ماجرای نوید محمدزاده و جواد عزتی / مخاطب استوری نوید محمدزاده کیست

0

کنایه و استوری عجیب نوید محمدزاده به جواد عزتی کاربران شبکه های مجازی را دچار چالش کرد و گمانه زنی هایی را در فضای مجازی درباره مخاطب استوری جنجالی به خاطر دوزار پول سطح بازیگری را اینقدر پایین نیارین به راه انداخته است. در ادامه جزئیات کامل خبر را بخوانید

ماجرای نوید محمدزاده و جواد عزتی / مخاطب استوری تیکه دار نوید محمدزاده کیست

ماجرای نوید محمدزاده و جواد عزتی چیست

روز گذشته نوید محمدزاده با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش با واکنش و حمله تندی از سوی هواداران جواد عزتی مواجه شد.

نوید محمد زاده در این استوری نوشته بود: «نوشته بود: «چند می‌گیری تعریف کنی» نویدزاده در یک استوری دیگر که البته سریع حذفش کرد نوشته بود: «به خاطر دوزار این قدر سطح سینما و بازیگری رو نیارین پایین. کار خوب تولید کنین، وقت بذارین، زحمت بکشین، درست کار کنین، به شعور مخاطب احترام بذارید. این قدر هزینه واسه تعریف از محصول معمولی (نهایت معمولی) خودتون نکنید.».

استوری تیکه دار نوید محمدزاده به جواد عزتی

این استوری را البته محمدزاده بدون نام بردن از هیچ پروژه یا بازیگر خاص منتشر کرد، این متن شروعی بود برای راه انداختن یک حاشیه جنجالی به نفع فروش و مطرح شدن سریالهای شبکه نمایش خانگی. آتش بیار این معرکه هم برخی از صفحات اینستاگرامی بودند که استوری محمد زاده را خطاب به سریال «زخم کاری» و بازی جواد عزتی در نقش اصلی عنوان می‌کردند

اما انتشار این جملات باعث شد اولین نامی که به ذهن مردم خطور کند جواد عزتی باشد که این روزها بازی او در یکی از سریال ها بسیار مورد توجه مردم و منتقدین قرار گرفته است.

اظهارنظر منفی درباره اثری که در مرکز توجهات است و ادعای پرداخت پول برای تمجید از آن، اقدام بی‌سابقه‌ای از سوی نوید محمدزاده است، بنابراین چنین استوری کنایه‌آمیزی عجیب به نظر می‌رسد.

ماجرای نوید محمدزاده و جواد عزتی / مخاطب استوری تیکه دار نوید محمدزاده کیست

استوری تمجید نوید از جواد

واکنش حمایتی کاربران از جواد باعث شد تا محمدزاده این استوری را بعد از چند دقیقه حذف کند. ولی به قدری این اظهارنظر عجیب بود که مخاطبان را بهت زده کرده و از این رو ساعتی پیش نوید محمدزاده استوری جدید با ذکر نام جواد عزتی منتشر کرد و نوشت: جواد عزتی جواهر.

نظرات