انواع جدیدترین مدل مانتو و شلوار ست مجلسی و اسپرت ۱۴۰۰

0

مدل مانتو شلوار ست مجلسی و اسپرت دخترانه و زنانه در طرحهای ابر و بادی و اورال و رویه شیک و پرطرفدار سال ۱۴۰۰ در انواع مدل کوتاه و بلند با شلوار گشاد و شلوار دامنی و جین و نخی گشاد دم پا کش و دمپا گشاد و اورال و رویه ، ست مانتو وشلوار ست اداری و رسمی ، مانتو شلوار ست مجلسی و اسپرت اینستاگرام ، مانتوشلوار ست گشاد ، مانتو شلوارهای ست رسمی ، مانتو و شلوار دامنی دخترانه جدید و طرح های متنوع دیگر دخترانه و زنانه مجلسی و اسپرت را برای شما گلچین کردیم تا برای خرید از آنها ایده بگیرید

مانتو شلوار ست 1400 جدید | انواع جدیدترین مدل مانتو و شلوار ست مجلسی و اسپرت 2021

جدیدترین مدل های مانتو ست دخترانه و زنانه مجلسی و اسپرت ۱۴۰۰

مانتو شلوار ست، ترند جدید تابستان امسال است که در انواع شلوار گشاد و دامن شلواری و شلوار مام و تنگ که در طرح های کوتاه و بلند و جلوبسته و جلوباز سنتی و ساده و کیمونو و عبایی و دو تیکه و دو رنگ در بازار موجود است و بهتر است این مدل مانتو را از رنگ‌های خنثی مثل سفید، مشکی و یا خاکستری انتخاب کنید؛ در این صورت ست کردنش با سایر اجزای استایل شما راحت‌تر می‌شود.

مانتو و شلوار دامنی دخترانه جدید

مانتو کرپ حریر ست با شلوار دمپا کش

مانتو کرپ حریر ست با شلوار دمپا کش

مانتو ابر و بادی جدید شیک با شلوار گشاد نخی ۱۴۰۰

از مزایایی مانتو شلوارهای ابروبادی این است که نگران ست کردن شلوار گشاد آن نیستید.

این پارچه ها معمولا خنک و سبک هستند و میتونن جز انتخاب های خیلی خوب برای مانتوهای خنک تابستانی، انواع شومیز و بلوز نیز باشند. این پارچه ها هم دارای رنگ بندی متنوعی هستند که میتونید متناسب با سلیقه خودتون بهترین رنگ پارچه ابرو بادی رو انتخاب کرده و لباس مورد علاقتون رو بدوزید و از استایل جذابی که براتون ایجاد می کنه، لذت ببرید!

مدل مانتو ابر و بادی جدید شیک با شلوار گشاد نخی 1400

شلوارهای تنگ از پرطرفدارترین طرح ها هستند که به راحتی می شود آنها را با سایر لباس ها ست کنید اما شلوارهایی که گشاد هستند کمی پیچیده ترند و آنها را نمی توان با هر چیزی ست کرد و برای شیک تر شدن استایل این شلوارها باید دقت بیشتری کرد

اما در مدلهای ما در این بخش معرفی کردیم، دیگر نگران ست کردن مانتوی خود و شلوار به صورت جداگانه نباشید و به راحتی انتخاب کرده و بپوشید

مدل مانتو ست جنس مازراتی

مانتو های مجلسی کار شده بهترین ایده برای خرید مانتو مجلسی می باشند. در هنگام خرید مانتو باید همه ویژگی های ظاهری خود را در نظر بگیرید و مدل مانتویی را انتخاب کنید که با قد و اندام شما مطابقت و همخوانی دارد.

مانتو اورال و رویه نخی تابستانه

مدل مانتوی شیک با شلوار سند بادی شیک

شلوارهای سندبادی بسیار جالب و سنتی هستند که استایل اورسایز امروزی را تکمیل می‌کنند. شاید هم به همین دلیل باشد که پوشیدن مانتوی اورسایز ستی مناسبی برای دامن شلواری سند بادی به‌حساب می‌آید. این نوع شلوارهای بسیار گشاد، نه‌تنها سبک و خنک است که با شکل بامزه‌ای که دارد، ظاهر اسپرت جالبی را به وجود می‌آورد. کفش‌های تخت پارچه‌ای برای این استایل یک گزینۀ عالی به‌حساب می‌آیند.

مدل بلوز و شلوار گشاد برای استایل خیابان

استفاده از شلوارهای گشاد می‌تواند استایل شیک به شما بدهد و یک استایل فوق‌العاده داشته باشید و احساس خنکی و راحتی کنید.

یکی از ترکیب‌های جالب توجه امسال، مانتو با شلوار از بالا گشاد است که هم حس تابستانه را کاملا در شما زنده می‌کند و هم خنک و راحت است. زیبایی این نوع دامن شلواری به‌خصوص برای استایل بیرون از خانه یا مهمانی‌های نیمه‌رسمی و رسمی مناسب است و می‌تواند یکی از گزینه‌های ثابت میان لباس‌های مخصوص مهمانی‌ شما باشد که نه‌تنها زیباست که بسیار راحت و خنک هم هست.

مانتو و شلوار ست اداری و رسمی 1400

استایل روزمره بسیاری از خانم‌های جوان این‌ روزها نوعی از اسپرت است. همین موضوع باعث می‌شود تا ست مانتو با شلوارهای گشاد اسپرت هم در تابستان مورد توجه زیادی قرار بگیرد. استفاده از پارچه‌های نخی، رنگ‌های مختلف و دوخت‌های ساده باعث می‌شود تا این نوع استایل به یکی از ست‌های محبوب تبدیل شود و به‌خصوص برای نوجوان و جوانانی که به‌ راحتی اهمیت زیادی می‌دهند، مناسب است.

مانتو و شلوار مجلسی ست اینستاگرام

دامن شلواری مجلسی، یکی از انواع استایل‌های رسمی که به شما حس خانمانه‌ای می‌بخشد و زیبایی خاصی دارد… ممکن است مانتویی کوتاه یا بلند را برای دامن شلواری مجلسی خود انتخاب کنید و هر دو هم مناسب باشند. آنچه در پوشیدن مانتو با دامن شلواری مجلسی اهمیت دارد، این است که به رنگ‌بندی‌ها و برش‌ها توجه داشته باشید. چراکه طراحی مانتو کاملا از نظر رنگ، برش و دوخت با شلوار گشاد مطابقت دارد

مانتو شلوار ست مجلسی و اسپرت اینستاگرام

مانتو شلوار ست 1400 جدید دخترانه

مدل ست مانتو کوتاه با شلواردمپا گشاد پاییزه ۱۴۰۰

مانتو شلوار ست شیک و جدید

مانتو شلوار ست جدید با شلوار سندبادی

مانتو شلوار ست چهارخونه

مدل مانتوی کتی با شلوار گشاد

مانتو شلوار ست 1400 جدید تابستانی

مانتو شلوار ست ابر و بادی جدید

مانتو اورال و رویه نخی تابستانه

مانتو شلوار ست اورال با رویه

مانتو ابر و بادی جدید با شلوار کرپ

مانتو دو تیکه اورال با رویه شیک 1400

مانتو شلوار ست دانشجویی جدید

مانتو شلوار ست مجلسی

مانتو شلوار ست جلو باز

مانتو شلوار ست جلو بسته

مانتو شلوار ست استین کیمونو

مانتو شلوار ست عربی

مانتو شلوار ست پلنگی و ارتشی و کوماندویی

نظرات