داستان و بازیگران فیلم ۳۶۵ روز+ بیوگرافی و تصاویر فیلم سینمایی ۳۶۵ روز / حواشی

2

فیلم “۳۶۵ روز” یا بانام اصلی ۳۶۵ days, فیلم جنجالی لهستانی به کارگردانی باربارا بیاوشاواس و توماس مندس است. این فیلم که در ژانر درام، عاشقانه و اروتیک در سال ۲۰۲۰ بر پایه رمانی به همین نام ساخته شده، محصول نتلفیکس است و در فوریه همان سال بر روی پرده سینما رفت.  “۳۶۵ روز” که به تازگی اعلام شده قسمت دوم آن نیز ساخته خواهد شد، به دلیل شایعه بازی سحر قریشی در آن مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و زمان پخش آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

داستان و بازیگران فیلم 365 روز+ بیوگرافی و تصاویر فیلم سینمایی 365 روز / حواشی

خلاصه داستان

فیلم “۳۶۵ روز” روایتگر رابطهٔ پرهیاهویی میان “لورا” یک دختر جوان لهستانی متصدی فروش اجرایی و یک سرکردهٔ خوش هیکل و جذاب مافیای سیسیلی به نام “ماسیمو” است.

خلاصه داستان فیلم 365 روز

“ماسیمو” پس از مرگ پدرش در راس خاندان مافیای خود قرار می‌گیرد و دلدادهٔ “لورا” می‌شود. سپس “لورا” را می‌رباید و از او می‌خواهد که به وی ۳۶۵ روز مهلت دهد. اگر در این ۳۶۵ روز دختر به او دل نبست، آزاد است و می‌تواند برود.

دانلود فیلم 365 days

بسیاری از مردم در واکنش به این فیلم، آن را با سری فیلم‌های Fifty Shades مقایسه کرده و گفته‌اند، آن سری فیلم‌ها در مقابل این فیلم، خانوادگی بوده‌اند‌! همچنین، آنها داستان این فیلم را نامناسب و این فیلم را به عادی نشان دادن آزار و اذیت، آدم‌ربایی، صحنه های بزرگسالان و رمانتیک نشان دادن یک رابطه ناخواسته دانسته‌ اند و خواستار حذف این فیلم از نتفلیکس شده‌اند.

 

اسامی بازیگران فیلم ۳۶۵ روز به همراه نقش

 • آنا-ماریا سیکلوکا در نقش لورا بیل
 • میکه‌له مورونه در نقش دون ماسیمو تورریکلی
 • اوتار سارالیدز در نقش دومنیکو
 • مگدالنا لامپارسا در نقش اولگا
 • ناتاشا اورباینسکا در نقش آنا
 • گراژینا شاپوووفسکا در نقش مادر لورا
 • جیانی پاریسی در نقش پدر ماسیمو
 • ماتئوس اسوفسکی در نقش مارتین
 • بلانکا لیپیچسکا در نقش عروس
 • و….

اسامی بازیگران فیلم 365 روز به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: باربارا بیاوشاواس و توماس مندس، موسیقی: میشیا سرپات، تدوین‌گر: مارسین درونوسسک.

2 دیدگاه در “داستان و بازیگران فیلم ۳۶۵ روز+ بیوگرافی و تصاویر فیلم سینمایی ۳۶۵ روز / حواشی

 1. حسین گفت:

  در حال حاظر جهان غرق در مسعولان خودکامه خودشان هستند.نظامیگری جهت سرکوب مردم .به اسم دین بدتر از آن که داعش وطالبان سر مردم میاره..عراق وافغانستان نمونه بارز آن است.که دنیا باید در مقابل آنهاقد علم کنه .که انگار ۶۰۰سال قبل زندگی میکنند.وباید مردم هم در این عصر اتم با زور مثل آنها زندگی کنند وتحت فرمان نفهمی ودیکتاتوری آنها باشند..

 2. حسین گفت:

  فیلم احساسی وخوب….دراین شرایطی که همه چی در دنیا براساس جنگ ودیکتاتوری بنا شده ومهم نیست اینا دیکتاتوری نظامی باشن یا دیکتاتوری دینی..این فیلم محبت ها را نشان می ده فارغ از هرنوع عکس العملی..

نظرات