arongroups

بیوگرافی دکتر فاطمه سجادی همسر سعید جلیلی + زندگی شخصی

0

دکتر «فاطمه سجادی» همسر سعید جلیلی چهره سیاسی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ میباشد با بیوگرافی و عکس های شخصی «فاطمه سجادی» پزشک عمومی ، زندگینامه دکتر فاطمه سجادی ، اینستاگرام و مطب فاطمه سجادی ، زندگی شخصی و هنری و خانواده این شخصیت در مجله حرف تازه آشنا شوید

بیوگرافی دکتر فاطمه سجادی همسر سعید جلیلی + زندگی شخصی و آدرس مطب و عکسها

بیوگرافی فاطمه سجادی همسر سعید جلیلی کیست

دکتر فاطمه سجادی (fatemeh sajjadi) متولد … دانش آموخته رشته پزشکی است که بعد از فارغ التحصیلی به عنوان پزشک عمومی فعالیت میکند و تاکنون اطلاعات شخصی و عکسی از او منتشر نشده است.

او به عنوان یک پزشک عمومی درای چهره‌ای مستقل از همسر است و در روزهایی که برخی از نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰ سعی دارند در کنار همسرانشان در محافل تبلیغانی حاضر شوند و همسرانشان در گفگتوی خبری تلویزیون حضور پیدا کردند، خبری از حضور سجادی در کنار همسرش منتشر نشده و به نظر می‌رسد او حاشیه نشینی از هیاهوی انتخابات را بر حضور فعال در مجامع ترجیح داده است.

فاطمه سجادی و همسرش سعید جلیلی

زندگی شخصی و ازدواج دکتر فاطمه سجادی و سعید جلیلی

فاطمه سجادی در سال ۱۳۷۱ با سعید جلیلی چهره سیاسی ازدواج کرده و ثمره این ازدواج یک فرزند پسر به نام سجاد است.

وی مدتی به همراه خانواده ساکن کرج بود و در حال حاضر ساکن شهرک شهید دقایقی واقع در منطقه لویزان است.

شهرک شهید دقایقی یکی از شهرک هایی است که محل زندگی بسیاری از چهره ها و فرماندهان نظامی و سیاسی از جمله محسن رضایی می باشد.

پسر سعید جلیلی دانش آموخته رشته رشته برق در دانشگاه شریف در مقطع ارشناسی ارشد است و عکسی از او از دوران کودکی تا جوانی در کنار پدرش در مراسم مذهبی و نماز جمعه و اماکن مذهبی منتشر شده است، اما تاکنون عکسی از همسر سعید جلیلی را منتشر نکرده است

مطب دکتر فاطمه سجادی همسر سعید جلیلی

سعید جلیلی کیست

گفتنی است که سعید جلیلی در سال ۱۳۴۴ در شهر مشهد به دنیا آمد. پدر وی محمدحسن جلیلی معلم و مدیر دبستان نواب صفوی ناحیه یک مشهد و دانش‌آموخته زبان فرانسه و اهل بیرجند و مادر وی آذری و اهل اردبیل است.

او عضو شورای راهبردی روابط خارجی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده و از نزدیکان رهبر جمهوری اسلامی ایران در شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است.

وی در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰، آخرین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۴۰۰) ، با حضور در وزارت کشور ، به منظور کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. صلاحیت سعید جلیلی روز ۵ خرداد ۱۴۰۰ ازسوی شورای نگهبان برای نامزدی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری احراز شد.

جلیلی سال ۱۳۷۰ وقتی رئیس اداره بازرسی بود ۱۷ سفیر را اخراج کرد که خود از آن بعنوان انقلاب در وزارت خارجه یاد می کند.
در مهر ۱۳۸۶، غلامحسین الهام ، سخنگوی دولت محمود احمدی نژاد ، با اعلام خبر استعفای علی لاریجانی ، سعید جلیلی را به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی معرفی کرد. پس از آن ، شخص رهبری در تاریخ هشتم تیرماه ۱۳۸۷، طی حکمی وی را نماینده خود در شورای عالی امنیت ملی معرفی کرد.

 

نظرات