همه جا با فرادرس

ویدئو / ماجرای فحاشی به گیتی خامنه مجری قدیمی برنامه کودک و علت فحاشی

0

گیتی خامنه مجری قدیمی برنامه و نوجوان پس از سالها پرده از رازی برداشت و درباره فحاشی به او افشاگری کرد که در ادامه ویدئوی فحاشی به گیتی خامنه مجری تلویزیون را تماشا کنید

ویدئو / ماجرای فحاشی به گیتی خامنه مجری قدیمی برنامه کودک و علت فحاشی

 

ویدئو افشاگری درباره فحاشی به گیتی خامنه مجری قدیمی برنامه کودک

گیتی خامنه در جدیدترین مصاحبه خود پس از سالها پرده از رازی برداشت و درباره فحاشی به او افشاگری کرد که در ادامه ویدئوی فحاشی به گیتی خامنه مجری تلویزیون را تماشا کنید

 

مجری سابق برنامه کودک در یک برنامه تلویزیونی گفت : یک روز یک آقایی به من گفت ما خیلی به تو فحش دادیم . وقتی دلیلش را پرسیدم گفت همیشه منتظر بودیم تا حرف هایت تمام شود و خیلی زود کارتون پخش شود.

برنامه دست در دست جمعه ۲۱ خردادماه با حضور گیتی خامنه مجری پیشکسوت و نازنین حقیری گوینده و صداپیشه در کنار حبیب قلایی خواننده کشورمان روانه آنتن می شود.

برنامه «دست در دست» در هفته منتهی به انتخابات و به مناسبت دهه کرامت به صورت جُنگِ شاد شبانه و با موضوعات مرتبط با عِرق و عزت ملی روانه آنتن خواهد شد. همچنین موشن ‌گرافی‌ها و گزارش‌هایی با موضوعات مرتبط از دیگر بخش‌های این برنامه است.

در «دست در دست» مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان، ورزشکاران، چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز و کنار هم درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و … به بحث و تبادل نظر می پردازند.

گیتی خامنه در سال ۱۳۴۳ در تهران، خیابان امیریه به دنیا آمد و پس از پایان تحصیلات دبیرستان، وارد دانشگاه تهران شد و تحصیلات خود را در رشتهٔ زبان انگلیسی آغاز کرد ولی بعداً تغییر رشته داد و به تحصیل در هنر با گرایش کارگردانی سینما و تلویزیون پرداخت.

الهه رضایی و گیتی خامنه و مینا هاشمی سه مجری مشهور برنامه‌های کودک تلویزیون در دهه‌های گذشته را هیچ کس فراموش نکرده و اجراهای خوب این دو بانوی هنرمند برای بچه های دیروز و مردان و زنان و مادران و پدران امروز در یادها زنده است

نظرات