متن ادبی تبریک هفته قوه قضائیه ۱۴۰۰ + عکس نوشته روز قوه قضائیه مبارک

0

“تبریک هفته قوه قضائیه ۱۴۰۰”, هفتم تیر روز قوه قضائیه مبارک به مناسبت هفته قوه قضائیه پیامک و متن های جدید و جملات تبریک هفته روز قوه قضاییه (رسمی ، ادبی ، صمیمانه ، اداری) به همراه عکس نوشته و عکس پروفایل و استوری و اس ام اس ۷ تیر روز قوه قضائیه، عکس و متن تبریک روز قوه قضاییه به همکار، پیام و عکس نوشته تبریک روز قوه قضائیه به همکاران و دوست، همسر، وکلا و قاضی و قضات و کارکنان دادگستری و تلاشگران دادگستری و قوه قضائیه را در این صفحه قرار دادیم که میتوانید برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و واتساپ دانلود کنید

پیامک و متن ادبی تبریک روز قوه قضائیه 1400 + عکس نوشته هفته قوه قضائیه مبارک

 

پیام و متن تبریک هفته قوه قضائیه به همراه عکس نوشته پروفایل

بهترین قاضی، کسی است که بیش از دیگران با نیازهای فردی و اجتماعی مردم آشنا باشد و بهتر از دیگران بتواند قانون را در جامعه پیاده کند. کسی بهتر از همه قانون تکامل انسان را می داند که انسان شناس باشد و اصول تکامل انسانی را براساس شناخت دقیق حقیقت انسان کشف کند. روزت مبارک قاضی جان

*******

هرگاه قضاوت مى‏ کنید، عادلانه قضاوت کنید و هرگاه سخن مى ‏گویید، نیکو بگویید، زیرا خداوند نیکوکار است و نیکوکاران را دوست دارد. روز قوه قضائیه مبارک تلاشگران دادگستری

عگس نوشته تبریک روز قوه قضائیه

تاریخچه نامگذاری برای دستگاه قضا

بعد از شهادت آیةالله دكتر بهشتی اوّلین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی که در هفتم تیرماه ۱۳۶۰ بر اثر انفجار بمب در محل دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی به شهادت شهید رسید، پیشنهاد قوه قضائیه ، مبنی بر نامگذاری هفته اوّل تیرماه به عنوان هفته قوه قضائیه داده شد و در نهایت در ۲۷ تیر ۱۳۷۳ در شورای فرهنگی عمومی مطرح شد و به تصویب رسید.

******

قوه قضاییه به‌عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده‌ای در حراست از آرمان‌های اصیل اسلامی و ارزش‌های والای انقلاب شکوهمند دارد

روزتان مبارک همکاران دستگاه قضا و دادگستری

پیامک تبریک هفته قوه قضائیه به همکار

پیامک تبریک هفته قوه قضائیه به همکار

صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالت‌های مهم دستگاه قضایی است.

روز قوه قضائیه مبارک همکار گرامی

******

بی‌شک بخش اعظمی از امنیت پایدار و برقراری نظم و تأمین آسایش و آرامش در جامعه مرهون کوشش و همت مسئولان قضایی و بخش‌های مختلف دستگاه قضا است که به‌صورت جدی به مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی، قانون‌شکنی‌ها و جرائم مختلف بر خواسته و از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

هفته قوه قضاییه بر همه کارکنان و قضات مبارک

اس ام اس و متن تبریک هفته قوه قضائیه به دوست

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام راحل(ره)، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به قضات محترم و کارکنان تلاشگر این دستگاه تبریک عرض می نمایم.

هفته قوه قضائیه مبارک دادستان عزیز

****

ما ایمانمان را، اخلاصمان را، عملمان را درست می‌کنیم و با اسلام منطبق می‌کنیم، {اگر} این را داشته باشیم یاری خدا، تضمین شده است.

شهید بهشتی

عکس و متن تبریک هفته قوه قضائیه به دوست

عکس نوشته تبریک روز قوه قضائیه به همسر

ما در زير بار سختي ها و مشکلات و دشواري ها قد خم نمي کنيم.
ما راست قامتان جاودانه تاريخ خواهيم ماند.
تنها موقعي سرپا نيستيم که يا کشته شويم، و يا زخم بخوريم و به خاک بيفتيم
و الا هيچ قدرتي پشت ما را نمي تواند خم کند.
شهید بهشتی

عکس نوشته تبریک روز قوه قضائیه به قاضی

سالروز قوه قضائیه بر همه تلاشگران قوه قضائیه و دادگستری تبریک و تهنیت باد

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، هفته قوه قضائیه را به همه ی هموطنان تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاشها و خدمات شایسته همه ی کسانی که در برقراری عدل و عدالت تلاش می کنند تقدیر و تشکر می نمائیم.

خداوند همه ی ما را در مسیر عدالت بی بدیل مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار دهد.

متن و پیام رسمی و اداری تبریک روز قوه قضائیه

متن و پیام رسمی و اداری تبریک روز قوه قضائیه + مجله اینترنتی حرف تازه

نظرات