فیلم/ جنجال افتتاحیه پارچه فروشی در مهاباد با مدلینگ های بی حجاب، پلمپ بزازی

1

ویدیویی از افتتاحیه پارچه فروشی در مهاباد به نام ربانی با حضور زنان بی حجاب و مدلینگ های نیمه برهنه در فضای مجازی وایرال شده و در حال دست به دست شدن است که در ادامه این ویدیو با عنوان افتتاحیه بزازی ربانی در مهاباد و ورود دادستان به این موضوع را ببینید

فیلم/ جنجال افتتاحیه پارچه فروشی در مهاباد با مدلینگ های بی حجاب، پلمپ بزازی

فیلم افتتاحیه پارچه فروشی در مهاباد با زنان بی حجاب

ویدیویی از افتتاحیه پارچه فروشی در مهاباد به نام بزاری ربانی با حضور زنان بی حجاب و مدلینگ های نیمه برهنه در فضای مجازی وایرال شده و در حال دست به دست شدن است ، این واحد متخلف صنفی در شهرستان مهاباد در جنوب آذربایجان غربی پلمب و متخلفان تحویل مراجع قضایی شدند.

از انتشار فیلم به دلیل صحنه های غیراخلاقی و غیر شئونات اسلامی معذوریم

ورود دادستان مهاباد به ماجرای افتتاح یک بزازی

اکبر تایوغ مسوول روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی، با اشاره به افتتاح پرحاشیه یک واحد پارچه فروشی در مهاباد، اظهار کرد: هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که به محض اطلاع، دادستان پیگیر این موضوع شد.

وی ادامه داد: با ورود دادستانی مهاباد ضمن پلمب این واحد پارچه فروشی صاحب مغازه شناسایی و تحویل مقامات قضایی شد وسایر عوامل دخیل نیز شناسایی وتحت تعقیب قرار گرفتند.

مسوول روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی افزود: این پرونده هم اکنون توسط دادستانی مهاباد در دست بررسی و نتایج آن بعد از مشخص شدن اطلاع رسانی می شود.

تایوغ با اشاره به عدم رعایت عرف و اخلاق و تبلیغات نامتعارف و حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی را از مهمترین تخلفات افتتاح این واحد صنفی اعلام کرد.

وی بیان کرد: دستگاه قضایی در استان با سرعت و قاطعیت هرگونه تخلف صنفی رسیدگی و با هر گونه سهل انگاری در این خصوص برخورد قانونی خواهد کرد.

1 دیدگاه در “فیلم/ جنجال افتتاحیه پارچه فروشی در مهاباد با مدلینگ های بی حجاب، پلمپ بزازی

  1. اا گفت:

    برق مهاباد رو قطع نمیکنید دیگه؟؟؟؟ چرا به قطع برق ورود نمیکنه

نظرات