بیوگرافی رایان تفضلی فوتبالیست ایرانی الاصل در انگلستان و همسرش + خانواده

0

با بیوگرافی «رایان تفضلی» (Ryan Tafazolli) فوتبالیست ، عکس های جدید رایان سیروس تفضلی و همسرش ، زندگینامه (رایان تفضلی بازیکن فوتبال) دو رگه ایرانی انگلیسی و همسرش ، اینستاگرام رایان تفضلی ، زندگی شخصی و فوتبالی رایان سیروس تفضلی و تصاویر شخصی و ورزشی و قد و پدر و مادر و خانواده رایان تفضلی با ما در مجله حرف تازه همراه باشید

بیوگرافی رایان تفضلی فوتبالیست ایرانی الاصل در انگلستان و همسرش + خانواده و زندگی فوتبالی

بیوگرافی رایان تفضلی فوتبالیست

رایان تفضلی (Ryan Tafazolli) بازیکن فوتبال دو رگه ایرانی – انگلیسی متولد ۲۸ سپتامبر ۱۹۹۱ (زادهٔ ۶ مهر ۱۳۷۰) در شهر ساتن، انگلستان می باشد. قد او قد ۱٫۹۶ متر و در پست مدافع میانی در حال حضر در وایکام واندررز بازی میکند.

پدر و مادر رایان تفضلی

خانواده و پدر و مادر رایان تفضلی

تفضلی از پدری ایرانی و مادری انگلیسی به دنیا آمده و شهروند انگلستان است؛ بنابراین او حق انتخاب بازی کردن برای ایران یا انگلستان را دارد.

وقتی در سال ۲۰۱۶ دربارهٔ انتخاب‌اش از او سؤال شد اذعان کرد: اول از همه، این بسیار باعث افتخار خانواده‌ام می‌شود. این باعث افتخار است که بتوانم برای یک ملت فوتبال دوست مثل ایران بازی کنم و هم‌زمان بتوانم به کشور مادری‌ام خدمت کنم٫ هم‌چنین بازی کردن زیرنظر کارلوس کی‌روش می‌تواند یک رؤیا باشد؛ او مربی بعضی از بهترین بازیکنان جهان بوده‌است. بازی کردن برای ایران می‌تواند فوق‌العاده باشد.

زندگینامه رایان تفضلی فوتبالیست

سوابق ورزشی و باشگاهی

فوتبال را از آکادمی ساوت‌همپتون آغاز کرد و تاکنون در تیم هایی چون سالزبری سیتی ، منزفیلد تاون ، پیتربورو یونایتد ، هال سیتی  و وایکام واندررز و … توپ زده است.

همسر رایان تفضلی فوتبالیست کیست

وی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است

دوران بازی در سالزبری سیتی

او در اکتبر ۲۰۰۹ به تیم سالزبری سیتی در لیگ کنفرانس انگلستان به مدت یک ماه به صورت قرضی پیوست و در این تیم توانست برای نخستین بار در ترکیب اصلی بزرگسالان قرار بگیرد بعد از چند بازی دوباره در دسامبر به ساوت‌همپتون بازگشت.

گل های رایان تفضلی فوتبالیست

بازیکن تیم منزفیلد تاون

پس از یک سال دوری از فوتبال در روز ۲۰ اوت ۲۰۱۲ تفضلی به منزفیلد تاون در لیگ کنفرانس پیوست و به دلیل مصدومیت پی در پی فقط پنج بازی برای باشگاه انجام داد، اما با تمدید قرارداد در پایان فصل با منزفیلد تاون در پایان فصل قهرمان لیگ کنفرانس شد

رایان تفضیلی در پایان فصل در حالی که تنها ۲۴ بازی انجام داده بود توانست ۳ جایزه را از آن خود کند؛ بازیکن فصل از نگاه هواداران، بازیکن فصل از نگاه رؤسا و مدیران و بازیکن سال منزفیلد تاون.

رایان تفضلی و پدر و مادرش

رایان تفضلی در پیتربورو یونایتد

این بازیکن فوتبال ایرانی الاصل در ۶ ژوئن ۲۰۱۶ با قراردادی ۳ ساله به پیتربورو یونایتد پیوست و نخستین گلش را در ۱۸ اکتبر برابر نورث‌همپتون تاون به ثمر رساند.

در آوریل ۲۰۱۷، تفضلی بهترین مدافع فصل ۱۷–۲۰۱۶ پیتربورو و در ماه مه نیز بهترین بازیکن فصل ۱۷–۲۰۱۶ پیتربورو نام گرفت

رایان تفضلی در تیم هال سیتی

در تاریخ ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۹ با قراردادی ۲ ساله به هال سیتی پیوست

رایان تفضلی در پرسپولیس

رایان تفضلی در پرسپولیس

طبق شنیده ها، پرسپولیسی‌ها مذاکراتی با رایان تفضلی، مدافع دو رگه تیم فوتبال وایکام واندرز که در چمپیونشیپ انگلیس حضور دارد، انجام داده‌اند و خود رایان نیز این خبر را تایید کرده است

پیج اینستاگرام رایان تفضلی

اینستاگرام رایان تفضلی بازیکن فوتبال در لیگ انگلستان

صفحه رسمی وی با نشانی Ryan Tafazolli فعال است که میتوانید تصاویر و عکس های شخصی و ورزشی او را بینید

 

فیلم بازی رایان تفضلی فوتبالیست

قد رایان تفضلی

نظرات