پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست؟ بیوگرافی پدر و مادر آرمان قاتل غزاله + عکس و اینستاگرام

0

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست؟

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست بیوگرافی کامیار عبدالعالی پدر آرمان قاتل غزاله و بیوگرافی مادر آرمان قاتل غزاله + عکس و اینستاگرام پدر و مادر آرمان قاتل غزاله را در ادامه به همراه جزئیات جدید اجرای حکم آرمان عبدالعالی در مهر ۱۴۰۰ بخوانید.

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست؟ / مادرانه آرمان را اعدام نکنید! + فیلم مصاحبه

بیوگرافی پدر و مادر آرمان عبدالعالی قاتل غزاله

دکتر کامیار عبدالعالی (پدر آرمان) پزشک متخصص و استاد دانشگاه و مادر آرمان نیز پزشک است.

ماجرای قتل غزاله و محکومیت آرمان و حکم قصاص برای او مدتهاست که به تیتر خبری بسیاری از رسانه ها تبدیل شده و این ماجرا توسط بسیاری از کاربران فضای مجازی دنبال می شود

پرونده این قتل به ۱۲ اسفند سال ۹۲ و به ناپدید شدن غزاله باز می گردد آرمان و غزاله بعد از مدتی با یکدیگر آشنا شده و باهم ملاقات می کنند ولی بعد از مدتی به صورت مرموزی غزاله ناپدید می شود و پلیس در جستجوی ردی از دختر جوان به دست داشتن آرمان در ناپدید شدن و قتل غزاله پی می برد و او به عنوان تنها مظنون پرونده بعد از بازداشت راهی زندان می گردد

در آخرین اعترافات آرمان او مدعی شد که برای آخرین بار غزاله را در خانه پدر و مادر خود ملاقات کرده و جسد بی‌جان او را در یک چمدان گذاشته و از خانه خارج و در درون یک سطل زباله رها کرده است

جزئیات قتل و حکم قصاص برای آرمان عبدالعالی

در تحقیقات قضایی مشخص شد که او با ضرباتی بر سر به قتل رسیده است ولی آثار خون بر روی میله بارفیکس موجود در خانه آرمان و کشف قطرات خون مشخص گردید که غزاله در اثر برخورد جسم سنگین به سر فوت شده و سپس با اعتراف خود آرمان مبنی بر اینکه جسد را در یک چمدان گذاشته و از خانه خارج کرده است و سپس در یک سطل زباله رها کرده هنوز تحقیقات قضایی در خصوص پیدا کردن آثاری از جسد غزاله شکور ادامه دارد ولی تاکنون جسد او پیدا نشده است.

آرمان در زمان قتل غزاله ۷ روز کوچکتر از ۱۸ سالگی بوده و دستگاه قضایی تهران او را با عقل کاملا رشد یافته تشخیص داده و رای بر قصاص او دادند.

آرمان در جواب قاضی که از وی می‌پرسد آیا در ماجرای قتل غزاله مباشرت داشته است یا خیر، می‌گوید:

من و غزاله نزدیک عید در سفری در ترکیه با هم آشنا شدیم. هر دو با خانواده‌های مان به آن سفر رفته بودیم. بعد از آشنایی با تماس تلفنی با هم در ارتباط بودیم، اما بعد از مدتی در تهران همدیگر را دیدیم.

رابطه ما چند بار به هم خورد و دوباره از نو شروع کردیم. من خیلی تمایلی به ادامه رابطه نداشتم، چون هم درسم ضعیف شده بود و در آستانه کنکور بودم و هم اینکه باید به اصرار پدر و مادرم رشته دندانپزشکی قبول می‌شدم.

در نخستین جدایی مان چند بار پیگیری کردم، اما وقتی چند بار این اتفاق افتاد دیگر دنبال ماجرا را نگرفتم.

آن روز غزاله در واتس آپ به من پیغام داد و حالم را پرسید و قرار شد همدیگر را ببینیم. طبق معمول از مدرسه به خانه آمده بودم و به خاطر حساسیت، آنتی هیستامین مصرف می‌کردم. در حال استراحت و خواب آلودگی بودم که تماس ناموفق غزاله را روی گوشی ام دیدم.

آرتین برادر آرمان

آرتین برادرم را در اتاقش با ایکس باکس مشغول کردم و هدفون روی گوشش گذاشتم تا متوجه ورود غزاله نشود.

غزاله آمد و با هم درمورد کار و مسافرت حرف زدیم. گفت: می‌خواهم برای ادامه تحصیل از ایران بروم من هم سوئد را به او پیشنهاد دادم و گفتم در تماس‌های بعدی اطلاعات کامل‌تر را می‌دهم.

لغو اجرای حکم آرمان

حکم اعدام آرمان قرار بود در ۲۱ مهر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه اجرا شود لغو شد. پدر غزاله گفت: قرار بود چهارشنبه حکم اجرا شود اما حدود ساعت ۱۱صبح سه‌شنبه به ما اطلاع دادند که دستور رسیده حکم متوقف شود. دلیل توقف را به ما نگفتند اما ظاهرا روز چهارشنبه نه‌تنها حکم آرمان بلکه حکم چند محکوم به اعدام دیگر هم اجرا نشد و روز چهارشنبه اصلا اجرایی ندارند. به ما گفتند که روز چهارشنبه تاریخ دقیق یعنی روزی که آرمان پای چوبه دار خواهد رفت را به ما اعلام خواهند کرد.

 

نظرات