تصاویر / ازدواج متین ستوده با علی زندی و نحوه آشنایی و ازدواج

0

متین ستوده بازیگر ازدواج کرد و در ۳۶ سالگی به جرگه متاهلین پیوست او در تاریخ ۸ خرداد  ۱۴۰۰ با علی زندی بازیگر ازدواج کرد که در ادامه عکس های ازدواج و عقد و عروسی و نحوه آشنایی با همسرش علی زندی را میخوانید.

تصاویر / ازدواج متین ستوده با علی زندی و نحوه آشنایی و ازدواج

ازدواج متین ستوده بازیگر با علی زندی

متین ستوده متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران و دانشجوی انصرافی رشته مدیریت بازرگانی است که در  ۳۶ سالگی خبر از ازدواجش با علی زندی، بازیگر را داد.

خبر ازدواج متین ستوده بعد از سه روز از گذشت مراسم عقدش رسانه ای شد و در اینستاگرامش نوشت:

فصل جدید زندگی من
نه بهتر بگویم حالا ما شده ایم
پس فصل جدید زندگی من و تو @ali.zandi777 ،که تعبیر ما شدن دارد ،تعبیر تکامل کنار هم.
و چه خوب که بهار است شروع ما شدن
چرا که من زاده ی بهارم و تولد عشقمان هم در همین فصل زیبای شکوفه ها
عاشقی در بهار بوی بهشت میدهد
و من عاشقانه این بهشت را با تو میخواهم تا همیشه …
آغازش شد بهار و بهار می ماند باقی راه شانه به شانه هم، یقین دارم
الهی آمین

عکسهای عروسی متین ستوده بازیگر

عکس های عروسی و ازدواج

علی زندی نیز با انتشار عکسی از حلقه ها و رسته گل با متنی زیبا نوشت: تو آیه ی دوستت دارم خواندی ومن ایمان آوردم که عشق معجزه ای ست که از لب های تو نازل می شود.

متین ستوده متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران و دانشجوی انصرافی رشته مدیریت بازرگانی است و فرزند سوم خانواده و یک برادر بزرگتر به اسم مانی و یک خواهر بزرگتر به اسم مریم دارد، پدرش کارمند بازنشسته صدا و سیما و مادرش معلم بازنشسته ابتدایی است.

او در کلاس های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده است. وی تا کنون در سریال های سه دونگ، سه دونگ، میکائیل و سریال غیرعلنی به ایفای نقش پرداخته است.

اما از دوران کودکی و به واسطه پدرش وارد عرصه بازیگری شد اولین بازی او در سریال بازنشستگی بود؛ اما یادآوری را می توان نقطه عطف کارنامه کاری متین ستوده دانست.دنیای بازیگری این هنرمند جوان فراز و نشیب فراوانی دارد از ورودش در سنین کودکی به تلویزیون گرفته تا دوری اش از این حوزه و بازگشت مجدد او.

ازدواج متین ستوده بازیگر

عکس دو نفره متین ستوده و همسرش

نظرات