فیلم / ماجرای کامل بازگشت شهرام شب پره به ایران را ببینید/ حواشی و واکنش ها

6

شهرام شب پره خواننده قدیمی مقیم لس آنجلس درخواست بازگشت به ایران را دارد که در فیلم و ویدئوی زیر ببینید اما ماجرای «بازگشت

بازگشت شهرام شب پره» به ایران و واکنشهای چهره ها و کاربران و بازیگران را نیز بخوانید

فیلم / ماجرای کامل بازگشت شهرام شب پره به ایران را ببینید/ حواشی و واکنش ها

ماجرای بازگشت شهرام شب پره به ایران

محمد معتمدی با انتشار ویدئویی از شهرام شب‌پره، خواستار فراهم شدن مقدمات لازم برای بازگشت این خواننده به کشور شد. شب پره گفت من آرزو دارم به کشورم برگردم و اصلا خوانندگی نمیکنم و فقط به ایران برگردم . او در ادامه گفت: من از خواننده هایی نبودم که ثروت داشته باشم و پول جمع کرده باشم و باید کار کنم، اما خوانندگی نمیکنم …. کامل در زیر ویدوئی زیر گوش کنید:

فیلم گفتگوی شهرام پره درباره برگشتن به ایران را در زیر ببییند:

پس از آنکه سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب در اولین نشست رسانه‌ای خود تأکید کرد که شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور باید تسهیل شود، محمد معتمدی با انتشار ویدئویی از شهرام شب‌پره که در آن از آرزوی بازگشت به ایران سخن می‌گوید، خواستار تسهیل در بازگشت این خواننده پیشکسوت شد.

محمد معتمدی ویدئوی سخنان شهرام شب‌پره را بدون توضیح خاصی منتشر کرده و تنها به جمله “به امید اقدام لازم” اکتفا کرده است. خواننده آهنگ “پریا” در این ویدئو می‌گوید اگر به او اجازه دهند به ایران برگردد و مشغول یک کار حتی غیر از خوانندگی هم شود، به کشورش بازخواهد گشت.

در واکنش به درخواست محمد معتمدی برای فراهم کردن مقدمات بازگشت شهرام شب‌پره، برخی از هنرمندان کامنت‌هایی را منتشر کرده‌اند، از جمله لیندا کیانی که نوشته است: “ای جان، منم قلبم لرزید این ویدیو رو دیدم”.

خواننده آهنگ “پریا” در این ویدئو می‌گوید اگر به او اجازه دهند به ایران برگردد و مشغول یک کار حتی غیر از خوانندگی هم شود، به کشورش بازخواهد گشت.

حواشی و واکنش ها

برخی از کاربران هم به سرنوشت حبیب پس از بازگشت اشاره کرده‌اند و نوشته‌اند اگر قرار است شهرام شب‌پره به کشور برگردد و پس از مدتی به خاطر بی‌توجهی‌ها دق کند، همان بهتر که نیاید.

این علاقه به بازگشت چهره ای هنری فقط اینجا تمام نمیشود و بهرنگ علوی بازیگر نیز در پست اینستاگرامی خود خطاب به آیت اله رئیسی گفت: الوعده وفا او هم درخواست بازگشت بهروز وثوقی را دارد

بیوگرافی شهرام شب پره

شهرام شب‌پره (زاده ۱۷ بهمن ۱۳۲۶) خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و بازیگر ایرانی است. وی از پیشگامان موسیقی پاپ ایرانی است.

شهرام در سال ۱۳۴۰ و هنگامی که ۱۳ سال داشت، فعالیت موسیقی خود را به‌عنوان نوازنده ساز درامز آغاز کرد.

او کار حرفه‌ای خود را به‌عنوان خواننده از تابستان سال ۱۳۴۳ (خورشیدی) و در ۱۷ سالگی از متل قو در سلمان‌شهر در شمال ایران با فعالیت در گروه آغاز کرد. در همان سال، گروه «شورشیان» یا ریبلز را به‌همراه ابراهیم حامدی (ابی) و سیاوش قمیشی تشکیل داد.
او پیش از پیروزی انقلاب از ایران مهاجرت کرد و هم‌اکنون در لس آنجلس زندگی می‌کند. او تا به امروز بیش از ۲۰ آلبوم منتشر کرده‌است.

6 دیدگاه در “فیلم / ماجرای کامل بازگشت شهرام شب پره به ایران را ببینید/ حواشی و واکنش ها

 1. الف گفت:

  فکر نمی کنم در امدن به ایران صادق باشه…اونم مثل حبیب می تونه بیاد.خودشم میدونه .راه بازه ولی اون امکاناتی که اونجا داره دیگه اینجا نیست.اگه می تونه بگذره ممکنه اینجا براش سخت بگذره.تو کلاس منتظر زنگ تفریح نمونید.

 2. فرهنگ ۲۵۰۰ ماهه! گفت:

  کاش من تو چهل سالگی در این حد جوون میبودم اما افسوس… ما که با نصف سن شما بالای ۵۰ نشون میدیم و البته بیماری های ۶۰ سالگی گرفتیم که پول بعضی درمان شدنی هاشو هم نداریم پس قدر اونجا و مردمش که به حیوانات بی آزار هم احترام میذارن رو بدونید ولی اگه خودآزاری دارید راهی نیست بیاین!

 3. محمد گفت:

  به امیدخدا، بزرگان مملکت لج بازی نکنندواجازه بدهندکه همه ایرانیان خارج کشوربرگردند به وطنشون. انشالله…….

 4. سجاد گفت:

  بابا این آقا و بسیاری دیگر عشقی میخوانند و دغدغه سیاسی ندارند میخواهند فقط زندگی شاد داشته باشند ، حتی اگر جایی دلشان میگیرد و سیاسی هم میخوانند مانند مرغ عشق هستند. (هنرمندند ، دلشان ظریف هست. تحمل درد و رنج هیچ کسی را ندارند ) به خدا اینا میتونن شوق و شادی و حس خوب بیارند

 5. امید گفت:

  من الان ۵۰ سالمه و با آهنگای شهرام عزیز بزرگ شدم آدمی که عزیز و خوبه همیشه و در همه چیز اوله چقدر دوست دارم شهرام عزیز والله آهنگایی که خوندی هم حیا و شرمشون از آهنگایی که امروز این خواننده های مقیم ایران میخونن بیشتر بود هم یه حس خوب و امید رو به آدم منتقل میکردن…..
  نه مثل آهنگای امروزی که همه غمگین و مایوس کننده شدن

 6. Ja گفت:

  همه با ترانه هاش خاطره دارند
  سنش الان باید ۷۴ باشه ولی ۴۴ ساله وکمتر نشون میده واین از معجزات موسیقی پاپ هست

نظرات