مزایای خرید آنلاین گل چیست

3

مزایای خرید آنلاین گل چیست

گل در همه جای دنیا به عنوان یک هدیه امیدوار کننده  و انرژی دهنده یاد میشود و برای همه روز های مهم قابل استفاده است مانند : عروسی ، عزا ، خواستگاری ، ارتقا شغل و…

گل فروشی آنلاین این امکان را برای مردم ساده تر میکند. همانطور که نشسته اید در خانه و مشغول خوردن قهوه هستید ، میتوانید از سایت های آنلاین گل فروشی دیدن کنید و گل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مزایای خرید آنلاین گل به شدت زیاد است و اگر من بخواهم به همه آن بپردازیم ، دیگر وقتی برای کسی باقی نمیماند. در اینجا میخواهم خلاصه ای از مزایای خرید گل آنلاین را برای شما به اشتراک بگذاریم.

 خرید آنلاین گل

مزایای خرید گل آنلاین

همانطور که در ابتدا گفتم ، گل از معدود هدایایی میباشد که میتوان در شادی و غم به دیگران هدیه داد.

انواع باکس و دسته های گل نمایانگر طبعیت زیبا ما میباشند و به هر شخصی میتواند انرژی مثبت دهد.

یکی از مزایا عالی خرید آنلاین این است که دیگر از دست صحبت کردن های الکی فروشنده راحت میشوید و میتوانید با تمرکز و اشراف کامل ، گل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین سایت های گل آنلاین همیشه تنوع بیشتری به خرج میدهند و انتخاب های بهتری برای مشتری میگذارند. اگر شما نمیدانید که چه طرح گلی را انتخاب نمایید و یا چه دیزاینی برای گل شما مناسب است ، میتوانید به سایت های گل آنلاین سفارش بدهید و طرح مورد نظر خود را دریافت کنید ، همینقدر راحت و بی دردسر!

با دیدن سایت های گل فروشی آنلاین دیگر نیازی نیست که اطلاعات را از فروشنده بپرسید ، چون یک مقاله ۵۰۰ متنی درباره گل در هرسایتی وجود دارد.

خرید گل در فروشگاه ها باعث میشود که شما مدت ها در ترافیک بمانید و زمان زیادی از روزتان را هدر بدهید. همچنین با وضعیت قرمز کرونا جالب نیست که به مکان های شلوغ شهر بروید . خرید های آنلاین هیچکدام از این مشکلات را به همراه نخواهد داشت.

صرفه جویی در وقت و حفظ سلامتی ، بهترین مزایای ، خرید گل آنلاین میباشد.

خرید آنلاین گل

امکان سفارش اختصاصی در خرید آنلاین گل

همه نوع خدمات در خرید گل آنلاین وجود دارد که مهم ترین آنها ، گل آرایی به سلیقه شما است.

در واقع شما مجبور نیستید بین گزینه های معرفی شده حتما یکی را انتخاب نمایید و میتوانید گلی مد نظر خود سفارش دهید.

همینطور شما میتوانید خودتان دیزاین و بسته بندی گل را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال برای دوست خود میخواهید هدیه با خصوصیات آن تهیه کنید اما در بازار وجود ندارد ، شما میتوانید به گل آرا های سایت های آنلاین خصوصیات آن دوستتان را بگویید و گلی باب شخصیت آن دریافت کنید.

خدمات سفارش آنلاین با دسته بندی متفاوت

برای خرید هر نوع گل در فروشگاه های آنلاین میتوانید به دسته بندی های متفاوت رجوع کنید و گل های مخصوص همان دسته را ببینید و خریداری نمایید.

به همین راحتی میتوانید یک گل مخصوص هر مناسبتی را بدون هدر دادن وقت تهیه کنید.

به عنوان مثال انواع باکس گل ، دسته گل ، تاج گل ،  گل های مخصوص افتتاحیه ، ترحیم ، تولد کودک ، عروس و… وجود دارد که میتوانید بهترین آن را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال گل های روز مادر  و پدر ، در روز های دیگر نیز قابل رویت است و میتوانید خریداری کنید. این مزیت در فروشگاه های حضوری کشور وجود ندارد.

 

استفاده از گل های تازه در سایت های آنلاین گل

اصلا نگران کیفیت گل های آنلاین و دوام آنها نباشید ، سایت های گل آنلاین در مناسب ترین مکان از گل ها نگهداری خواهند کرد تا پژمرده نشوند.

