فیلم کامل / ورود تینا آخوندتبار به رینگ با آهنگ بازی تتلو را ببینید

8

تینا آخوندتبار بازیگر و بوکسور ایرانی در جدیدترین مبارزه خود در زمینه بوکس روز گذشته با حریفی از روس به نام سوفیا اوچیگاوا وارد رینگ شد. او بدون حجاب و با آهنگ بازی تتلو وارد رینگ شد که در ادامه فیلم لحظه ورود تینا آخوند تبار به رینگ با آهنگ بازی تتلو را دانلود کنید و نتیجه مبارزه را بخوانید.

فیلم کامل / ورود تینا آخوندتبار به رینگ با آهنگ بازی تتلو را ببینید

فیلم ورود تینا آخوندتبار به رینگ با آهنگ بازی تتلو

تینا آخوندتبار بازیگر و بوکسور ایرانی در جدیدترین مبارزه خود در زمینه بوکس روز گذشته با حریفی از روس به نام سوفیا اوچیگاوا بدون حجاب و با آهنگ بازی تتلو وارد رینگ شد

در فیلم زیر ببینید:

تینا آخوند تبار بازیگر سینما و تلویزیون که چند سالی است کنار سجاد محرابی قهرمان سابق تیم ملی، حرفه ای بوکس میکند، عصر دیروز در مسکو به مصاف«سوفیا اوچیگاوا» بوکسور روس تبار رفت.

او در حالی روی رینگ بوکس مسکو رفت که‌ حریفش، «سوفیا آلبرتوونا اوچیگاوا» قهرمان بوکس زنان روسیه است.

او سال ۲۰۱۲ در المپیک لندن موفق به کسب مدال نقره شده، سه بار قهرمان اروپا، دو بار قهرمان جهان شده و در سال ۲۰۰۸ مدال برنز قهرمانی جهان را بدست آورده است.

مبارزه تینا آخوند تبار با «اوچیگاوا» زیر نظر فدراسیون جهانی بوکس و بصورت کاملا رسمی برگزار شد، این دیدار بسیار هیجان انگیز ۱۰ راند طول کشید و آخوندتبار کم تجربه مقابل بوکسوری با کوله باری از مدال های بین المللی مبارزه سنگینی داشت و در نهایت تینا به رغم مبارزات جذابی که داشت بازی را به حریف سرسخت خود باخت.

دانلود فیلم مبارزه تینا آخوندتبار با حریف روسی

آخوندتبار تا به امروز ۸ مبارزه رسمی داشته که این دومین شکست برای وی محسوب می شود، اما بوکسور روسی بیش از ۱۰۰ مبارزه بین المللی را تجربه کرده است.

تینا آخوندتیار در شروع بازی مجری برنامه همزمان با حضور تینا آخوندتبار به زبان فارسی به او خوش آمد می گوید و آهنگ تتلو را به عنوان موزیک ایرانی مبارزه پخش می کند.

این آهنگ خلاصه ای از آهنگ معروف امیر تتلو هست که با تنظیمی هیجانی و با ویدئو کلیپ مشت زنی خود خواننده منتشر شد

8 دیدگاه در “فیلم کامل / ورود تینا آخوندتبار به رینگ با آهنگ بازی تتلو را ببینید

 1. Panda گفت:

  خداوکیلی بعضی ها رو نه درک میکنم نه میخوام درک کنم چه ننگی چی زرت و پرت میکنین افتخار که هیچی باید تشویقشم بکنید احمقا همینکه انقدر جدی و مصمم جلو رفته حتی شکستم بخوره بازم جای تشویق داره اخه از کدوم یکیتون یه همچین عملی بر میاد فقط میشینین عقب قضاوت میکینین با کلاغ هیچ فرقی ندارین یا حمایتش کنین یا دهنو ببندین

 2. تاج،💙💙💙💙 گفت:

  امثال مثل جمیله که خودشون فاجعه هست دیگران رو قضاوت میکنند آخه به تو چه کرفس

 3. میثم امیرسلطان گفت:

  چقدمابدبختیم سریع همه روقضاوت میکنیم لابداون مسوولایی حقمونومیخورنو یه هرکی میخان دستدرازی میکنن صاف عقلن خدامرگیت بده باطرزفکرت جاهل

 4. علی گفت:

  نگو گالیور جمیله

 5. حامد عشق بوکس گفت:

  چه ربطی به ننگ داره اتفاقا افتخار ایرانی هستش که چنین جراتی داشته رفته اونجا تومایه ننگی که کج عقلی

 6. تتلیتی گفت:

  چه باحال😂
  سلطان خودشه شیر خرشه اینو میفهمن یکم دیر تر همه 🥂

 7. رپ فن گفت:

  تتلو عشقه
  سلطان خودتی شیر خرته ❤❤❤

 8. جمیله سلطان اسمها گفت:

  خاک عالم برسر تینا
  یه ننگ دیگه اضافه شد
  یه نفر دیگه نشون داد که لیاقت ایرانی بودنو نداره همین
  افتخار نداره که البته عاقل جماعت میفهمن چی میگم.

نظرات