سایت ثبت نام بسته ۱۳ میلیونی بلاعوض برای تولد فرزند چهارم + نحوه دریافت

0

سایت ثبت نام دریافت کمک ۱۳ میلیونی برای تولد فرزند چهارم + شرایط و نحوه ثبت نام بسته حمایتی بنیاد ۱۵ خرداد برای تولد فرزند چهارم و آدرس سایت و شرایط و جزئیات خبر را بخوانید

سایت ثبت نام بسته 13 میلیونی بلاعوض برای تولد فرزند چهارم + نحوه دریافت

 

شرایط دریافت بسته حمایتی ۱۳ میلیون برای فرزند چهارم

ایرنا نوشت- مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، از حمایت ۱۳ میلیون تومانی به خانواده‌ها برای تولد فرزند چهارم خبر داد و گفت: طرح آزمایشی “مثبت ۳” توسط ستاد اجرایی فرمان امام با هدف حمایت از فرزندآوری خانواده‌ها و جلوگیری از تحدید نسل آغاز شده است.

اجرای طرح “مثبت۳” به منظور حمایت و تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری به صورت آزمایشی از استان قم آغاز شده و به زودی به صورت سراسری در کل کشور گسترش خواهد یافت.

در این طرح پس از تولد فرزند چهارم در خانواده، یک میلیون تومان هدیه به محض تولد فرزند به مادر، ۲ میلیون تومان سهام به فرزند، بیمه تکمیلی دو ساله مادر و کودک و ۱۰ میلیون تومان بسته معیشتی ارزاق از جمله شیرخشک، مواد غذایی و پوشک به انتخاب پدر اهدا می شود.

راهنمای گرفتن هدیه ۱۳ میلیون تومانی بلاعوض برای بچه چهارم

سیدعبدالله ارجائی افزود: فلسفه ذاتی بنیاد ۱۵ خرداد رسیدگی به محرومین و مستضعفین است که در دوره مدیریت جدید و پس از الحاق این مجموعه به ستاد اجرایی فرمان امام با تعریف سه مأموریت اولویت‌دار؛ جمعیت و خانواده، بهداشت و درمان و عمران اجتماعی به دنبال خدمت‌رسانی به مردم هستیم.

وی با اشاره به سیاست ستاد اجرایی فرمان امام در زمینه تحدید نسل و افزایش فرزندآوری از راه‌اندازی باشگاه “مثبت ۳” خبر داد و افزود: در این طرح پس از تولد فرزند چهارم در خانواده، یک میلیون تومان هدیه به محض تولد فرزند به مادر، دو میلیون تومان سهام به فرزند، بیمه تکمیلی دو ساله مادر و کودک و ۱۰ میلیون تومان بسته معیشتی ارزاق از جمله شیرخشک، مواد غذایی و پوشک به انتخاب پدر اهدا می شود.

وی افزود: در حوزه جمعیت به معنای جهانی؛ سلامت، خانواده و تحکیم بنیان آن در دستور کار قرار گرفته است و در فاز اول ۱۵۰ هزار کودک محروم زیر۱۲ سال را در طرح غربالگری چشم از نظر تریاژ و سپس عمل جراحی یا تجویز دارو و خرید عینک، تحت پوشش قرار داده‌ایم.

ارجائی تاکید کرد: در قدم بعد سالانه ۹۰ هزار نفر از هموطنان محروم را که دچار ضایعه حرکتی هستند، در زمینه تأمین ویلچر و وسایل توانبخشی تحت پوشش قرار خواهیم داد.

متقاضیان میتوانند به بنیاد ۱۵ خرداد و ستاد اجرایی فرمان امام مراجعه کنند و در صورت اعلام سامانه بروز رسانی خواهیم کرد.

نظرات