همه جا با فرادرس

داستان و بازیگران فیلم قایقران+ بیوگرافی و تصاویر بازیگران فیلم قایقران

2

اسامی و بیوگرافی بازیگران و خلاصه داستان فیلم قایقران و بیوگرافی و عکس های شخصی و بیوگرافی فیلم سینمایی قایقران محصول سال ۱۳۹۹ کشور ایران مناسب سن بزرگسال به کارگردانی محمد اسدنیا، در ژانر اجتماعی – خانوادگی و زمان نمایش خانگی و اکران آنلاین و عوامل و تصاویر فیلم را در ادامه از مجله اینترنتی حرف تازه مشاهده کنید.

داستان و بازیگران فیلم قایقران+ بیوگرافی و تصاویر بازیگران فیلم قایقران

فیلم سینمایی “قایق ران” به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محمد اسدنیا جدیدترین فیلم سینمایی کشور ایران محصول سال ۱۳۹۹ است که بازیگران سرشناس چون شقایق فراهانی و نگین صدق گویا و غزاله جزایری و بازی خود کارگردانن فیلم و تعدادی بازیگر جدید و جوان تولید شده که سینمای «هنر و تجربه» اکران شد. از اسدنیا پیش از این فیلم‌های شهد، ثانیه و لامبورگینی در شبکه نمایش خانگی پخش شده است.

بیوگرافی و عکس های فیلم قایقران

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم قایقران

لیست بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از: شقایق فراهانی ، محمد اسدنیا، نگین صدق گویا ، غزاله جزایری و… که در فیلم محمد اسدنیا ایفای نقش کردند

قایقران فیلمی است به کارگردانی آن برعهده محمد اسدنیا با حضور شقایق فراهانی (نقش اول) است. مدت زمان فیلم قایقران کمتر از ۹۰ دقیقه است و در روز پخش و انتشار آن رضایت حدود نیمی از بینندگان را به خود جلب کرده است.

نقش شقایق فراهانی در فیلم قایقران

موضوع و داستان فیلم قایقران

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده: روایت ناگفته های چند انسان مرتبط به یکدیگر اتفاقات عجیبی را رقم می زند.

محمد اسدنیا درباره اکران آنلاین به شرط تبلیغات درست گفت: در حال حاضر فیلم سینمایی «قایقران» را در دست تولید دارم که در ژانر سوررئال درحال تولید است و چند شخصیت را بصورت موازی روایت می‌کند. بازیگران اصلی این فیلم شقایق فراهانی، نگین صدق گویا، غزاله جزایری هستند و فیلمنامه درست و جذابی دارد، اما متاسفانه از نوع فیلمبرداری راضی نیستم.

محمد اسدنیا کارگردان

این مورد به فیلم ضربه زده است که در آخر باید اشتباه خودم را بخاطر انتخاب غلط بپذیرم. از اشتباهم ناراحتم، اما همیشه و در هر فیلمی که می‌سازم تجربه می‌کنم و بلاشک فیلم بعدی‌ام فیلمی خواهد بود که حتما نگاه‌ها را به خود جلب خواهد کرد. فیلمی که قرار است بصورت پلان-سکانس مقابل دوربین ببرم».

عوامل تولید

نویسنده و کارگردان و تههی کننده : محمد اسدنیا

2 دیدگاه در “داستان و بازیگران فیلم قایقران+ بیوگرافی و تصاویر بازیگران فیلم قایقران

 1. نیما گفت:

  واقعا حیف نگاتیو
  خجالت هم چیز بدی نیست اسدی
  با موبایل فیلمبرداری شده بنظرم
  در ضمن کارگردان حتما خودشو به یک روان درمانگر نشون بده
  سپاس

 2. فاطیما گفت:

  مزخرفتین فیلمی که میتونم ببینم بود حیف وقتی که گذاشتم‌ این فیلمو ببینم

نظرات