همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر فوتبال و همسرش + زندگی شخصی با عکس های جدید و سوابق

0

بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر فوتبال و همسرش + اینستاگرام و سوابق ورزشی و با بیوگرافی «شایان مرادی نسب» (shayan moradi nasab) متولد ۱۳۷۲ در کرج مجری و گوینده و گزارشگر فوتبال و همسرش ، زندگینامه (شایان مرادی نسب) و همسرش ، پیج اصلی اینستاگرامش به همراه زندگی شخصی و خصوصی و تصاویر شخصی و ماجرای گزارشگر فوتبال شدن و قد و خانواده و ازدواج و همسرش در مجله اینترنتی حرف تازه آشنا شوید.

بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر فوتبال و همسرش + عکس های جدید شخصی و سوابق

بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر فوتبال

شایان مرادی نسب متولد ۲۸ دی ۱۳۷۲  در کرج، گوینده رادیو و نمایش های رادیویی ، مجری و یکی از استعدادهای جدید گزارشگری فوتبال است که مدتی است با شبکه سه در برنامه های ورزشی و فوتبالی همکاری دارد.

از مسابقه آقای گزارشگر تا گزارشگری فوتبال

مرادی نسب ابتدا با شرکت در مسابقه استعدادیابی به نام گزارشگر شو در عید نوروز سال ۱۳۹۶ وارد تلویزیون شد و حالا به عنوان یکی از گزارشگران جوان شبکه سه در برنامه های فوتبال و مسابقات بطور رسمی فعالیت دارد و چند مسابقه فوتبال لیگ برتر را گزارش کرده است.

زندگینامه شایان مرادی نسب گزارشگر فوتبال شبکه سه

 

البته اولین گزارش غیر رسمی مرادی‌نسب برای بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بود که برای یکی از تلویزیون‌های اینترنتی یعنی آیونت گزارش کرد و اولین گزارش رسمی فوتبالی او نیز برای شبکه سه گزارش بازی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نیمه نهایی جام جم جهانی بود.

اما گزارش رسمی او برای بازی گل گهر و پرسپولیس در ۱۹ آذرماه سال ۹۸ بود که شاید بتوان گفت مانند گزارش دیگر گویندگان فوتبال پخته و حرفه ای نبود، اما کم کم با کسب تجربه توانست جایگاه خود را پیدا کند

بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر فوتبال

ازدواج و همسر شایان مرادی نسب

اینم چهره در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

پیج اینستاگرام شایان مرادی نسب

صفحه رسمی این گزارشگر جوان با آیدی shayanmoradinasab فعال است که میتوانید عکس ها و تصاویر جدید شخصی و ورزشی و خانواده و فعالیت های جدید او را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام شایان مرادی نسب 

مسابقه «آقای گزارش‌گر» در سومین دوره از برگزاری‌اش، شرکت‌کننده‌ای را معرفی کرد با نام شایان مرادی‌نسب. او با سه گزارش، نهایتا در مرحله نیمه‌نهایی از مسابقه کنار رفت و اینطور که خودش در صفحه‌اش نوشته حضور او به نیمه‌نهایی سری سوم کشیده است؛ جایی که با دو گزارشگر دیگر حمیدرضا غلامی و مجید عابدی رقابت کرد و در نهایت حذف شد.

گوینده برنامه های منهای فوتبال

مرادی نسب علاوه بر برنامه فوتبالی و گزارش فوتبال و مصاحبه با فوتبالیست در برنامه های منهای فوتبال و غیر فوتبالی و ورزشی نیز گویندگی میکند و اجرای برنامه هایی را بر عهده دارد. او به عنوان گوینده و مجری نمایش های رادیویی نیز فعالیت میکند.

وی هم اکنون با برنامه ۲۰۲۰ در خرداد و تیر ۱۴۰۰ در شبکه سه سیما با احمدی و محمدحسین میثاقی همکار دارد.

عکس های شخصی شایان مرادی نسب گزارشگر فوتبال

عکس های جدید و تصاویر شخصی شایان مرادی نسب 

شایان مرادی نسب 

زندگی شخصی و خانواده شایان مرادی نسب مجری برنامه 2020 شبکه سه 

سوابق شایان مرادی نسب

شایان مرادی نسب جایگزین عادل فردوسی پور کیست

نظرات