مدل لباس مجلسی زنانه رنگ زیتونی و سبز ۲۰۱۸

0

مدل لباس مجلسی زنانه رنگ زیتونی و سبز ۲۰۱۸

لباس مجلسی سبز : سبز یکی از آن رنگ‌هایی است که به راحتی در لباس‌های روزمره یا مجلسی کاربرد پیدا می‌کند.
هم می‌توانید یک دامن روزمره سبزرنگ را برای مهمانی‌های بعد از ظهر انتخاب کنید و هم می‌توانید آن را در یک پیراهن مجلسی به کار ببرید.

پیراهن مجلسی یا روزمره سبز رنگ را با کفش پاشنه بلند مشکی ست کنید. برای آن از زیورآلات زنانه ساده‌تر استفاده کنید تا رنگ پیراهن بیشتر در مرکز توجه باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا مدلهای لباس مجلسی با رنگ سبز و زیتونی را ملاحظه کنید.

لباس مجلسی سبز

 

 لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

سنگ‌های سبزرنگ در انواع زیورآلات زنانه از دستبند تا گوشواره و گردنبند دیده می‌شوند. این زیورآلات می‌توانند بزرگ باشند یا ظریف و دارای حالت مینیمالیستی.
زیورآلات بزرگ با سنگ سبز، مناسب لباس مجلسی هستند. بهتر است لباس مجلسی شما یک لباس کم زرق و برق باشد تا زیبایی زیورآلات سبزتان بیشتر دیده شود.
زیورآلات ظریف‌تر را می‌توانید با تیپ مهمانی یا روزمره‌ و به همراه لباس‌های شلوغ ست کنید.

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

سبز به چه رنگی می‌آید؟

ترکیب سبز و قرمز به ویژه در لباس زنانه کاربرد دارد. سبز و قرمز ترکیبی کامل و بدون نقص است که بدون داشتن تخصص ویژه‌ای در زمینه مد می‌توانید آن دو را کنار هم گذاشت و ست کرد، یک ترکیب محافظه کارانه و در عین حال شیک و زیبا.
ترکیب دیگری که بسیاری از استایلیست‌ها برای قرار دادن کنار سبز به کار می‌برند رنگ آبی است که در نمودار دایره‌ای رنگ‌ها درست در کنار سبز قرار می‌گیرد.
پررنگ بودن یا کمرنگ بودن آبی یا سبز به کار رفته در ترکیب رنگی تیپ شما می‌تواند باعث شود توجه بیشتری به یکی از این دو رنگ شود.
اما اگر می‌خواهید تعادل را بین سبز و آبی حفظ کنید بهترین راه این است که از تناژ مشابهی از رنگ سبز و آبی استفاده کنید. یعنی آبی کم رنگ را با سبز کمرنگ ست کنید و آبی پررنگ را کنار سبز پررنگ قرار دهید.
اما اگر می‌خواهید ترکیب ساده‌تری داشته باشید سبز را کنار رنگ‌های ملایم یا طبیعی قرار دهید.
کرم انتخاب خوبی است که به راحتی با سبز هماهنگ می‌شود و البته برای تیپ بهاره ترکیب زیبایی را به وجود می‌آورد. سبز را می‌توانید کنار طوسی هم قرار دهید، سبز با طوسی کم‌رنگ به خوبی هماهنگ می‌شود.

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

سبز کاربرد زیادی در دنیای کفش‌ها دارد، این رنگ می‌تواند در انواع کتانی، کفش ورزشی، بوت و نیم بوت یا حتی کفش پاشنه بلند به کار رود.
اگر یک کفش پاشنه بلند سبز رنگ خریده‌اید می‌توانید آن را با لباس مجلسی زنانه مشکی و ساده و زیورآلات سبز ست کنید.
می‌توانید یک ست کیف و کفش سبز انتخاب کنید یا کیف سبز خود را با کفش مشکی ست کنید و در یکی از لباس‌های خود طرح سبز را وارد کنید، این بستگی به سلیقه و دقت شما در انتخاب تیپ دارد.
یک کیف سبز می‌تواند کیف دستی زنانه ای باشد که در مهمانی می‌اندازید و آن را با سایر اکسسوری‌ها ست کرده‌اید یا یک کیف کوله پوشتی مردانه برای تیپ روزمره!

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

ست لباس مجلسی سبز

لباس مجلسی سبز

رنگ سبز در آرایش :

اگرچه به کاربردن رنگ سبز در رژ لب برای یک مهمانی عادی چندان کاربردی ندارد و شاید تنها در تبلیغات آرایشی بتوان این رنگ رژ لب را دید، اما سبز حتما در سایه چشم کاربرد زیادی دارد.
رنگ سبز سایه اگر با رنگ چشم شما همخوانی داشته باشد می‌تواند زیبایی چشمان شما را دو چندان کند. این رنگ را با لباس شب ساده استفاده کنید.

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

 

لباس مجلسی سبز

لباس مجلسی سبز جدید

 

لباس مجلسی سبز

نظرات