بیوگرافی کیومرث ضرغامی قاتل نگین (گلاله) شیخی + اینستاگرام و شغل و عکسها

0

کیومرث ضرغامی ۳۰ ساله اهل سقز و کارمکند بانک قاتل نگین (گلاله) شیخی است که در عقد هم بودند در ادامه بیوگرافی (کیومرث ضرغامی قاتل نگین) (گلاله) شیخی اینستاگرام و شغل و ماجرای قتل همسرش و سوابق و خانواده و جزئیات ندگی شخصی و خصوصی و عکس ها مراسم عقد و علت سوزاندن و قتل نامزدش نگین شیخی (گلاله شیخی) را بخوانید

بیوگرافی کیومرث ضرغامی قاتل نگین (گلاله) شیخی + اینستاگرام و شغل و عکسها

 

بیوگرافی کیومرث ضرغامی قاتل نگین (گلاله)

کیومرث ضرغامی ۳۰ ساله اهل سقز فارغ التحصیل رشته حقوق است که در روز ۸ خرداد سال جاری (۱۴۰۰) خبر قتل نامزدش به نام نگین شیخی (گلاله شیخی) در رسانه ها منتشر شد.

کیومرث چند ماه پیش با گلاله شیخی دختر ۲۵ ساله دختر سقزی عقد کرده بود. عموی گلاله بعد از قتل برادرزاده اش در مصاحبه با رکنا گفته: روز هشتم خرداد کیومرث دنبال گلاله آمد تا با هم برای صرف شام به رستوران بروند. آن شب مادر گلاله چند باری با او تماس گرفته بود و گلاله گفته بود تا آخر شب حتما به خانه بر می گردد. ساعت یازده و نیم شب مادر گلاله برای آخرین بار با دختر خود حرف زده بود. اما بعد از آن به طرز مشکوکی گوشی تلفن گلاله و شوهرش کیومرث خاموش شد و دیگر از آنها خبر نشد.»

عموی گلاله در ادامه گفت: «روز بعد از گم شدن گلاله بود که کیومرث با برادر و دایی خود تماس گرفت و گفت که گلاله را به قتل رسانده است. بعد از آن تماس شوهر گلاله متواری شد و از همان موقع ماموران اداره آگاهی تلاش خود را برای یافتن ردی از قاتل آغاز کردند. نقطه زنی موبایل کیومرث نشان می داد که او شب حادثه در محلی به نام ایران خواه بوده است. در تحقیقات بعدی، ماموران پلیس رد کیومرث را در آستارا زدند و اقدام به دستگیری او کردند.»

شغل کیومرث ضرغامی نامزد گلاله شیخی

کیومرث ۳۰ ساله و دانش آموخته رشته حقوق بود . او کارمند بانک بود و با نمزدش در یک رشته تحصیل کرده بود و از اقوام دور پدر نگی محسوب میشد

کیومرث ضرغامی قاتل نگین شیخی کیست

کیومرث ضرغامی قاتل نگین شیخی کیست

کیومرث در مورد ماجرای شب حادثه گفته بود که بر سر مسائل پیش پا افتاده با گلاله بحث شان شده بود و با مشت به سر او کوبیده بود. او می گفت یکدفعه دیدم گلاله بی حال شد. نبضش را گرفتم و سرم را روی سینه اش گذاشتم و مطمئن شدم که او دیگر نفس نمی کشد. بعد او را به منطقه ای در از شهر بردم و در راه چهار لیتر بنزین خریدم. بعد هم بنزین را روی جسد ریختم و به آتش کشیدم.»

بعد از اینکه متهم به قتل اعتراف کرد، همراه ماموران پلیس و چند نفر از اعضای خانواده گلاله برای کشف جسد او راهی محلی شدند که کیومرث نشانی اش را داده بود: «روزی که کیومرث همراه ما برای کشف جسد آمد، ردی از جسد گلاله پیدا نشد و نشانی محل دقیق رها کردن جسد را نگفت. بعد از اینکه او را بار دیگر به اداره آگاهی منتقل کردند در آنجا کروکی محل رها کردن جسد را کشید و بالاخره پیکر گلاله عزیزمان را پیدا کردیم که بی رحمانه و بی گناه به طرز فجیعی به قتل رسیده بود و در آتش سوخته بود.»

خانواده کیومرث ضرغامی قاتل گلاله

از عموی گلاله :«کیومرث هیچ حرفی از پشیمانی یا عذاب وجدان نزده است. روزی هم که او را در اداره آگاهی دیدیم خیلی خونسرد به نظر می رسید. بعد از اینکه راز قتل فجیع دختر برادرم فاش شد، خانواده کیومرث حتی برای دلجویی و همدردی به خانه برادرم مراجعه نکردند.»

انگیزه کیومرث از قتل نامزدش نگین

عموی گلاله در پاسخ به این سوالات می گوید:«کیومرث نسبت فامیلی دوری با خانواده ما دارد و پیش از این با خانواده برادرم آشنا بودند.تا اینکه به خواستگاری گلاله آمد. او جوان تحصیل کرده ای بود و کارمند بانک است.

برای همین برادرم با ازدواج او و گلاله موافقت کرد. کیومرث و گلاله هر دو فارغ التحصیل رشته حقوق بودند. گلاله مشاور حقوقی دفتر قضایی بود و چند باری زمزمه هایی از نارضایتی کیومرث با کار کردن گلاله شنیده شده بود. اما این گلایه ها آن قدر جدی نبود.

برادرم روز خواستگاری به کیومرث گفته بود که گلاله دلش می خواهد کار کند و ادامه تحصیل دهد و نمی دانم چرا همسر گلاله با اینکه شرط را می دانست اما حرف از مخالفت با کار گلاله می زد.

درخواست قصاص برای کیومرث ضرغامی قاتل نگین

عموی گلاله شیخی در آخر گفت:«دختر برادرم بسیار مهربان و متین و آرام بود. قتل ناجوانمردانه او داغ بزرگی است بر دل خانواده ما.برادرم و همسرش به عنوان اولیای دم این پرونده تقاضای قصاص کیومرث را دارند و دلشان می خواهد قاتل هر چه زودتر به دار مجازات آویخته شود.»

منبع مصاحبه: رکنا

گرداوری در مجله اینترنتی حرف تازه

 

نظرات