بیوگرافی بازیگر نقش «گل صنم» در سریال کلبه ای در مه + بیوگرافی و عکس های جنجالی

0

محبوبه اسدی یکی از بازیگران تازه کار و نوظهور عرصه سینما و سریال ایرانی است که به تازگی در نقش گل صنم در سریال کلبه ای در مه و ندیمه همسر برزو خان ایفای نقش میکند که در ادامه با بیوگرافی و عکس ها و سوابق هنری بازیگر نقش گل صنم در کلبه ای مه و گل صنم در سریال کلبه ای در مه کیست و اسم واقعی گل صنم در کلبه ای در مه ندیمه همسر برزو خان در فیلم کلبه ای در مه کیست آشنا میشوید

بیوگرافی بازیگر نقش «گل صنم» در سریال کلبه ای در مه + بیوگرافی و عکس های جنجالی

محبوبه اسدی بازیگر نقش گل صنم در سریال کلبه ای در مه کیست؟ عکس جنجالی

مجله حرف تازه – محبوبه اسدی بازیگر و روانشناس متولد ۸ اردیبهشت با بازی در سریال کلبه ای در مه به کارگردانی حسن لفافیان برای اولین بار در قاب تلویزیون دیده شد.  محبوبه اسدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد … می باشد. او فارغ التحصیل رشته بازیگری و روان شناسی بوده و دوره های آزاد کارگردانی و فیلمنامه نویسی کانون سینماگران جوان و کلاس های بازیگری موسسه علوم سینمایی گذرانده است

بازیگر نقش گل صنم در سریال کلبه ای مه کیست

سوابق بازیگری

محبوبه اسدی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و یکی از بازیگران با سابقه تئاتر محسوب میشود که هم اکنون به تدریس باریگری نیز مشغول است. او برای تکمیل اِطلاعات و فنون و تکنیک های بازیگری در کلاس های آزاد کارگردانی و فیلمنامه نویسی کانون سینماگران جوان و کلاس های بازیگری موسسه علوم سینمایی نیز شرکت کرده است.

وی علاوه بر بازیگری، به کارگردانی و فیلم نامه نویسی نیز علاقه مند است و کارگردانی فیلم کوتاه «کافه پناه» و «سبز» را بر عهده داشته است.

اسدی تاکنون در اثاری چون فیلم «خانه ابری» و «پاگچی» ، فیلم «طوسی چرک تاب» و فیلم های کوتاهی چون «یمن» ، «عینک دودی» ، «من و من» ، «تنهایی ملینا» ، «اقیانوس آب» ، «خاموشی» و … نقش آفرینی کرده است.

محبوبه اسدی علاوه بر بازیگری و کارگردانی موسس و مدیر عامل موسسه رهاوردفیلم و موسسه تصویر سازان فروغ زمان است که چند سالی است به تدریس بازیگری و شخصیت پردازی نقش می پردازد.

بازیگر نقش گل صنم در سریال کلبه ای مه کیست

بازیگر نقش گل صنم در سریال کلبه ای مه کیست

محبوبه اسدی با بازی در سریال کلبه ای در مه به کارگردانی حسن لفافیان برای اولین بار در قاب تلویزیون دیده شد وی در کنار بازیگران برجسته و مطرح ایرانی چون فرخ نعمتی، رزیتا غفاری (همسر برزوخان)، سام قریبیان (برزوخان) ، خشایار راد، حمید ابراهیمی، سیدمهرداد ضیایی، آشا محرابی ، سودابه بیضایی، حسام محمودی، مریم بوبانی، شیوا ابراهیمی، سیاوش چراغی پور، سیده رویا حسینی (می جان) ، شهروز آقایی پور، یاسمن جعفری (نصیبه) و مهرنوش مقیمی، مهدی مخبری و رضا جوشنی و … ایفای نقش کرده است

اسم واقعی گل صنم و ندیمه همسر برزو خان چیست

گفتتی است که مجموعه تلویزیون «کلبه ای در مه» عنوان سریال جدید شبکه سه سیماست که به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی سعید پروینی هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از این شبکه روی آنتن می رود.

و در خلاصه داستان آن آمده است: «نقطه‌ای تیره در دل دریایی از روشنایی هنوز برای نگرانی زود است اما دل‌مان را به هیچ مسیر بی‌انتهایی خوش نکنیم که نتیجه‌اش تباهی است …»

 

نظرات