اصل مشتری مداری در سایت های آنلاین گل ، کیفیت گل است که همه آن را رعایت میکنند.

همینطور اگر برای شما سوالی درباره کیفیت گل ها پیش آمد ، میتوانید به فروشنده آنلاین بخش گل فروشی سوال کنید و کمتر از یک دقیقه پاسخ دریافت کنید.

همینطور اگر شما خواستید کیفیت لحظه ای گل را ببینید ، فروشندگان سایت های آنلاین ، با شما به صورت تصویری تماس خواهند گرفت تا شرایط گل را به طور کامل بررسی کنید ، از این نظر خیالتان راحت.

خرید آنلاین گل

ارسال گل به درب منزل

بعد از سفارش شما ، بدون فوت وقت ، هماهنگی ارسال انجام خواهد شد. یکی از ویژگی های بینظیر سایت شرمیلا ، ارسال در زمانبندی میباشد. یعنی شما اگر میخواهید عشق خود را سوپرایز کنید ، آدرس و زمان مناسب را به همکاران ما بدهید ، تا آنها سر وقت گل را به شما تقدیم کنند.

رقابت در گل فروشی ها بسیار زیاد است ، به همین خاطر همه در تلاش هستند تا بهترین کیفیت را از خود ارائه دهند.

از زمانی که مشتریان عزیز سایت های گل آنلاین را برای خرید خود انتخاب کردند ، باعث شدند تا کیفیت گل ها روز به روز بهتر شود.

امکان ارسال کارت پستال به همراه گل هم هست که می توانید با جمله ای آن را مزین کنید.

همچنین اگر ترس این را دارید که کلاه برداری باشد ، میتوانید به شرکت سایت شرمیلا سر بزنید و خیالتان به طور کامل راحت شود.

آدرس دفتر شرمیلا : تهران، بلوار اشرفی اصفهانی ، خیابان سازمان آب ، گلستان دوم ، پلاک ۱ واحد ۲۰

 

قیمت مناسب سایت های گل فروشی آنلاین

سایت های گل فروشی آنلاین تمام گل های خود را مانند فروشگاه های بازار در یک روز چیدمان نمیکنند تا پژمرده نشوند. گل فروشی های آنلاین گل های نمادین را به شما نشان میدهند و در صورت رضایت شما ، آن را برایتان گل آرایی میکنند.

خیالتان از مبلغی که میپردازید راحت باشد ، چون قیمت ها بسیار مناسب است. یکی از کارهای باورنکردنی سایت شرمیلا که همه را به خود جذب کرده است ، تخفیف در روز های مهم است. یعنی به عنوان مثال در روز مادر ، پدر ، عشق و… تخفیف میدهد.

فروشگاه های کشور در این روز ها قیمت را گران میکنند اما سایت شرمیلا برای شما تخفیف در نظر میگیرد.

همچنین برای اینکه خیالتان از قیمت های گل فروشی آنلاین راحت شود ، میتوانید با قیمت های فروشگاه های حضوری مقایسه کنید.

 

گل فروشی های آنلاین همیشه باز هستند

یکی دیگر از فواید خوب گل فروشی های آنلاین ، باز بودن ۲۴ ساعته است. شما در هرساعت و زمانی که دوست دارید میتوانید از گل ها دیدن و بهترین آن را انتخاب و سفارش دهید. هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.

فروشگاه های حضوری معمولا ساعت های خاصی را کار میکنند و در ظهر ها بسته هستند اما گل فروشی آنلاین اینچنین نیست. برای همین دیگر مجبور نیستید که سریع خرید خود را انجام دهید و هرچقدر که دوست دارید میتوانید برای خریدن گل ها فکر و معیار سنجی کنید.

اگر نکات گفته شده را با دقت بخوانید و مقایسه های لازم را انجام دهید ، متوجه این میشوید که فروشگاه های آنلاین از هر لحاظ  بهتر از فروشگاه های حضوری کشور میباشند.

3 دیدگاه در “مزایای خرید آنلاین گل چیست

 1. مصیب گفت:

  دیگه همه چی انلاین شده
  گل هم خدا رو شکر شد

 2. مصطفی گفت:

  من از این گلفروشی گل خریدم کارشون خوب بود مثل گل ستان و گل زعیم ، شرمیلا هم کارش خوبه

 3. زینب گفت:

  ممنون بابت معرفی این پیج

نظرات