arongroups

بیوگرافی آرمان عبدالعالی قاتل غزاله شکور+ خانواده تصاویر جدید و پیج اینستاگرام

1

«آرمان عبدالعالی» قاتل غزاله شکور در سال ۱۳۹۲ است که حکم اعدام او صادر شد و او در ۳ آذر ۱۴۰۰ در زندان رجایی شهر اعدام شد. با بیوگرافی «آرمان عبدالعالی» قاتل غزاله شکور با ناگفته های جدید زندگی شخصی و تحصیلات و خانواده و مادر و پدر آرمان قاتل غزاله به همراه پیج اصلی اینستاگرام آرمان عبدالعالی و عکس های جدید او در بزرگسالیبه همراه زندگینامه کامل “آرمان عبدالعالی” و ماجرای کامل قتل غزاله و حکم اعدام و بیوگرافی پدر و مادرش در مجله اینترنتی حرف تازه آشنا میشوید.

بیوگرافی آرمان عبدالعالی قاتل غزاله شکور+ خانواده تصاویر جدید و پیج اینستاگرام

بیوگرافی آرمان عبدالعالی قاتل غزاله شکور

آرمان عبدالعالی متولد ۱۳۷۵ در تهران می باشد، او در حال تحصیل در رشته کامپیوتر بود و در رشته تربیت بدنی در دانشگاه پذیرفته شده بود که فاجعه تلخی زندگیش زیر و رو کرد و در اویایل جوانی مهر قاتل بر پیشونیش خورد و روانه زندان شد.

شاید قبل از سال ۹۲ کسی جوانی به نام آرمان عبدالعالی را نمیشناخت، اما یک حادثه تلخ او را به بدترین شکل ممکن مشهور کرد.

او در طول چند سالی که در زندان بود توانسته در مقطع لیسانس تزبیت بدنی تحصیل کند.

«آرمان عبدالعالی» اعدام شد

حکم قصاص «آرمان عبدالعالی» در پی تقاضا و عدم گذشت خانواده غزاله شکور سحرگاه امروز ۳ آذر ۱۴۰۰ در زندان رجایی شهر اجرا شد.

آرمان عبدالعالی، در سال ۱۳۹۲ مرتکب قتل غزاله شكور شد و به قصاص محکوم گردید/تسنیم

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد:

🔹حکم قصاص آرمان عبدالعالی در پی تقاضا و عدم گذشت خانواده غزاله شکور و علیرغم تلاش‌های صورت گرفته از سوی دستگاه قضایی، شورای حل اختلاف و فعالین فرهنگی و اجتماعی کشور طی سالهای اخیر به منظور جلب رضایت اولیای دم که تا آخرین لحظات هم ادامه داشت، سحرگاه امروز در زندان رجایی شهر اجرا شد.

لازم به ذكر است آرمان عبدالعالی، در سال ۱۳۹۲ مرتکب قتل غزاله شكور شد و به قصاص محکوم گردید.

عکس جدید آرمان در بزرگسالی

برادر آرمان در آذر ماه ۱۴۰۰ بعد از اعدام برادرش عکسی از او منتشر کرد و نوشت: این عکس، آخرین کادویه تولدی بود که گرفت (۱۷ سالگی)
یکی از دوستایه خوبشم داده بود…
دلم واسش تنگ شده…واسه صداش…
داستان هایه ورزشش… درس خوندناش…
واقعا افتخارمه که داداشمی…❤🖤
یه روزی میبینمت…
عکس جدید آرمان عبدالعالی

 

از آشنایی با دختری به نام غزاله در ترکیه تا قتل

آرمان با دختری به نام غزاله در ترکیه آشنا می شود و در سال ۹۲ او را به قتل می رساند.

این پرونده در اواخر اسفندماه سال ٩٢ کلید خورد. اواسط اسفند ماه آن سال بود که پدر غزاله پس از ناپدید شدن عجیب دخترش به پلیس مراجعه کرد و آن‌ها را در جریان این اتفاق قرار داد.

خداحافظی و خارج شدن از خانه برای رفتن به مطب یک پزشک آخرین تصویر خانواده غزاله از او بود. ناپدیدشدن مرموز این دختر جوان به سرعت در دستور کار پلیس و ماموران آگاهی قرار گرفت.

در روند تحقیقات و در بررسی آخرین تماس‌های دختر جوان ماموران به پسر جوانی مشکوک شدند که غزاله قبل از ناپدیدشدن چندباری با او تماس گرفته بود.

بیوگرافی آرمان قاتل غزاله کیست /خانواده آرمان قاتل غزاله / ماجرای کامل قتل غزاله توسط آرمان / ماجرای حکم اعدام آرمان عبدالعالی انواده تصاویر جدید و پیج اینستاگرام

نحوه قتل غزاله

در همان مراحل ابتدایی بازجویی صحبت‌های ضد و نقیض پسر جوان، ماموران را بیش از پیش مشکوک کرد و در نهایت با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که متهم جوان آخرین کسی بوده که غزاله را ملاقات کرده است و در نهایت در مراحل بازجویی پسر جوان لب به اعتراف گشود و به رابطه دوستی که بین او و غزاله شکل گرفته بوده، اعتراف کرد.

