بازیگر نقش مرتضی در سریال خانه امن کیست ؟ + بیوگرافی و آثار هنری

0

بازیگر نقش (مرتضی) در سریال خانه امن یکی از بازیگران با سابقه و معروف تئاتر به نام (سامان دارابی) است که در ادامه با بیوگرافی سامان دارابی بازیگر نقش «مرتضی» در سریال خانه امن به همراه سوابق هنری و فیلم ها و سریال های جدید سامان دارابی به همراه تصاویر و عکس های شخصی جدید و پیج اصلی اینستاگرامش به بهانه پخش مجدد سریال خانه امن از آی فیلم در تیر ماه ۱۴۰۰ در این بخش از مجله حرف تازه ببینید.

بازیگر نقش مرتضی در سریال خانه امن کیست؟+ بیوگرافی و آثار هنری

بیوگرافی سامان دارابی بازیگر نقش مرتضی در سریال خانه امن

مجله حرف تازه: سامان دارابی متولد سال ۱۳۶۱ در تهران می باشد، او بازیگر و کارگردان و مدرس بازیگری ، دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی است که با بازی در سریال های گسل و خانه امن به شهرت رسید.

آغاز فعالیت هنری

دارابی بازیگری را از تئاتر شروع کرده و علاوه بر بازیگری به عنوان کارگردان تئاتر نیز کار کرده است او با بازی در دو سریال گسل و خانه امن به اوج شهرت رسید

اولین حضور سامان دارابی در تلویزیون بازی در فیلم زیر بازارچه به کارگردانی محمد عمرانی در سال ۸۰ بود و پس از آن تلویزیون پخش شد و پس از آن در سریالهای متعددی به ایفای نقش پرداخت که ازجمله معمای شاه و تبریز در مه بود.

بیوگرافی سامان دارابی بازیگر نقش مرتضی در سریال خانه امن

اما بیشترین شهرتش به سریال گسل بود به کارگردانی علیرضا بذرافشان در نقش شوکت بود که باعث دیده شدن و شهرتش شد. او در سریال نقش فردی به اسم شوکت را بازی می کرد که با تکیه کلام بچه زرنگ تیرون شناخته می شد. گسل یک فیلم درام حادثه ای و کمدی است که در آن بازیگرانی چون: بیژن امکانیان و سام درخشانی نیز حضور داشتند.

سامان به تازگی سریال زیر همکف را روی آنتن شبکه سه داشت که در نقش فرهاد در کنار بازیگرانی چون نگین معتضدی و … ایفای نقش کرده بود

بازیگر نقش مرتضی در سریال خانه امن

خانهٔ امن مجموعه‌ای تلویزیونی در ژانر جنایی-سیاسی و امنیتی، به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب‌ نژاد است.

این مجموعه نخستین بار در آبان ۱۳۹۹ از شبکهٔ یک سیما پخش شد. پس از مجموعه‌های سارق روح و ترور خاموش ، خانهٔ امن سومین و آخرین مجموعه از سه‌گانهٔ معمایی-پلیسی-سیاسی ابوالفضل صفری و احمد معظمی است که با محوریت پرونده‌های امنیتی که مسائل مختلف سال‌های اخیر ایران از جمله اهداف تشکیل داعش و فعالیت‌های تروریستی آن‌ها در خاک ایران را در برمی‌گیرد، ساخته شده‌است.

بازیگر نقش مرتضی در سریال خانه امن کیست ؟ + بیوگرافی و آثار هنری

سامان دارابی در سریال خانه امن

سامان دارابی در سریال خانه امن نقش مامور امنیتی به نام مرتضی را بازی میکند. این مجموعه داستان دو مامور امنیتی به نام‌های کمال (حمیدرضا پگاه) و افشین (امین زندگانی) را روایت می‌کند که یکی مسئول تیم ضد تروریستی و دیگری مسئول تیم مبارزه با مفاسد اقتصادی و پولشویی است. کمال طبق اخبار واصله مطلع می‌شود قرار است تیم‌های تروریستی داعش عملیات‌هایی را در ایران به راه بیندازند. کمال و تیمش با اطلاعاتِ دریافتی از خارج از کشور به ردزنی یکی از نیروهای داعش می‌پردازند تا از طریق او بتوانند رابطش در تهران را شناسایی کنند. رفته رفته طی این ماجرا دو پروندهٔ پیچیدهٔ تروریستی و اقتصادی به هم گره می‌خورد و … .

پیج اینستاگرام سامان دارابی

اینستاگرام وی با آیدی
samandarabi82 فعال است که میتوانید تصاویر و عکسهای بیشتر و کارهای هنری جدید او آشنا شوید

نظرات