بیوگرافی و علت قتل محمدجواد گرایی پسر ۲۷ ساله در افسریه/ ماجرای قتل

0

جسد بدون سر و سربریده پسر جوان ۲۷ ساله تهرانی به نام محمدجواد گرایی بعد از دو روز ناپدید شدن در پارک شهید بهشتی در افسریه تهران کشف شد که به طرز فجیعی با ضربات چاقو به قتل رسیده بود و گلوی او بریده شده بود. در ادامه عکس و بیوگرافی و قتل محمدجواد پسر ۲۷ ساله تهرانی به قتل رسیده در پارک افسریه و خانواده و ماجرا و علت قتل وی را مجله حرف تازه بخوانید.

بیوگرافی و علت قتل محمدجواد گرایی پسر 27 ساله در افسریه/ ماجرای قتل

بیوگرافی محمدجواد گرایی پسر ۲۷ ساله در افسریه کیست

محمدجواد گرایی ۲۷ ساله متولد تهران و کارمند اداره برق ، متاهل دارای یک دختر شش ماهه که شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ جسد وی با سر بریده کشف شد.

ماجرای کامل قتل محمدجواد ۲۷ ساله

قبل کشف جسد سربریده محمدجواد ، خانواده اش مفقود شدن او را دو روز قبل به پلیس گزارش داده بودند. تا اینکه صبح روز شنبه جسد سربریده محمدجواد که به طرز فجیعی با ضربات چاقو از پادرآمده بود و عامل جنایت گلو او را بریده بود کشف شد و رسیدگی به پرونده قتل در دستور کار قضایی قرار گرفت تا راز قتل محمدجواد با جسد سربریده مشخص شود.

شنبه ۱۹ تیرماه امسال، جسد سر بریده یک جوان ۲۷ ساله در پارک شهید بهشتی افسریه توسط رهگذران کشف شد. ماموران کلانتری ۱۳۲ افسریه بلافاصله برای رسیدگی به این جنایت در محل حاضر شدند.

در حالی که مدارک شناسایی مقتول و گوشی تلفن همراهش معدوم شده بود، جسد برای احراز هویت به پزشکی قانونی انتقال یافت.

همچنین ببینید: علت دقیق دعوا و قمه کشی هلیا و رفقای دهه هشتادی در پارک

کشف جسد مجهول الهویه

گویا روز قبل جسد مجهول الهویه ای در پارک شهید بهشتی افسریه تهران کشف شد که بعدا مشخص شد که متعلق به این جوان ۲۷ ساله می باشد. ، اعضای خانواده محمدجواد گرایی ناپدید شدن او را به پلیس گزارش داده بودند و با توجه به تطابق مشخصات جسد با فرد مفقودی، خانواده محمد جواد در جریان کشف جسد مجهول الهویه قرار گرفته و با حضور در پزشکی قانونی هویت جسد را تائید کردند.

رسیدگی به پرونده

دایی محمدجواد در مورد جزئیات این حادثه گفت: «محمد جواد کارمند اداره برق بود و به تازگی یک آپارتمان در پرند خریده بود. او متاهل بود و یک دختر شش ماهه دارد. جمعه محمدجواد شیفت بود، اما از بعدازظهر تلفنش را جواب نداد. بعد از اینکه جسد او در افسریه تهران کشف شد، خودروی او در نزدیکی پرند پیدا شد. هنوز هیچ سرنخی از قاتل و انگیزه او از این جنایت مشخص نیست.»

دایی مقتول در ادامه گفت: «پدر محمدجواد دو برادر داشت که یکی از آن‌ها در جنگ به شهادت رسید.»

رسیدگی به این پرونده در دستور کار پلیسی و قضایی قرار دارد.

منبع:رکنا

نظرات