بیوگرافی مارین ون هولک بازیگر هلندی در ایران و همسرش آروند دشت آرای + ماجرای ازدواج

0

با بیوگرافی «مارین ون هولک» (Marene Van Holk‎) بازیگر هلندی تئاتر و سینما و تلویزیون ، عکس های جدید مارین ون هولک بازیگر و همسرش ، زندگینامه مارین ون هولک و همسرش ، اینستاگرام و بیوگرافی مارین ون هولک بازیگر سریال قبله عالم ، زندگی شخصی و هنری و خانواده و محل تولد و سن و ماجرای ازدواج و تصاویر شخصی و هنری مارین میلر بازیگر هلندی با ما در مجله حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی مارین ون هولک بازیگر هلندی در ایران و همسرش آروند دشت آرای + ماجرای ازدواج

 

بیوگرافی مارین ون هولک بازیگر هلندی

مارین ون هولک، با نام هنری مارین میلر متولد …فارغ التحصیل آکادمی موسیقی و هنرهای نمایشی لندن، بازیگر و کارگردان تئاتر و آهنگساز اهل هلند است که بعد از ازدواج با یک کارگردان ایرانی به نام آروند دشت آرای به ایران مهاجرت کرد و زبان فارسی کاملا فراگرفته و تسلط کامل به زبان فارسی دارد

سال های فعالیت

از جمله فعالیت ها هنری مارین در هلند، او پس از فارغ‌التحصیل شدن وارد عرصه بازیگری شده است و در سطح بین المللی نیز در تئاتر و فیلم های زیادی خوش درخشیده است. او علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی نیز فعالیت دارد. از فعالیت ها و آثار هنری ون هلک در زمینه بازیگری و کارگردانی میتوان به مجموعه BBC و غرور (آلمان) الکسی کای کمبل و «آلیس را ملاقات کن» و …اشاره کرد مارین اجراهایی نیز در فستیوال‌های والت، استاندون و بتر بنکساید و …داشته است

بیوگرافی مارین ون هولک بازیگر هلندی

 

مهاجرت به ایران با همسرش

مارین بازیگر و کارگردانی مطرح هلندی در سال ۲۰۱۴ به تهران مهاجرت کرد تا با کمپانی هنرهای اجرایی ویرگول همکاری کند. او در آثاری چون دربارهٔ تصویرت از من تجدید نظر کن، نمایش‌های ردپای صورتی و باغبان مرگ به کارگردانی همسرش (آروند دشت‌آرای) ، “از زیرزمین تا پشت‌بام” و نمایش «کروماکی» سریال «شاهد خاموش» و در فیلم تلویزیونی «تامی کوپر» … ایفای نقش کرده است.

ازدواج و همسر مارین ون هولک کیست

ون ولک با همسرش در که یک کارگردان ایرانی به نام آروند دشت آرای است ازدواج کرده است و ثمره این ازدواج یک پسر می باشد

ازدواج و همسر مارین ون هولک کیست

نحوه آشنایی و ازدواج مارین ون هولک با آروند دشت‌ آرای

ون‌هولک درباره آشنایی با همسرش می گوید: با آروند در یک فستیوال در سال ۲۰۱۱ آشنا شدم. آروند در فستیوال اسپولتوی ایتالیا، طراحی صحنه نمایش «آخرین نامه» را انجام داد که من هم آنجا یک اجرا داشتم و یک مونولوگ شکسپیر را اجرا کردم.

ما در یک هتل ساکن بودیم که اولین‌بار موقع صبحانه همدیگر را دیدیم. بعد دعوتم کردند اجرایشان را ببینم. دیدم و اتفاقا طراحی صحنه آن کار را خیلی دوست داشتم و با هم حرف زدیم و راه رفتیم. از همان دیدار نخست فهمیدیم همفکری داریم و این برایم خیلی جذاب بود من که یک بازیگر هلندی هستم و در لندن زندگی می‌کنم، می‌توانم با یک کارگردان ایرانی همفکر باشم.

ما سال ٢٠١١ با هم آشنا شدیم و ٢٠١۴ به ایران آمدم. دوست داشتیم با هم کار کنیم و اول یک‌ سری تحقیقات انجام دادیم چون می‌خواستم در ابتدا ببینم ایران چه‌جوری است و چه جوی دارد

مارین ون هولک در سریال قبله عالم

بازی در فیلم سمفونی نهم

ون هولک در فیلم سمفونی نهم در نقش ایزا (اوا براون) نامزد هیتلر بازی کرده است که سکانسی از فیلم سمفونی نهم به کارگردانی محمدرضا هنرمند در زمان اکران جنجالی شد.

مارین ون هولک در سریال قبله عالم

مارین ون هولک بازیگر هلندی به تازگی در سال ۱۴۰۰ در سریال قبله عالم به کارگردانی حامد محمد بازی کرده است

سریال طنز که به اتفاقات تاریخی دوران ناصرالدین شاه می‌پردازد و بازیگرانی چون حامد کمیلی در نقش ناصرالدیین شاه، شقایق دهقان در نقش مهد علیا، هادی کاظمی در نقش ظل الدوله و سوگل خلیق در نقش انیس الدوله و سام درخشانی و پژمان بازغی و … جلوی دوربین رفته‌اند.

مارین میلر برای بازی در نمایش «از زیرزمین تا پشت‌بام» (افسانه ماهیان) در جشنواره تئاتر فجر نامزد دریافت تندیس بهترین بازیگر زن شد

مارین ون هولک بازیگر فیلم سمفونی نهم

فیم شناسی

۱۴۰۰ – سریال قبله عالم

۱۳۹۷ – فیلم سمفونی نهم محمدرضا هنرمند

سریال شاهد خاموش

فیلم تامی کوپر

و …

پیج اینستاگرام مارین ون هولک

پیج اینستاگرام مارین ون هولک

صفحه رسمی این بازیگر و کارگردان و آهنگساز هلندی با نشانی marenepub در دسترس است

عکس های شخصی مارین ون هولک بازیگر هلندی

عکس ها و تصاویر مارین ون هولک بازیگر و کارگردانی هلندی

مارین ون هولک و همسرش

بیوگرافی مارین وین هولک بازیگر هلندی در ایران و همسرش آروند دشت آرای + ماجرای ازدواج

 

نظرات