فیلم کامل/ سید بشیر حسینی و اربعین شیطون بلا رفتنش در بینهایت شو را ببینید

15

ماجرای سید بشیر حسینی اربعین شیطون بلا رفتنش بعد از پایان کرونا در برنامه بینهایت شو خبرساز شده و ادبیات و گفتار او به سوژه رسانه ها شده است در ادامه فیلم گفتگوی سید بشیر حسینی با مژده لواسانی مجری محجبه تلویزیون درباره اربعین توپ و شیطون بلا رفتن بعد از تمام شدن کرونا را کامل ببینید.

فیلم کامل/ سید بشیر حسینی و اربعین شیطون بلا رفتنش در بینهایت شو را ببینید

فیلم اربعین شیطون بلا رفتن سید بشیر حسینی با مژده لواسانی

گفتگو و ادبیات سیدبشیر حسینی اربعین شیطون بلا رفتنش بعد از پایان کرونا در برنامه بی نهایت شو به مناسبت ولادت امام رضا که حضور داشت خبرساز شده و ادبیات و گفتار او به سوژه رسانه ها شده است

سید بشیر: انشاالله یک اربعین توپ و شیطون بلا با هم برویم! او در این برنامه خطاب به مژده لواسانی یکی از مجریان مذهبی و محجبه برنامه های مناسبتی گفت: انشالا که کرونا تمام بشه و یک سفر اربعین شیطون بلا بریم!!!

گفتنی است سیدبشیر حسینی متولد ۱۵ آذر ۱۳۶۰ است، تحصیلات حوزوی را تا سطح ۲ ادامه داده، فوق‌لیسانس حقوق و دکترای فرهنگ و ‏ارتباطات دارد. حسینی استاد دانشگاه و یکی از داوران مسابقه تلویزیونی عصر جدید در شهریور ۱۳۹۷ به عنوان مدیر گروه فرهنگ و اندیشه شبکه ۴ سیمای جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

و اما عصر ایران درباره نقد ادبیات سیدبشیر نوشته: اساسا به کار بردن واژگانی چون «توپ» و «شیطون بلا» در کنار «اربعین» یک اتفاق عجیب است! آنهم از کسی که استاد دانشگاه است و مدیر گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار !

پرسش این است معنی و کاربرد محاوره‌ای ترکیب شیطون بلا یا توپ را بلد نیستند؟ یا اینکه اربعین حسینی را درک نکرده اند؟ یا شاید ناخواسته و ندانسته سعی در جذاب بودن و شیرین سخنی داشته اند! شاید هم دوست دارند بسیار آپدیت، امروزی و همگام با جوانان به نظر آیند؟!

سیدبشیر تاکنون به سوژه شدن گفتار و ادبیاتش در برنامه بی نهایت شو هنوز واکنشی نشان نداده، اما یک استوری قرآنی درباره تمسخر و مسخره کردن را منتشر کرده است

حمایت میثم مطیعی از بشیر حسینی

میثم مطیعی، مداح اهل بیت در توئیتی از بشیر حسینی، داور برنامه عصر جدید حمایت کرد و نوشت:

من که سالها خادمی برادرم سیدبشیر حسینی را در هیأت‌ها به چشم دیده‌ام، به نیت خیر در گفتار و کردارش معتقدم.

هرجا برای امام حسین علیه‌السلام صدایش کردند با سر دوید و بی‌منت و بی‌مزد، توان و فکرش را پای کار آورد.
در چرخش زبان امکان خطا هست؛ حتی برای من و شما!

 

15 دیدگاه در “فیلم کامل/ سید بشیر حسینی و اربعین شیطون بلا رفتنش در بینهایت شو را ببینید

 1. ستاره گفت:

  لطفا کسی رو قضاوت نکنیم و دنبال سوژه نباشیم
  سرمون میاد شک نکنید

 2. ناشناس گفت:

  نمی دونسته ذهن شما ها تا این حد منحرفه . حتی احتمال هم نمی داده که همچین برداشتی بشه.

 3. زهرا گفت:

  مگه اربعین قبلی چه اتفاقی افتاده که دوباره یه شیطدن بلای دیگه میخوان باهم برن بانموس مردم آدم دوس داره یه اربعین توپ و شیطدن بلا بره
  زنش اینو به یه مرد میگفت بشیر میگفت با احترام قرمز

 4. مهدی گفت:

  کلام ایشان از حکمت خالی بود و ایکاش این لفظ رو برای اربعین بکار نمیبرد. خدا به همه ما توفیق زیارت اربعین رو بده

 5. Ak گفت:

  آقای میثم مطیعی عزیز حرف شما درسته در چرخش زبان همه ما دچار اشتباه میشیم ولی زبان بدن آقای بشیر حسینی اینجا خیلی حرف زد هماهنگی زبان بدن و کلماتی که بیان کردن خیلی خوب بود وخیلی قشنگ بیان شد،

 6. قضنفر گفت:

  بشیر خیلی لا….

 7. پونه گفت:

  من فکر میکنم همه‌مون متوجه منظورشون شدیم‌و میدونیم که ایشون چقد موجه و محترمن پس واسه داغ کردن خبراتون سوژه نکنین ادما رو و نادون فرضشون نکنین.
  آ

 8. حاج سعید طوسی گفت:

  بشیرحسینی ر…. با ر دسته داااااارررررر 🤣🤣🤣

 9. بانو گفت:

  مردک نافهم !
  آخه اربعین شهادت امام حسین (ع) واسه تو توپ و شیطون بلاست ؟ آخه خجالت بکش . هر چی مذهبی های،اصیل کوتاه میان اینا پر روتر میشن . اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید

 10. زهرا گفت:

  این برنامه مخصوص دهه هشتادیا بود بخاطر همین این ادبیات رو بکار بردن و منظرشون این بود بعد کرونا سفر اربعین میچسبه. نگفت دو نفره. چون این سفرهایی که قرعه کشی میشه اصلا دو نفره نیست. همین مشهد که قراره بریم ۲۰۰۰ نفره هست . چرا الکی گنده اش کردین . کسی که برنامه رو از اول دیده متوجه منظور دکتر میشه . صرفا با یک برش چند ثانیه ای همدیگه رو قضاوت نکنیم.

 11. باران گفت:

  برای هر کسی ممکنه نادانسته پیش بیاد که کلمات نامناسب و گاها سهوی به کار ببره، در خاطره ی شخصی هرکسی از این اتفاقات کم نیست!
  کمی انصاف داشته باشیم در نقد!

 12. سوگند گفت:

  من خیلی اقای بشیر حسینی رو دوست دارم و با جوان ها راحته و این اخلاقش برای من مهمه
  انساله قسمت زشه جناب حسینی امسال اربعین کربلا باشید
  التماس دعا

 13. سمیرا گفت:

  خدا کنه قسمت ما هم بشه از این اربعین شیطون بلاها😁😁😁😁
  تو رو خدا دعا کنین ما هم یا اربعین توپ شیطون بلا بریم

 14. بدون نام گفت:

  دیگه زیاده روی نکن 😏

 15. علی گفت:

  کجا گفت دو نفره

نظرات