آشنایی غزاله و پسر جوان از آنتالیای ترکیه آغاز شده بود و با اینکه آرمان چندماهی از غزاله کوچکتر بود، به او علاقه‌مند شده و رابطه عشقی و دوستی بین آنها شکل میگیرد و حتی چندباری پیشنهاد ازدواج را با غزاله مطرح کرد، اما دختر جوان با این خواسته مخالف بود.

او می‌خواست برای ادامه تحصیل به خارج کشور برود، به همین دلیل هم از پسر جوان خواست تا این رابطه را فراموش کند. اما ارتباط آن‌ها به‌طور کامل قطع نشد، تا این‌که یک روز «آرمان» از نبود پدر و مادر پزشکش در خانه استفاده کرد و از غزاله خواست به خانه آن‌ها برود: «من وقتی دیدم کسی در خانه نیست، غزاله را به خانه دعوت کردم.

اما او وقتی به خانه‌مان آمد و گفت که قصد دارد برای همیشه مرا فراموش کند، خیلی عصبانی شدم، بین ما مشاجره لفظی درگرفت و وی را هل دادم، سرش به جایی خورد، سپس با میله بارفیکس نیز چند ضربه به او زدم.

آن‌جا بود که متوجه شدم غزاله نفس نمی‌کشد.» پسر جوان آشفته و هراسان پیکر بی‌جان غزاله را داخل چمدان بزرگی قرار داد و بعد آن را به سطل زباله خیابان میرداماد انداخت، سپس به خانه بازگشت و سعی کرد همه آثار جرم را از بین ببرد.

پیدا نشدن جسد غزاله

هنوز با گذشت ۸ سال از قتل غزاله جسدش پیدا نشده است و راز ناپدید شدش هنوز مخفی مانده است و برخی میگویند که شاید زنده باشد و شاید از کشور خارج شده باشد.

حکم اعدام برای آرمان عبدالعالی قاتل غزاله شکور

بعد از تحقیقات و پروسه طولانی برای رسیدگی رپونده قتل آرمان عبدالعالی دادگاه او را به قصاص محکوم کرده و با تائید حکم از سوی دیوانعالی کشور،قصاص آرمان در مرحله اجرا قرار بگیرد و حالا پدر و مادر آرمان ملتمسانه از پدر و مادر داغدیده غزاله دختری که حتی جسدش پیدا نشد، تقاضای بخشش کنند و بارها تکرار کنند می دانند داغ بچه سخت است می دانند چه بر پدر و مادر غزاله گذشته و آنها هم این سالها بخاطر آرمان و غزاله سوخته اند

پدر آرمان قاتل غزاله: لحظه اعدام پسرم زمین را چنگ می زدیم

پدر آرمان در گفتگو با رکنا گفت:”ما هم مثل خیلی از مردم زندگی آرامی داشتیم که یکدفعه با این حادثه دستخوش صاعقه شد.آرمان خطای خیلی بزرگی کرد اما خانواده شکور افراد بسیار محترمی هستند و در این سال‌ها هرگز به ما بی حرمتی نکرده اند.آنها فقط حق خود را می خواهند و همین به آنها قدرت حرکت می دهد.»

پدر آرمان در توضیح یک بار که پسرش پای چوبه دار رفت گفت:”یک بار که حکم به مرحله اجرا در آمده بود،همه تشریفات قانونی انجام شد و ما دیداری به عنوان دیدار آخر با آرمان داشتیم.اینکه به پدری بگویند فرزندت قاتل است کمرشکن است و لحظه دیدار آخر اصلا قابل وصف نیست.

آن شب آرمان از من و مادرش عذرخواهی می کرد و می گفت ببخشید که کار به اینجا رسید.بعد شب اجرای حکم رسید و من و همسرم پشت در زندان هفت سال سیمان های دیوار زندان را چنگ می زدیم و منتظر بودیم جسد فرزندمان را تحویلمان دهند.

اما اولیای دم با بزرگواری یک ماه به آرمان مهلت دادند تا اگر چیزی می داند بگوید.حتی عده ای می گفتند شاید ما هم چیزی بدانیم. اما بعد از تجربه وحشتناک چوبه دار و شب اجرا،مگر ما از سنگ و فولاد هستیم که چیزی بدانیم و نگوییم؟»

مادر آرمان عبدالعالی

مادر آرمان به مادر غزاله گفت:”التماس میکنم آرمان را ببخشید.در این هفت سال روح پسرم مرده است.جسم بی جان او را به ما ببخشید.می دانم جگر شما سوخته و چشمتان از اشک خشک نشده است.اما روزگار ما هم سیاه است و دلمان خون است.به حال ما رحم کنید.چطور التماستان کنم که آرمان را ببخشید؟»

پیج اینستاگرام آرمان عبدالعالی

پیج اینستاگرام آرمان عبدالعالی

صفحه رسمی آرمان با نشانی در اینستاگرام موجود است

1 دیدگاه در “بیوگرافی آرمان عبدالعالی قاتل غزاله شکور+ خانواده تصاویر جدید و پیج اینستاگرام

  1. ... گفت:

    ‌تربیت بدنی خونده یا کامپیوتر و ارشد مهندسی پزشکی سرچ کنید کلا اگه اطلاعاتی غلطه به مخاطبینم اطلاع بدید منم نمیدونم ولی سرچ کنید به منم جوابی ندید نمیخونم

نظرات