همه جا با فرادرس

حاج آقا همتی ادمین پیج طرفداران بهنوش بختیاری کیست؟ بیوگرافی و علت قتل

0

حاج آقا همتی ادمین پیج طرفداران بهنوش بختیاری کیست؟ بیوگرافی و علت قتل و ماجرای قتل ادمین طرفداران بهنوش بختیاری و ناگفته های جدید درباره قتل یک فرد روحانی نما که ادمین فن پیج بهنوش بختیاری بوده را با عکس و بیوگرافی حاج آقا همتی روحانی قلابی را بخوانید.

حاج آقا همتی ادمین پیج طرفداران بهنوش بختیاری کیست؟ بیوگرافی و علت قتل

بیوگرافی حاج آقا همتی ادمین فن پیج بهنوش بختیاری کیست

روز گذشته بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش از قتل ادمین فن پیجش در اینستاگرام خبر داد.

بهنوش بختیاری پرده از قتل روحانی در پیج اینستاگرامی اش برداشت و عکسی انتشار داد که مردی با هویت همتی در لباس روحانیت با عمامه سیدی بود و با او سلفی انداخته بود.

او تصویری از یک فرد روحانی منتشر کرد و نوشت “حاج آقا همتی تو فقط فن پیج نبودی یک انسان بودی که روزی بهت گفتم بچه آخوند شما که مارو قبول نداری … گفتی من حجاب قلب شما رو دیدم.» باورم نمی شود که به خاطر دزدی شما رو به قتل رسوندن.

اسم و بیوگرافی حاج آقا همتی ادمین فن پیج بهنوش بختیاری

ناگفته جدید قتل حاج آقا همتی ادمین فن پیج بهنوش بختیاری

رکنا نوشت: براساس گزارش ها شنبه ۱۹ تیرماه بود که ماجرای کشف جنازه یک مرد در چیتگر به ماموران کلانتری ۱۴۵ وردآورد مخابره شد و با دستور بازپرس وهابی از دادسرای امورجنایی تهران تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی وارد عمل شدند تا با شناسایی صاحب جنازه بتوانند رازگشایی کنند.

معاینه جنازه نشان می داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می توانست کلید اسرار این قتل باشد.

این زن جوان بازداشت شد و خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده اند و در حالیکه فرضیه هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است، آنان رفتارهای نادرست مقتول را انگیزه ای در قتل او دانستند.

حاج آقا همتی ادمین پیج طرفداران بهنوش بختیاری کیست؟ بیوگرافی و علت قتل

در همین رابطه سایت رکنا همچنین مدعی شده است که این فرد روحانی نبوده و بهنوش بختیاری را فریب داده است.

در ادامه بهنوش بختیاری با انتشار یک ویدئو گفته است که اطلاعی نداشته که این فرد روحانی نبوده و توضیح داده که این روحانی ادمین پیج اصلی او نبوده و فقط یکی از طرفداران او بوده است و همچنین گفته ادمین نبودن و ما هم به خاطر لباس روحانیتی که همیشه بر تن داشتن تصور میکردیم که روحانی هستن و ظاهرا بعد از فوت ایشون مشخص شده که فقط لباس روحانیت بر تن داشتن

تاکنون پلیس به صورت رسمی درباره این قتل و حواشی آن توضیحی ارائه نکرده است.

بازداشت زن و شوهر در قتل روحانی قلابی

معاینه جنازه نشان می‌داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می‌توانست کلید اسرار این قتل باشد.

این زن جوان بازداشت شد و خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده اند و در حالیکه فرضیه‌هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است آنان رفتار‌های نادرست مقتول انگیزه‌ای در قتل او دانستند.

روحانی قلابی ادمین بهنوش بختیاری

در حالیکه تجسس‌ها نشان می‌داد مقتول یکی از فن پیج‌های معروف بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است اقدامات اطلاعاتی فاش کرد روحانی همتی به هیچ عنوان روحانی و سید نبوده است و با پوشیدن لباس روحانیت خیلی‌ها از جمله بههنوش بختیاری را فریب داده است.

بنابه این گزارش؛ تحقیقات همزمان پلیس با بازجویی از قاتلان روحانی قلابی روی اقدامات متقلبانه مقتول و فریبکاری هایش با سو استفاده از لباس روحانیت متمرکز است.منبع: رکنا

 

نظرات