فیلم کامل / ماجرای سیلی خوردن مکرون از یک مرد معترض در خیابان + علت

0

فیلم لحظه سیلی خوردن مکرون رئیس جمهور فرانسه از یک مرد ناشناس هنگام بازدید از روستای لادروم در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته و در حال انتشار است که در ادامه فیلم کامل لحظه سیلی خوردن امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه را از یک مرد ناشناس میبینید.

فیلم کامل / ماجرای سیلی خوردن مکرون از یک مرد معترض در خیابان + علت

فیلم کامل لحظه سیلی خوردن مکرون از یک مرد معترض در ملا عام

در هنگام بازدید امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه از بخش لادروم، یک مرد ناشناس او را با سیلی زد. این رویداد بعد از آن رخ داد که مکرون به بازدید از مدرسه‌ای در شهرک تین لارمیتاژ رفت. ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده نشان می‌دهد رئیس جمهوری به مردمی که در خیابان منتظر او بودند نزدیک شده و دست یکی از مردها را گرفت با این حال، این مرد با دست دیگر خود به رئیس جمهوری سیلی زد.

در فیلم زیر ببینید:

کاخ الیزه درباره این حادثه گفته: سیلی زده نشد؛ تلاشی برای انجام آن بود+فیلمایسنا: در هنگام بازدید رئیس جمهوری فرانسه از بخش لادروم، یک مرد ناشناس او را با سیلی زد.

این رویداد بعد از آن رخ داد که ماکرون به بازدید از مدرسه‌ای در شهرک تین لارمیتاژ رفت. ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده نشان می‌دهد مکرون به مردمی که در خیابان منتظر او بودند نزدیک شده و دست یکی از مردها را گرفت با این حال، این مرد با دست دیگر خود به رئیس جمهوری سیلی زد.

این حادثه در شهر کوچک «تن هرمیتاژ» در منطقه دروم در جنوب شرقی فرانسه رخ داد

پس از آن، نیروهای امنیتی در اوضاع مداخله کردند و مرد ریش دار با ماسک پزشکی را دستگیر کردند.

در همین حال، کاخ الیزه این واقعه را تأیید و خاطرنشان کرد، سیلی زده نشد بلکه تلاشی برای انجام آن بود.

پلیس دو نفر را در پیوند با این رویداد دستگیر کرده است.

واکنش رئیس جمهور فرانسه به چک خوردنش

مکرون در توئیتی پس از خوردن سیلی از فردی نوشت بازگشایی رستوران‌ها، جشن محصولات غذایی و کشاورزی فرانسه است. من بار دیگر به کشاورزان‌مان سلام می‌کنم. آنها به ما در دوران قرنطینه کرونایی رسیدند و اجازه دادند خوب تغذیه شویم. آنها اجازه مقاومت را دادند. متشکرم!

ژان کاستکس، نخست وزیر فرانسه در مجلس ملی این کشور در واکنش به این حادثه بر لزوم پرهیز از خشونت در سیاست تاکید کرد. وی گفت: «سیاست به هیچ وجه نمی‌تواند به معنای خشونت باشد؛ تهاجم کلامی و از آن بدتر تهاجم فیزیکی!»

نظرات