تصاویر/ تیپ عوامل و بازیگران فیلم قهرمان روی فرش قرمز جشنواره کن+ حواشی

0

با آغاز به کار جشنواره کن ۲۰۲۱ فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی در روز ۲۲ جولای در سالن «گرند لومیر» فستیوال کن به روی پرده رفت. تصاویر و عکس های عوامل و بازیگران فیلم قهرمان از اضغر فرهادی تا امیر جدیدی و فرشته صدرعاملی و سحر گلدوست و احسان گودرزی و … با تیپ های متفاوت را روی فرش قرمز جشنواره کن ببینید

تصاویر/ تیپ عوامل و بازیگران فیلم قهرمان روی فرش قرمز جشنواره کن+ حواشی

عکس های بازیگران فیلم قهرمان در جشنواره کن ۲۰۲۱

در پایان اولین نمایش فیلم قهرمان اصغر فرهادی در جشنواره کن، تماشاگران حاضر در سالن بیش از ۵ دقیقه آن را تشویق کردند.

در فیلم «قهرمان» امیر جدیدی، محسن تنابنده، فرشته صدرعرفایی، سحر گلدوست، احسان گودرزی، مریم شاه‌داعی، علیرضا جهاندیده، صالح كريمايی، فرخ نوربخت، محمد عاقبتی و سارینا فرهادی به همراه جمعی دیگر از بازیگران که اغلب چهره‌های جدید هستند، مقابل دوربین رفته‌اند.

در مراسم فرش قرمز فیلم اصغر فرهادی بیش از همه، امیر جدیدی، بازیگر ۳۷ ساله مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

تیپ بازیگران فیلم قهرمان روی فرش قرمز جشنواره کن+ حواشی

منتقدان در توییتر به فیلم «قهرمان» واکشن نشان دادند و نوشتند:

– «قهرمان» الماس‌ تراش‌ نخورده فرهادی است، فیلمی فوق‌العاده که با هنرنمایی خیره‌کننده‌ امیر جدیدی همراه شده است. سارینا فرهادی دختر اصغر فرهادی در نقش نازنین در فیلم قهرمان نیز در کنار پدرش حضور داشت

– «قهرمان» بهترین فیلم اصغر فرهادی بعد از «جدایی نادر از سیمین» است، فیلمی به همان اندازه غم‌انگیز، گیرا و خوش‌ساخت که آن را با تمام وجودم حس کردم، عاشق این فیلم شدم، گاهی کار خوبی انجام می‌دهی اما همگان به شما شک می‌کنند و با دروغ و نفرت از کنار آن می‌گذرند.

واکنش اسکرین دیلی: اصغر فرهادی یک درام تحسین برانگیز را خلق کرده است که در مرکز آن امیر جدیدی با نقش‌آفرینی بی‌نظیر خود می‌درخشد.

عکس های بازیگران فیلم قهرمان در جشنواره کن

عکس های اصغر فرهادی و دخترش سارینا در جشنواره کن

نظرات