بیوگرافی فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی / درگذشت فاطمه عسکری+ تصاویر

0

بیوگرافی فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی

شاهین صمدپور در پست موقت در پیج اینستاگرامش از فوت و درگذشت فاطمه عسگری دختر ۳۷ ساله که مدتی بود درگیر بیمای سرطان بود، در روز ۲۳ تیر ۱۴۰۰ خبر داد در ادامه بیوگرافی و عکس ها و پیج اینستاگرام و ماجرای شکایت از حسام نواب صفوی بازیگر و جزئیات درگذشت فاطمه عسکری حاتم آبادی را میخوانید.

بیوگرافی فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی / درگذشت فاطمه عسکری+ تصاویر

 

 فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی کیست

فاطمه عسکری متولد ۱۳۶۳ در تهران که نامش بعد از شکایت از بازیگر معروف و رسانه ای کردن توسط شاهین صمدپور  بر سر زبانها افتاد. او عاشق بازیگری بود و سر همین کلاس های بازیگری با بازیگر معروف زمانی که تنها ۲۳ ساله بود آشنا شد و همین آشنایی بود که زندگی‌اش را زیرو رو کردو برادرش مصطفی عسکری داروساز است و پدرش نیز فوت کرده است.

ماجرای بیماری سرطان

فاطمه ۶ سال درگیر بیمای تومور مغزی بود و دیگر حتی توان تکلم هم نداشت. کل بدنش از کار افتاده بود و حالش وخیم بود که در نهایت ۲۳ تیر ۱۴۰۰ درگذشت.

مصطفی عسکری برادر فاطمه درباره فوت خواهرش در صفحه اینساگرامش نوشت: خواهر گلم، راحت و آسوده بخواب عزیزم🖤
دیگه نه بدی میبینی نه نامردی 🖤
تو تا همیشه تو قلب من هستی عزیییزم💔
مطمئن باش کارهاتو قوی تر از قبل ادامه میدم و خبر خوب برات میارم❤
من میدونم منتظر چه خبری هستی و همیشه ازم میخواستی مطمئن باش مطمئن باش خبر خوبشو برات میارم عشقم

بیوگرافی فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی

درگذشت فاطمه عسکری حاتم آبادی شاکی حسام نواب صفوی

شاهین صمدپور خبرنگار اجتماعی با انتشار پست موقت در اینستاگرام خود خبر درگذشت خانم عسگری را در سن ۳۷ سالگی اعلام کرد و از دنبال کنندگانش به خاطر پیشنهاد کمک مالی برای درمان این بانوی مبتلا به سرطان تشکر کرد.

اردیبهشت سال جاری بود که خبر معلق شدن پروانه وکالت حسام نواب صفوی ، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ، به دلیل داشتن شاکی خصوصی منتشر شد.

از طرفی، چند ماه پیش از آن شاهین صمدپور، خبرنگار فعال در فضای مجازی، ویدئویی از مصاحبه اش با خانم جوانی را منتشر کرده بود که مدعی سوء استفاده ی یکی از بازیگران مطرح مرد از خود بود.

مصطفی عسگری، برادر این زن ادعا می کرد در ایزدشهر ویلایی داشتند که به نام خواهرش بود و حسام نواب صفوی با فریب فاطمه عسگری این ملک را به نام خود کرد و علاوه بر آن، یک پیانوی یاماها، چندین گوشی موبایل و مبالغ هنگفتی هم از او گرفت.

برادر فاطمه عسگری می گفت نواب صفوی خواهرش را هیچ وقت به پارک و میهمانی نمی‌ برد و آن ها همیشه به خانه‌ ی خانواده ی عسگری می‌ رفتند که مادرشان هم در جریان بود.

درگذشت فاطمه عسکری حاتم آبادی شاکی حسام نواب صفوی

واکنش حسام نواب صفوی به اتهامات مطرح شده

حسام نواب صفوی در اینستاگرام خود در واکنش به این خبر واکنش نوشت:

متأسفانه در شرایطى که بنده در بستر بیمارى هستم شایعات و اکاذیبى پخش شده است. سال‌هاست در مورد آن سکوت کردم تا خانواده‌اى را که سوداى شهرت و منفعت‌طلبى دارند به خواسته‌شان نرسانم.

اما سکوت در این شرایط خیانت است. به عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده شده را منتشر می‌کنم. این تنها بخش کوچکى از ۱۱ سال آزار من در قالب شکایت است؛ که مهم‌ترین آن‌ها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتوانستند ادعاهاى واهى خود را که صرفا جهت آزار بنده و اخاذى مطرح می‌کردند ثابت کنند. چنان که تأیید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست می‌توانید ببینید.

فاطمه عسکری حاتم آبادی

امروز در فضاى مجازى با حمایت شخصى موج‌سوار و دروغگو که پشیزى براى آبروى بنده ارزش قائل نشده و حتى حاضر به شنیدن حرف‌ها و دیدن آرا نبوده. آبروى بنده را نشانه گرفته‌اند تا با تحت فشار قراردادن من به خواسته‌شان تن در دهم.

بدین وسیله بنده صراحتا از بزه‌هاى انتسابى اعلام برائت می‌کنم. در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد. اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان‌دادن بنده شما را فریب دهند یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

 

نظرات