خلاصه داستان فیلم شارلاتان + بیوگرافی بازیگران و عکسهای فیلم شارلاتان

0

“شارلاتان″، فیلم ایرانی به کارگردانی آرش معریان و تهیه کنندگی حسین فرح‌بخش و عبدالله علیخانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۸۳ و در ژانر درام، کمدی و اجتماعی ساخته شده است. فیلم سینمایی شارلاتان که برای اولین بار در خرداد ۸۴ اکران شد، حالا قرار است بر روی انتن صداو سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

داستان و بازیگران فیلم شارلاتان + بیوگرافی بازیگران و تصاویر فیلم شارلاتان به همراه نقش ها

 

خلاصه داستان

فیلم “شارلان” روایتگر داستان دو جوان هم خانه به نامهای “حسن” و “بهروز” می باشد که اوضاع مالی خوبی ندارند و “بهروز” با موتور در بیرون مسافرکشی می کند و “حسن” فیلم نامه نویس است که هنوز موفق به فروش فیلمنامه هایش نشده است بنابراین به یک شرکت تولید فیلم می رود و فیلمنامه اش را در آنجا شرح می دهد…

خلاصه داستان فیلم شارلاتان

“شارلاتان” دومین ساخته آرش معیریان پس از فیلم “كما” است. که مانند فیلم اول در گیشه با استقبال مخاطبان مواجه شد و تا پایان فصل پاییز با رقم ۴۱۱ میلیون تومان لقب پرفروش ترین فیلم سال ۱۳۸۴ را از آن خود کرد. “کما” در سال ۱۳۸۳ نزدیک به ۶۲۰ میلیون تومان فروش کرده بود. معیریان پس از “شارلاتان” فیلم “چپ دست” را ساخت.

 

اسامی بازیگران فیلم شارلاتان به همراه نقش

اسامی بازیگران فیلم شارلاتان به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: آرش معریان، تهیه كننده: عبدالله علیخانی، حسن فرح بخش، فیلمنامه: حسین فرح بخش، مدیر فیلمبرداری: مجتبی رحیمی، تدوین: آرش معیریان، موسیقی: فردین خلعتبری، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، طراح چهره پردازی: عبدالله اسكندری، صدابردار همزمان: بابك اخوان، عكاس: محمد فوقانی.

نظرات