل می‌توانند تا سه روز پس از فعال‌ سازی، از این بسته استفاده کنند.

کد اینترنت رایگان عید قربان ۱۴۰۰ ایرانسل

تمام مشترکان اپراتور ایرانسل می‌توانند کد دستوری #۵* را شماره گیری کرده و یا آن را از طریق اپلکیشن ایرانسل من از طریق بخش “پیشنهادها” بسته ترکیبی هدیه اعیاد قربان و غدیر را که شامل بسته ویژه سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه ایرانسلی را به قیمت تخفیفی ۱۰ هزار تومان فعال‌سازی کنند.

مدن زمان استفاده

مدت زمان اعتبار بسته ترکیبی هدیه ایرانسل از زمان فعالسازی سه روز خواهد بود.

همچنین با فعال‌سازی طرح هدیۀ مکالمه، پس از ۵ دقیقه مکالمۀ ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ بعدیِ آن مکالمه، رایگان خواهد بود. این طرح از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماه گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* قابل فعال‌سازی است. ‌

 

نظرات