فیلم کامل / ویدیو یادبود دردناک از آخرین روزهای کاری مهشاد کریمی در ایسنا را ببینید

1

ویدیو یادبود تلخ به مناسبت درگذشت مهشاد کریمی خبرنگار خبرگزاری ایسنا از طرف این رسانه منتشر شد که در ادامه ویدئو یادبود از آخرین روزهای کاری مهشاد کریمی در ایسنا به همراه عکس ها و تصاویر وی در محل کارش را ببینید

فیلم کامل / ویدیو یادبود دردناک از آخرین روزهای کاری مهشاد کریمی در ایسنا را ببینید

 

ویدیو یادبود مهشاد کریمی در ایسنا

فیلمی به مناسبت درگذشت مهشاد کریمی خبرنگار محیط زیست خبرگزاری ایسنا از طرف این رسانه در فضای مجازی منتشر شد که مزین به تصاویر و عکس های این خبرنگار جوان است در فیلم زیر ببینید:

 

ایسنا نوشت: در اتفاق درناک و تلخ در عصر چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ در حادثه واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از دریاچه ارومیه عزیمت کرده بودند، چندین نفر مصدوم شدند و «مهشاد کریمی» خبرنگار حوزه محیط زیست ایسنا و «ریحانه یاسینی» خبرنگار ایرنا در این حادثه جان باختند. این ویدئو، ادای احترام و یادبودی است کوتاه برای همکار فقیدمان، مهشاد کریمی. روحش شاد.

عصر دوم تیرماه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده با دو کشته و ۲۱ زخمی خبر تلخی بود که موجی از اندوه را بین اصحاب رسانه ایجاد کرد؛ این آخرین سفر “مهشادکریمی” خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا بود.

مهشاد خبرنگار جوان فعال در حوزه محیط زیست گویا نامزد و عقد کرده بوده و قرار بوده مراسم ازدواج و عقدکنانش را برگزار کند

آزاده مختاری همکار مهشاد در توئیتی نوشت: مهشاد همین چند روز دیگر ، قرار بود لباس عروس به تن کند و عروس، جشنی شاد باشد. اما درد درد درد …

1 دیدگاه در “فیلم کامل / ویدیو یادبود دردناک از آخرین روزهای کاری مهشاد کریمی در ایسنا را ببینید

  1. بهاره گفت:

    خوشا بحال اینایی ک رفتن ما ماندیم چه کنیم ؟

نظرات