سایت ثبت نام وام معتادان ۱۴۰۰، نحوه ثبت نام و دریافت وام ترک اعتیاد ۵۰ میلیون تومانی

6

زنان و مردان معتاد یک سال پس از ترک اعتیاد می‌توانند ۵۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی و وام معتادان بهبود یافته به مبلغ ۵۰ میلیون تومان از طریق بهزیستی دریافت کنند…

ت ثبت نام وام معتادان 1400، نحوه ثبت نام و دریافت وام ترک اعتیاد 50 میلیون تومانی

 

نحوه ثبت نام و دریافت وام ۵۰ میلیونی معتادان

در ادامه نحوه ثبت نام وام معتادان و شرایط دریافت وام ترک اعتیاد سامانه ثبت اطلاعات معتادان تسهیلات معتادان بهبود یافته شرایط وام بهزیستی به معتادان بهبود یافته وام ترک اعتیاد سال ۱۴۰۰ و مدارک لازم برای وام ترک اعتیاد و وام معتادان در سال ۱۴۰۰ را میخوانید

معاون توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: زنان و مردان معتاد یک سال پس از بهبود می‌توانند ۵۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی دریافت کنند.

رضوان مدنی معاون توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی ضمن اشاره به این موضوع که آمار قطعی در رابطه با زنان معتاد وجود ندارد، گفت: مراکزی هستند که به بانوان معتاد خدمات می‌دهند و آمار این مراکز موجود است.

وی ادامه داد: این افراد (زنان و مردان) یک سال پس از بهبود می‌توانند ۵۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی دریافت کنند. حق بیمه این افراد از ۷ سال به ۹ سال افزایش یافته است که توسط سازمان بهزیستی به کارفرمایان پرداخت می‌شود و حتی وام کارفرمایی به کارفرما و حقوق معادل قانون کار به این افراد پرداخت می‌شود.

زنان بهبودیافته سرپرست خانواده تحت پوشش بهزیستی قرار می‌گیرند و تا زمان توانمندشدن مستمری دریافت می‌کنند. زنان و مردانی که در مراکز بازتوانی و درمان حضور دارند تا زمان توانمندی تحت نظر بهزیستی هستند و حتی خانواده‌های آن‌ها تا زمان خودکفایی از این مستمری بهره مند می‌شوند.

رضوان مدنی اضافه کرد: همچنین حرفه آموزی برای این افراد انجام می‌شود و مراکزی این زنان را تحت پوشش قرار می‌دهند. متاسفانه نگاه جامعه نسبت به این زنان متفاوت از مردان است. زنانی که در کمپ‌های قانونی هستند توسط همین مراکز برای دریافت وام معرفی می‌شوند. شرایط دریافت وام برای این زنان تسهیل شده است.

سایت ثبت نام وام معتادان بهبود یافته

واجدین شرایط وام خود اشتغالی به واحد مشارکت‌های اداره کل بهزیستی مراجعه کنند

مدنی گفت: کسانی که ترک اعتیاد داشته، بهبود یافته و بر درمان ماندگار شده‌اند به معاونت مشارکت‌های اداره کل بهزیستی شهر تهران مراجعه کنند. این تسهیلات ویژه خانم‌ها جدید هستند و از خانم ارشد خواست با مراجعه به دفتر وی در ضلع شمالی پارک شهر کارهای مددجویان را به عنوان نماینده پیگیری کند.

نرخ سود تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی معتادین بهبود یافته

این تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیون تومان با سود چهار درصد و بازپرداخت ۷ ساله به مددجویان پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: هر کارفرما و واحد تولیدی که بتواند برای مددجویان بهزیستی تا ۴۰ نفر اشتغال ایجاد کند برای هر نفر ۵۰ میلیون و تا سقف دو میلیارد تومان تسهیلات کارفرمایی پرداخت می شود و بهزیستی هم یارانه کارایی به میزان ۳۰ تا ۵۰ درصد دستمزد و حقوق قانون کار را متقبل می شود در صورتی که مددجویان تا ۵ سال مشغول کار شوند.

6 دیدگاه در “سایت ثبت نام وام معتادان ۱۴۰۰، نحوه ثبت نام و دریافت وام ترک اعتیاد ۵۰ میلیون تومانی

 1. بهزاد گفت:

  سایت معتبر کو چرا آنقدر مناقصه اینجا ثبت نامش کجاست

  1. ادمین گفت:

   سلام دوستان عزیز
   برای ثبت نام و دریافت وام خوداشتغالی به واحد مشارکت‌های اداره کل بهزیستی مراجعه کنید

 2. محمد پاره نواز گفت:

  سلام من حدود دو ساله پاکم و ثبت نام وام را هم انجام دادم وتمام مدارک را هم بردم اما به من میگن اون بیمارستانی که شما در انجا ترک کردین جزو لیست بهزیستی نیست مگه میشه یه بیمارستان نامه بده و شما بگین قبول نیست خوب از اول که تو بوق و کرنا میکنید بگین فقط مراکزی که زیر نظر بهزیستی هست،نه اینکه این همه ادم منتظر بمونه نوبتش که میشه این حرف بزنید

 3. عادل گفت:

  سلام. من درحال تکمیل مدارک هستم و مدارکم کامل هست.وخیلی پادووی کردم.ولی خدانکرده اگه این وام رو بهم ندند بهزیستی رو به آتش می کشم تا درسی بشه براشون و برادولت که انقدرتو تلویزیون شعار دروغین ندهند.

 4. حسین مبصری گفت:

  سلام من ۷ساله پاکم الان چند ماهه تو نوبتم به خدا همش سر کاریه معتاد بعد پاک شدن نیاز به کمک داره خواهسن رسیدگی کنید. حسین مبصری از جاجرم

 5. سعیدخدری گفت:

  سلام من ۷سال دنبال این وام بودم و بهزیستی استان قم منو آنقدر دنبال مدارک فرستادن و خنده دار اینکه من هم همه مدارکی را که خاستند را با هزار جور بدبختی تهیه کردم ودر آخر خودم بیخیال شدم و رفتم مدارکم را باطل کردم میدونی چرا به خاطر مالیات وهزار جور دیگه پول گرفتن از من اصناف هرچند قت یک بار ۱۰۰ هزارتومان بریز به حساب به چه مناسبت به خاطر اینکه ما به شما پروانه کسب دادیم چه کار بزرگی کردید شما خیلی محبت کردید بابا من بیخیال این وام شدم و در حال حاضر الان شدم ۱۰سال پاکی خداراشکر من این وامو و۱۰۰۰ تا دیگه ازاین وام‌هارابا یک ثانیه پاکیم عوض نخواهم کرد ودیگر هم سرکار حرفه‌ای مزخرف بهزیستی نخواهم رفت ما معتادان کمک بلاعوض می‌خواهیم نه کمکی که هزار جور منت سر آن معتادی که تا دیروز برای نابودی خود و دیگران تلاش میکرده ولی الان خوب شده و آن کارهایی که در گذشته میکرده رانمیکنه ودر آخر خدا لعنت کنه کسانی که مرا ۷سال سرکار گذاشتند وبه جای اینکه یه چیزی بهم بدن یه چیزی ازمن گرفتن خدایا سلامتی‌شان را ازشان بگیر به حق حضرت علی (ع)

نظرات