داستان و بازیگران سریال به دنیا بگویید بایستد+ بیوگرافی و تصاویر بازیگران

0

“سریال به دنیا بگویید بایستد”، مجموعه تلویزیونی به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی رضا مهدوی و با بازی حامد کمیلی است. این سریال محصول سال ۸۵ و در ژانر دارم و اجتماعی ساخته شده است. سریال به دنیا بگویید بایستد که برای اولین بار در همان سال از شبکه پنجم سیما پخش شد، حالا قرار است بار دیگر بر روی انتن صداوسیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

داستان و بازیگران سریال به دنیا بگویید بایستد+ بیوگرافی و تصاویر بازیگران با نقش ها

 

معرفی و بیوگرافی سریال به دنیا بگویید بایستد

سریال به دنیا بگویید بایستد محصول ۱۳۸۵ به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی رضا مهدوی و با بازی حامد کمیلی در ژانر دارم و اجتماعی ساخته شده است که برای بار اول از شبکه پنجم سیما پخش شد

خلاصه داستان سریال به دنیا بگویید بایستد

سریال “به دنیا بگویید بایستد” روایتگر داستان دو جوان به نام‌های “علاء” و “شهریار” است که دوستی این دو با وقوع قتلی به پایان می‌رسد و راز این قتل داستان مجموعه را شکل می‌دهد.

خلاصه داستان سریال به دنیا بگویید بایستد

داستان این مجموعه درباره جوانی است که متهم است در زمان خدمت سربازی هم خدمت خود شهریار والا را در پادگان به قتل رسانده است. دادگاه بدوی او را به اعدام محکوم می کند و در دادگاه تجدید نظر حکم تایید می شود، اما از دیوان عالی کشور تقاضای بررسی مجدد می کند.

 

اسامی بازیگران سریال به دنیا بگویید بایستد به همراه نقش

این مجموعه اولین تجربه بازیگری حامد کمیلی و امیرمحمد زند بود و بازیگرانی دیگری چون :

اسامی بازیگران سریال به دنیا بگویید بایستد به همراه نقش

حمیدرضا مهدوی تهیه کننده این سریال:

حمیدرضا مهدوی، تهیه کننده مجموعه “به دنیا بگوئید بایستد” درباره شکل گیری این مجموعه به خبرنگار مهر گفت: “این مجموعه به سفارش ستاد مبارزه با مواد مخدر ساخته شده است. ما می خواستیم کاری متفاوت ارائه دهیم. به همین دلیل به مواد مخدر از زوایه ای دیگر پرداختیم. معمولاً در کارهای نمایشی که موضوع آن مواد مخدر است، افراد مبتلا به این مشکل نشان داده می شود و همیشه مخاطب تصویر بدی از این افراد دارد، اما ما قصد داشتیم به اصل مواد مخدر بپردازیم.”

دیگر عوامل

کارگردان: محمدرضا آهنج، تهیه کننده: رضا مهدوی، مدير تصويربرداري: اسفنديار شهيدي، مدير صدابرداري: صاحل حبيبي، مدير توليد: آرمين عابديني، دستيار اول كارگردان و برنامه ريز: بهروز نيك‌نژاد، دستيار كارگردان: محمد حمزه‌اي، طراح صحنه و لباس محمد سال افزون، طراح گريم: غلامرضا جهانمهر، دستيار دوم كارگردان: پيمان جعفري، عكاس: عليرضا انصاريان منشي صحنه: ليدا متري و مجري طرح قاسم قدياني.

 

نظرات