بیوگرافی شیرین صمدی مجری سابق تلویزیون و همسرش + خانواده و جنجال کشف حجاب

0

بیوگرافی شیرین صمدی مجری و همسرش + اینستاگرام و سوابق و پیج اینستاگرامش با بیوگرافی «شیرین صمدی» (Shirin Samadi) بازیگر ایرانی و مجری تلویزیون و همسرش ، عکس ها و تصاویر شخصی و بی حجاب شیرین صمدی ، زندگینامه شیرین صمدی و همسرش ، اینستاگرام شیرین صمدی و زندگی شخصی و حرفه ای با عکس های جدید و حواشی و جنجالهای زندگی شخصی و شغلی و کشف حجاب وی در سایت حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی شیرین صمدی مجری سابق تلویزیون و همسرش + خانواده و جنجال کشف حجاب

بیوگرافی شیرین صمدی مجری تلویزیون

شیرین صمدی مجری و گوینده سابق تلویزیون و بازیگر تئاتر و تلویزیون و سینما متولد آذر سال ۱۳۶۳ در شهر اصفهان می باشد. او دارای مدرک لیسانس رشته علوم اجتماعی است و سابقه اجرا در برنامه مختلف تلویزیون ایران را دارد.

سال های فعالیت از بازیگری تا اجرا

شیرین صمدی ابتدا کار هنری را از بازیگری از دوران نوجوانی آغاز کرد و از سال ۱۳۷۶ بطور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد. او در ۱۵ سالگی داور دوره چهاردهم جشنواره کودک و نوجوان شد و در سال های بعد هم داور سازمان ملی را بر عهده داشت.

بعد از مدتی وارد مجریگری شد و اولین اجرای خود را در برنامه ای به نام مسیر سبز جوانی در شبکه اصفهان در سال ۱۳۸۳ انجام داد و از سال ۹۱ وارد شبکه یک سیما شده و اجرای برنامه صبح بخیر ایران و سیمای خانواده در شبکه یک و مجری برنامه تلویزیونی عصر خانواده شبکه دو را بر عهده داشت

وی در تلویزیون اجرای برنامه های «صبح بخیر ایران»، «سیمای خانواده» ، «قاصدک» (شبکه یک)، «عصر خانواده» (شبکه دو)، «همیشه خونه» (شبکه آموزش) و … را در کارنامه خود دارد.

ازدواج و همسر شیرین صمدی مجری صدا و سیما

وی مجرد است و هنوز ازدواح نکرده است

بیوگرافی شیرین صمدی مجری تلویزیون

دیگر فعالیت ها

صمدی علاوه بر اجرا در عرصه تدریس بازیگری فعالیت دارد و ۸ سال تدریس بازیگری تئاتر کودک را بر عهده داشته و مربی تئاتر کانون اصلاح و تربیت اصفهان و مرکز نگهداری کودکان خیابانی نیز بوده است . او کارنامه پرو پیمانی از نویسندگی و خبرنگاری و کارهای تصویری تله فیلم دارد

پیج اینستاگرام شیرین صمدی

صفحه شخصی و رسمی اینستاگرام شیرین صمدی با نشانی  Shirin Samadi در دسترس عموم قرار دارد که میتوانید عکس های متفاوت و جنجالی وی را ببینید

پیج اینستاگرام شیرین صمدی مجری صدا و سیما

مصاحبه خواندنی شیرین صمدی درباره زندگی شخصی و حرفه ای

به نوعی سرنوشت مرا به اینجا کشاند. من کارم را از سال ۹۱ با ورود به شبکه یک سیما شروع کردم از برنامه صبح بخیر ایران به تهیه کنندگی داریوش ربیعی و سیمای خانواده به تهیه کنندگی علی کریمی.

هم مجری بودم و هم آیتمی داشتیم به نام کتابخانه صبا که تبدیل به یک طرح ملی شد. برنامه ای که خیلی دوستش داشتم. شعار خوبی هم داشتیم: هیچ کجای ایران بی کتاب نباشد. این برنامه تا سال ۹۲ ادامه داشت و بعد از آن به دلایلی متوقف شد

مجری شبکه یک

صداقت، در یک کلام. این طوری است که می شود با مخاطب ارتباط برقرار کرد. من تلاش می کنم که آیینه تمام نما باشم چون مخاطب من عام است.

قبلا همه چیز یک جور دیگر بود. نوستالژی هایی داشتیم که حالا اتفاق نمی افتد.

کشف حجاب شیرین صمدی مجری تلویزیون

مجری کودک

به نظر من کسی که می خواهد مجری کودک شود باید دنیای کودکانه را بفهمد. با عوض کردن صدا نمی توان به دنیای کودک وارد شد. باید زبان ذهن کودک را بدانی. باید زانو بزنی و قد کودک بشوی و غیر مستقیم آنچه که کودکان دوست دارند را به آنها بدهی. باید خودت را جای کودک بگذاری.

اگر یک بار دیگر به دنیا بیایید دوست دارید دوباره این شغل را داشته باشید؟

دوست داشتم بازیگر شوم، چون تئاتر را دوست دارم.

ماجرای ممنوع التصویری شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری برنامه تلویزیونی عصر خانواده شبکه دو با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که به خاطر ایفای نقش در تئاتر ممنوع التصویر شده است.

عکس های بی حجاب شیرین صمدی

ماجرای کشف حجاب شیرین صمدی

صمدی مجری سابق تلویزوین با انتشار تصویری بدون حجاب نوشت:

اينم يه عكس در جواب اونهايي كه مدام ازم مي پرسن ، ديگه تلويزيون برنامه اجرا نمي كنيد؟ خودتون نمي ريد يا ممنوع التصوير هستين ؟ و… و… و… و… تمام

عکس های جدید شیرین صمدی

بیوگرافی شیرین صمدی مجری و همسرش + اینستاگرام

زندگینامه شیرین صمدی گوینده و مجری و بازیگر

سوابق و برنامه های شیرین صمدی در تلویزیون

نظرات