علت عمل جراحی سپند امیرسلیمانی به دلیل کرونا و آخرین وضعیت سلامتی وی

0

سپند امیرسلیمانی کرونا گرفت و روز گذشته به دلیل عوارض ناشی از کرونا تحت عمل جراحی قرار گرفت در ادامه علت عمل جراحی سپند امیرسلیمانی به دلیل کرونا و آخرین وضعیت سلامتی وی را با عکس جدید از این بازیگر در بیمارستان را میبینید

علت عمل جراحی سپند امیرسلیمانی به دلیل کرونا و آخرین وضعیت سلامتی وی

عمل جراحی سپند امیرسلیمانی به دلیل کرونا

کمند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون و خواهر سپند امیرسلیمانی می‌گوید، حال برادرش که پس از تزریق داروهای کرونا، به دل درد شدیدی دچار و دوباره راهی بیمارستان شده بود، خوب است.

کمند امر سلیمانی درباره وضعیت سلامتی برادرش سپند امیرسلیمانی که یک عمل جراحی را پشت سر گذاشته است گفت: برادرم عمل کرد و پس از چند ساعت، عملش موفقیت آمیز بوده و به بخش منتقل شده است. من خودم به دیدنش رفتم.

اخرین وضعیت سلامتی سپند امیرسلیمانی بعد از علت عمل جراحی به دلیل کرونا

امیرسلیمانی درباره علت جراحی شدن برادرش توضیح داد: برادرم به کرونا مبتلا شده بود، وقتی ریه‌اش درگیر بیماری شد شروع به تزریق داروهای کرونا کردند. شامگاه گذشته دل درد خیلی عجیبی گرفت به نحوی که دوباره او را به بیمارستان بردیم. سیتی اسکن کردند و گفتند یک تکه از روده‌اش پاره شده است. البته من هنوز دکترش را ندیده‌ام که ببینم همین بوده است یا نه. گفته‌اند احتمال دارد عوارض ناشی از آمپول‌ها و یا مسکن‌های زیاد باشد

عکسی که کمند امیرسلیمانی از سپند امیرسلیمانی در فضای مجازی منتشر کرده و در توضیح آن نوشته است، «خدا رو شکر به بخش منتقل شد.»

هفته گذشتاه خبر ابتلای سپیند امسرسلمانی به کرنا در رسانه ها منتشر شد و حالا وی پس گذراندن عمل موفقیت آمیز در ناحیه شکم در بخش بیمارستان بستری است و حالش رضایت بخش است.

نظرات