مصطفی نعیماوی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای کشته شدن در اعتراضات آب شادگان

0

مصطفی نعیماوی شب ۲۶ تیر ۱۴۰۰ براثر اصابت گلوله در اعتراضات آب در شادگان جان باخت او جوان ۲۶ ساله اهل شادان بود که اولنی جان باخته اعتراضات خوزستان برای بی آبی است ماجرای مرگ مصطفی نعیماوی و درخواست خانواده اش برای دستگیری عاملان تیراندازی به فرزندشان را بخوانید

مصطفی نعیماوی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای کشته شدن در اعتراضات آب شادگان

مصطفی نعیماوی کیست؟

امید صبری پور سرپرست فرمانداری شادگان گفت: یک شهروند جوان شادگانی شب گذشته در جریان اعتراضات شادگان به وضعیت کم آبی در این شهرستان توسط فرصت‌طلبان کشته شد.

امید صبری‌پور اظهار داشت: شب گذشته برخی از مردم شادگان در اعتراض به وضعیت تنش آبی ناشی از خشکسالی تجمع کرده بودند که افراد فرصت طلب یکی از این تجمع کنندگان را با ضرب گلوله از پای درآوردند.

ماجرای مرگ و کشته شدن در اعتراضات آب شادگان

وی افزود: در جریان این تجمع افرادی به قصد تحریک مردم اقدام به تیراندازی هوایی کرده که متاسفانه یکی از این تیرها به فردی که در صحنه حضور داشت اصابت و منجر به فوت وی شد.

صبری‌پور گفت:شناسایی افراد مسبب این حادثه در دستور کار نیروهای انتظامی و امنیتی قرار گرفته است.

مصطفی نعیماوی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای کشته شدن در اعتراضات آب شادگان + عکس

 

شهرستان شادگان در ۷۰ کیلومتری جنوب اهواز واقع شده است.

خشکسالی از اول امسال باعث تنش آبی در استان خوزستان شده است

روز ۲۶ تیرماه ، برخی از مردم شادگان در اعتراض به وضعیت تنش آبی ناشی از خشکسالی تجمع کرده بودند که افراد فرصت طلب یکی از این تجمع کنندگان را با ضرب گلوله از پای درآوردند.

مصطفی نعیماوی ۲۶ ساله است. وی ساکن منطقه عباس آباد در شهرستان شادگان است.

طبق گزارش های محلی ، مصطفی در اثر اصابت دو گلوله به ناحیه سینه جانش را از دست داد.

مصطفی نعیماوی شب گذشته براثر اصابت گلوله در اعتراضات شادگان جان باخت. خبرنگار فارس به میان خانواده مرحوم نعیماوی رفته و پای درددل آن‌ها نشسته است، پدر و برادر مصطفی بر درخواست خود از دولت مبنی بر دستگیری عاملان تیراندازی تاکید می‌کنند.

نظرات