بیوگرافی و عکس های جدید اینستاگرامی امیرحسین خانی بازیکن والیبال

0

بیوگرافی امیرحسین خانی والیبالیست + عکسهای (امیرحسین خانی) وزرشکار والیبال به همراه همسرش قد و سن و اینستاگرام و ویکی پدیا امیرحسین خانی و خواهر و مادر و پدرش و مصاحبه و گفتگوی و حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو او را در مجله حرف تازه بخوانید / قد و سن و ادرس پیج اینستاگرام امیرحسین خانی را بخوانید .

با بیوگرافی «امیرحسین خانی» (amirhossein khani) والیبالیست و بازیکن تیم ملی والیبال جوانان ایران ، عکس های جدید امیرحسین خانی بازیکن والیبال پشت خط زن و همسرش ، زندگینامه امیرحسین خانی والیبالیست و همسرش ، زندگی شخصی و سوابق ورزشی و خانواده و سن و قد امیر حسین خانی بازیکن والیبال و ویکی پدیا و تصاویر شخصی و پیج اینستاگرامش به مناسبت پیوستن به باشگاه آلتکما در سوپر لیگ ترکیه و المپیک ۲۰۲۰ توکیو با ما در مجله حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی و سوابق امیرحسین خانی والیبالیست ایرانی + عکس های اینستاگرامی و زندگی شخصی

بیوگرافی امیرحسین خانی والیبالیست

مجله حرف تازه – امیرحسین خانی متولد ۱۳۸۰ بازیکن والیبال اهل ایران که در پست پشت خط زن با قد ۱۹۳ برای تیم «آلتکما» در سوپر لیگ ترکیه توپ می زند.

سوابق ورزشی

خانی با توجه به قامت بلند و رشیدی که دارد بطور حرفه ای والیبال را از نوجوانی آغاز کرده و تا کنون در پُست پشت خط‌ زن برای تیم‌هایی چون: راهیاب ملل مریوان و پیکان تهران توپ زده و عضو تیم والیبال جوانان ایران نیز بوده است .

 

بیوگرافی و عکس های اینستاگرامی امیرحسین خانی بازیکن والیبال

پیوستن به باشگاه آلتکما در سوپر لیگ ترکیه

امیرحسین خانی پشت خط‌ زن جوان تیم ملی والیبال جوانان با عقد قراردادی ۳ ساله به تیم آلتکما در سوپر لیگ ترکیه پیوست. گفته شده است که مسئولان باشگاه آلتکما کشور ترکیه برای جذب و به خدمت گرفتن او به عنوان بازیکن چهارم خارجی، حاضر به پرداخت ۱۰۰ هزار لیر معادل ۱۰ هزار دلار به فدراسیون والیبال ترکیه شده اند.

ماکسیم بوکویویچ، پاسور تیم ملی صربستان و لوآن وبر، پشت خط‌زن ملی‌پوش برزیلی و فصل گذشته باشگاه میلانو ایتالیا هم‌تیمی‌های جدید امیرحسین خانی در تیم آلتکما خواهند بود. این تیم در فصل اخیر لیگ ترکیه در رده هشتم ایستاد.

 پیج اینستاگرام امیرحسین خانی بازیکن والیبال

پیج اینستاگرام امیرحسین خانی بازیکن والیبال

صفحه رسمی این بازیکن والیبال با نشانی amirhosseinkhani9 در شبکه اجتماعی اینستاگرام دسترس عموم قرار که میتوانید تصاویر و عکس های شخصی و فعالیت های او بیشتر آشنا شوید

زندگینامه امیرحسین خانی بازیکن تیم والیبال آلتکما ترکیه

 

نظرات