داستان و بازیگران فیلم ملاقات خصوصی+ بیوگرافی و تصاویر فیلم ملاقات خصوصی

0

“ملاقات خصوصی″، فیلم ایرانی به کارگردانی امید شمس و تهیه کنندگی امیر بنان است. این فیلم محصول سال ۱۴۰۰ و در ژانر درام و اجتماعی ساخته شده است. فیلم داستانی ملاقات خصوصی که به تازگی مرحله انتخاب بازیگران و پیش تولید آن آغاز شده است، قرار است به زودی بر روی پرده سینماهای ایران برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

داستان و بازیگران فیلم ملاقات خصوصی+ بیوگرافی و تصاویر فیلم ملاقات خصوصی

فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس و تهیه‌کنندگی امیر بنان ، پس از معرفی پری‌ناز ایزدیار، حالا از حضور هوتن شکیبا در این پروژه خبر داد.

هوتن شکیبا بازیگر و صداپیشه در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد»، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و تاکنون در آثار سینمایی همچون «طبقه حساس»، «هلن»، «عامه پسند»، «تی تی»، «ابلق» و… حضور داشته است.
ابن فیلم سینمایی ، اولین فیلم امید شمس است که فیلمنامه آن توسط او و علی سرآهنگ نوشته شده است. شمس پیش از این در عرصه فیلم کوتاه فعالیت داشته است.

موضوع و خلاصه داستان فیلم ملاقات خصوصی

فیلم “ملاقات خصوصی” روایتگر داستانی جذاب با مضمون اجتماعی است. هنوز اطلاعات بیشتری از داستان و اسامی بازیگران و عوامل این فیلم منتشر نشده است که به محض انتشار در این بخش از مطلاب قرار میگیرد.

پریناز ایزدیار در فیلم ملاقات خصوصی

تاکنون پریناز ایزدیار و هوتن شکیبا به عنوان بازیگران اصلی این فیلم پر بازیگر انتخاب شده اند. امید شمس، کارگردان این فیلم که پیش از این در عرصه فیلم کوتاه فعالیت داشته است. در مصاحبه ای می گوید: “در فیلم کوتاه معمولا درام در یک موقعیت واحد و حول محور یک مسئله شکل می‌گیرد. چون ما زمان کافی برای معرفی کامل شخصیت نداریم.

داستان فیلم ملاقات خصوصی

خیلی مهم است که موقعیتی را برای شخصیت انتخاب کنیم و شخصیت به ناچار دست به عمل بزند و کنش داشته باشد و از این طریق کاراکتر معرفی شود. به عبارت دیگر در فیلم کوتاه ما خیلی با تحول شخصیت مواجه نیستیم. بلکه با شناخت شخصیت در آن موقعیت خاص رو به رو هستیم. نکته مهم دیگر جزئیات هستند که در فیلم کوتاه بسیار حائز اهمیت‌اند، همه چیز دارای هدفی در راستای ایده اصلی هستند. در صورتی که در فیلم بلند لزوما همه جزئیات ارزش دراماتیک ندارند.”

 

اسامی بازیگران فیلم ملاقات خصوصی به همراه نقش

اسامی بازیگران فیلم ملاقات خصوصی به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: امید شمس، تهیه کننده: امیر بنان، فیلمنامه: علی سر آهنگ.

نظرات