عکس / ماجرای مهاجرت و تغییر تابعیت رامین رضاییان و پیوستن به تیم ملی قطر

0

رامین رضاییان ملی پوش فوتبال کشورمان با قرار دادن پرچم قطر در صفحه رسمی اینستاگرامش این شایعه را ایجاد کرد که او از ایران مهاجرت کرده و تغییر تابعیت داده و قرار است برای تیم ملی قطر به میدان برود . اما ماجرا چیست؟ در ادامه جزئیات خبر را بخوانید

عکس / ماجرای مهاجرت و تغییر تابعیت رامین رضاییان و پیوستن به تیم ملی قطر

مهاجرت و تغییر تابعیت رامین رضاییان

رامین رضاییان با قرار دادن پرچم قطر در بخش بیوگرافی پیج اینستاگرامش خبرساز شده و در فضای مجازی از پیوستن او به تیم ملی قطر برای بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ خبر می‌دهند

طبق قوانین فیفا اگر بازیکنی سه سال برای کشورش بازی نکند می‌تواند ملیت خود را تغییر دهد. آخرین بار رامین رضاییان در بازی با عراق برای تیم ملی ایران به میدان رفت که مربوط به آبان ماه سال ۱۳۹۸ می‌شود و تا آبان سال ۱۴۰۱ نمی‌تواند تغییر ملیت بدهد. این یعنی رامین نمی‌تواند در جام جهانی تابستان ۱۴۰۱ برای قطر بازی کند.

البته قانون مهمتری هم وجود دارد که بعد از سه سال هم رامین نتواند برای هیچ کشوری بازی کند. رامین رضاییان به دلیل بازی در جام جهانی برای تیم ملی ایران امکان تغییر ملیت ندارد و پرونده قطری شدن او برای همیشه بسته می‌ماند.

لازم به ذکر است که قرارداد قرضی رضاییان با السیلیه به پایان رسیده و او باید به الدحیل قطر برگردد.

همچنین ببینید: بیوگرافی و عکس های رامین رضاییان فوتبالیست

عکس جدید رامین رضاییان با رونالدینیو

عکس / ماجرای مهاجرت و تغییر تابعیت رامین رضاییان و پیوستن به تیم ملی قطر

رامین رضاییان در روزهایی که جایی که در اردوی تیم ملی فوتبال ندارد و در قطر بسر می‌برد یک دیدار جذاب داشت.

رضاییان امروز تصویری از خودش در کنار رونالدینیو اسطوره فوتبال برزیل که یکی از بهترین ستاره های تاریخ فوتبال این کشور محسوب می‌شود منتشر کرد.

مختصری از زندگینامه رامین رضاییان

رامین رضاییان سمسکندی (زادهٔ ۲۷ اسفند ۱۳۶۸ در ساری) بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی سابقه عضویت در تیم‌های صبای قم، راه‌آهن و پرسپولیس، اوستنده و الشحانیه ، الدحیل قطر را دارد.

از باشگاه‌هایی که رامین رضاییان در آنها بازی کرده می‌توان به باشگاه فوتبال صباباتری، باشگاه فوتبال راه‌آهن تهران، باشگاه فوتبال پرسپولیس، باشگاه فوتبال اوستنده و باشگاه فوتبال الشحانیه و باشگاه فوتبال الدحیل اشاره کرد.و اکنون عضو باشگاه فوتبال السیلیه و تیم ملی فوتبال ایران میباشد.

نظرات