داستان و بازیگران فیلم بچه های دیروز+ بیوگرافی تله فیلم بچه های دیروز با بازی علی پروین

0

“تله فیلم بچه های دیروز”، فیلم جدید ایرانی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محبوبه نورنقدی و با بازی علی پروین و محمد نصرتی است. تله فیلم بچه های دیروز سوم خرداد ماه ۱۴۰۰ کلید خورده و به گفته نویسنده و کارگردان آن، درباره افرادی است که یک مرگ خاموش را چاشنی زندگیشان کرده اند جانبازان اعصاب و روان. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

داستان و بازیگران فیلم بچه های دیروز+ بیوگرافی تله فیلم بچه های دیروز با بازی علی پروین

 

معرفی و خلاصه داستان تله فیلم بچه های دیروز

تصویربرداری «بچه های دیروز» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محبوبه نورنقدی با بازی افتخاری علی پروین و محمد نصرتی به اتمام رسید.

این تله فیلم سوم خرداد ماه ۱۴۰۰ کلید خورده و به گفته نویسنده و کارگردان آن، درباره افرادی است که یک مرگ خاموش را چاشنی زندگیشان کرده اند؛ جانبازان اعصاب و روان.

تله فیلم بچه‌های دیروز

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم بچه های دیروز

🔹از جمله بازیگرانی که در کنار علی پروین و محمد نصرتی ایفای نقش کردند عبارتند از: حمید کریمی، سرهنگ هدایت الله سجادی، حمیدرضا کردسیچانی، اندیشه یدی، علی گلزار، صبا فدایی، آدرینا وکیلی، بردیا کشاورز، متین گروسی، علیرضا محمدی، حمید حلمی پور، هستی حسینی کاخکی، فاطمه شهنهاد، محمد غفاری، احسان شریف کاظمی و اهورا دمنابی هستند.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم بچه های دیروز

محبوبه نورنقدی کارگردان و نوبسنده و تهیه کننده بچه های دیروز

محبوبه نورنقدی که چندی پیش تله فیلم «حبابها صدای بلند دارند» را به اتمام رساند، در ادامه سال ۱۴۰۰ آثاری چون «پنج دقیقه تا فستیوال»، تئاتر موزیکال «پنجره آنطرف خیابان» و قصه «معجزه عشق است» را خواهد ساخت و فیلم سینمایی «م.مردادیان» که طنز موقعیت است نیز پاییز ۱۴۰۰ به کارگردانی او وارد مرحله پیش تولید خواهد شد.

بازی علی پروین در فیلم بچه‌های دیروز

بازی علی پروین در فیلم بچه‌های دیروز

اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران معروف به سلطان وارد عرصه بازیگری شده و در فیلم بچه های دیروز ایفای نقش میکند و گفتاه شده است که حضورش افتخاری می باشد. در کنار او محمد نصرتی دیگر فوتبالیست قدیمی و بازیکن فوتبال نیز در این فیلم سینمایی بازی کرده است

عوامل پشت صحنه

عوامل تله فیلم «بچه های دیروز» عبارتند از جانشین تهیه: علی اکبر رحمتی، مجری طرح: انجمن سینمای جوان استان البرز_جناب آقای عابدی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: حمیدرضا کردسیچانی، مدیر تولید: اندیشه یدی، دستیار تولید: حمید حلمی پور، مدیر برنامه و طراح صحنه و لباس: سمیرا فتح اللهی، تصویربردار: غلامرضا ولدخانی، صدابردار: سعید شعبانی، منشی صحنه: مونا خوش روش، گریمور: هدیه نورنقدی، عکاس: رقیه حیدری، تدارکات: مهدی حسینی کاخکی، سینه موبیل: محمدابراهیم عمو بهمن.

 

نظرات