علت دقیق دعوا و قمه کشی هلیا و رفقای دهه هشتادی در پارک

0

علت دقیق دعوا و قمه کشی هلیا و رفقای دهه هشتادی در پارک، دستگیری و اینستاگرام

ماجرا و علت دقیق دعوا و قمه کشی هلیا و رفقای دهه هشتادی در پارکی در اصفهان مشخص شد و این گروه از دختران نوجوان توسط پلیس شناسایی شدند، جزئیات جدید خبر را در مجله حرف تازه میخوانید

علت دقیق دعوا و قمه کشی هلیا و رفقای دهه هشتادی در پارک، دستگیری و اینستاگرام

همشهری نوشت: با شناسایی دختران نوجوانی که در پارکی در اصفهان با هم درگیر شده و یکی از آنها اقدام به قمه کشی کرده بود معلوم شد که دور همی آنها یک قرار در فضای مجازی بوده که به خاطر اختلاف و کل کل در فضای مجازی به درگیری کشیده شده است.

به دنبال انتشار کلیپی از درگیری چند دختر نوجوان در پارکی در اصفهان و قمه کشی یکی از آنها که جنجال زیادی در فضای مجازی بوجود آورد تحقیقات پلیس برای شناسایی این دختران آغاز شد و ماموران موفق شدند در مدت کوتاهی محل زندگی این دختران را شناسایی کنند.

انتقال دختران نوجوان قمه کش به پلیس

ساعاتی پیش دختران نوجوان با همراهی اعضای خانواده شان به پلیس شهر اصفهان منتقل شدند و معلوم شد که آنها از مدتی قبل در فضای مجازی با هم آشنا و دوست شده بودند اما کل کل ها و کری خوانی هایشان در این فضا باعث بوجود آمدن اختلاف میان آنها شده بود و به همین دلیل در یکی از پارک ها با هم قرار گذاشته بودند اما دراین قرار بین تعدادی از آنها درگیری بوجود آمده و یکی از آنها اقدام به قمه کشی کرده بود.

همچنین مشخص شد که پس از این درگیری فرد دیگری اقدام به فیلم برداری کرده و سپس این فیلم را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود.

تحقیق از دختران نوجوان ادامه دارد و پرونده آنها برای تصمیم گیری در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت اما آنچه در این میان اهمیت بیشتری دارد نظارت خانواده ها بر رفتار فرزندان نوجوانشان چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی است چرا که گاهی اشتباهات بچگانه نوجوانان دور از چشم خانواده هایشان ممکن است ابعاد گسترده ای پیدا کند و حتی باعث بوجود آوردن احساس ناامنی در جامعه شود.

هلیا دختر قمه کش کیست

تاکنون مشخصات کامل این دختر منتشر نشده است و فیلمی از قمه کشی و دعوا و درگیری وحشتناکی از این گروه دختران دهه هشتادی منتشر شده است. در پی این خبر جنجالی تیکه کلام “هلیا نکن شر میشه” نیز ترند شده و در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است.

نظرات