قتل سعید حدادیان مداح تهرانی در ماهشهر واقعیت دارد؟

0

قتل سعید حدادیان مداح تهرانی در ماهشهر واقعیت دارد؟

ماجرای قتل سعید حدادیان مداح در ماهشهر صحت ندارد و تکذیب می‌شود و مداح به قتل رسیده یک مداح دیگر است جزئیات خبر را بخوانید

قتل سعید حدادیان مداح تهرانی در ماهشهر واقعیت دارد؟ ماجرای قتل مداح یک در ماهشهر

 

محسن امیری نسب مسئول روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر گفت: خبر قتل سعید حدادیان مداح در ماهشهر صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

شب روز گذشته یک مورد قتل در شهرستان رخ داده و فردی که در زمینه مداحی فعالیت می‌کرد، به دست افراد ناشناس به قتل رسیده است، اما این فرد سعید حدادیان نیست.

امیری نسب اظهار داشت: طی روز‌های اخیر این مداح به بندر ماهشهر سفر نکرده است و هرگونه خبر در این زمینه تکذیب می‌شود، از مردم نیز خواهشمندیم خبر‌ها را از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کنند و به خبر‌هایی که در کانال‌های خبری و معاند که با هدف تشویش اذهان عمومی و رعب و وحشت انتشار می‌یابد، اعتنا نکنند.

** همچنین بخوانید: ماجرای قتل حمیدرضا شاه میرزایی و همسر و دخترش در شهرک اوج کرج + دستگیری عامل قتل **

کانال خبرهای فوری مهم نوشت که شایعه‌ی قتل سعید حدادیان در بندر ماهشهر، توسط منابع آگاه تکذیب شد.

این شایعه پس از آن پخش شد که ساعاتی پیش سایت رکنا به نقل از یک منبع آگاه نوشته بود که شامگاه پنجشنبه در خیابان شریفی بندر ماهشهر یک مداح معروف به نام (س.ح) توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله کلاشینکف قرار گرفته و‌ در دم فوت کرده است.

خبری در فضای مجازی مبنی بر قتل سعید حدادیان در ماهشهر در استان خوزستان در فضای مجازی در حال انتشار است، ولی این خبر از سوی فرمانداری تکذیب شد.

نظرات