بیوگرافی و سوابق «امیرحسین همتی» پسر عبدالناصر همتی + خانواده و اینستاگرام

0

امیرحسین همتی پسر عبدالناصر همتی کاندیدای ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ و رییس سابق بانک مرکزی می باشد که سابقه بازیگری در عرصه سریال و فیلم ایرانی را دارد در ادامه با زندگینامه و بیوگرافی و شغل و ماجرای بازیگری و فیلم و سریال هایی که بازی کرده و فعالیت های اخیر و پیج اینستاگرام این شخص با ما همراه باشید

بیوگرافی و سوابق «امیرحسین همتی» پسر عبدالناصر همتی + خانواده و اینستاگرام

بیوگرافی امیرحسین همتی پسر عبدالناصر همتی

امیرحسین همتی متولد ۲۸ شهریور سال ۱۳۶۴ می باشد. او فارغ التحصیل رشته معماری از دانشگاه تهران در مقطع لیسانس و فارغ الاتحصیل کارشناسی ارشد در رشته فلسفه و هنر از دانشگاه هلند و فارغ التحصیل بازیگری از استودیو یونیورسال هالیوود می باشد.

او پسر ارشد عبدالناصر همتی رییس سابق بانک مرکزی و کاندید ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است و مادرش سپیده شبستری نیز اقتصادان می باشد.

پسر عبدالناصر همتی کیست

خانواده

امیرحسین همتی در خانواده ۵ نفره و اهل علم و تحصیل کرده به دنیا امده که اهل سیاست و اقتصادان و از مدیران ارشد دولتی و وزرای جمهوری اسلامی ایران هستندو پدرش عبدالناصار همتی ریس سابق بانک مرکزی و اقتصادان و مدرس دانشگاه و کاندید انتخابات ۱۴۰۰ و مادرش سپیده شبستری است . او دو خواهر کوچکتر از خودش دارد مه هر دو پزشک هستند و اینکه به فوتبال هم خیلی علاقه دارند.

زندگینامه امیرحسین همتی بازیگر سریال عملیات 125

سال های فعالیت

امیرحسین پسر بزرگ همتی چند سال پیش وارد حوزه بازیگری و سینما شده و تاکنون در چند فیلم و سریال از جمله سریال ۱۲۵ با موضوع آتش نشانی بازی کرده است‌.

سوابق بازیگری

بعد از پشت سر گذاشتن تحصیلات خود در زمینه رشته هنر وارد عرصه هنرپیشگی شد و برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه بازیگری در کلاسهای بازیگری را استاد حمید سمندریان شرکت کرد .

امیرحسین برای اولین بار در مجموعه تلویزیونی عملیات ۱۲۵ به کارگردانی بهروز افخمی ایفای نقش کرد و تجربه همکاری با کارگردانان سرشناس و برجسته ای چون بهروز افخمی را در کارنامه هنری خود دارد. او در دو سریال عملیات ۱۲۵ ساخته‌ی بهروز افخمی و دولت مخفی به‌کارگردانی عبدالحسین برزیده و راما قویدل نقش ایفا کرده است.

لازم به ذکر است عبدالناصر همتی اقتصاددان و سیاستمدار متولد سال ۱۳۳۶ میباشد که در کارنامه او ریاست بانک مرکزی و مدیرعاملی بانک ملی و سینا ….. دیده میشود و دارای سه فرزند یک پسر و دو دختر می باشد.

او هم اکنون یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ میباشد و همسرش سپیده شبستری نیز در کنارش به تبلیغ برای همسرش می پردازد.

پدر و مادر امیرحسین همتی

پدر و مادر امیرحسین همتی

ستاد انتخاباتی عبدالناصر همتی، کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری درباره انتشار تصویری از امیرحسین همتی فرزند رئیس کل سابق بانک مرکزی در نقش آتش نشان در سریال عملیات ۱۲۵ توضیحاتی ارائه کرد.

ستاد انتخاباتی عبدالناصر همتی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

امیرحسین همتی در سریال دولت مخفی

وی در سریال دولت مخفی در نقش یک اسیر بازی کرده است.دولت مخفی نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی عبدالحسن برزیده (بخش اول) و راما قویدل (بخش دوم) است که در سال ۱۳۹۲ ساخته شده‌است.

«دولت مخفی» داستان خود را در سه محور روایت می‌کند؛ محوراول مناطق جنگی، دوم شهرهایی که دور از جنگ است و مردم جنگ‌زده را پناه داده‌اند (شمال کشور) و محور سوم، دریکی از اردوگاه‌های عراقی که در بدترین شرایط اسرای ایرانی را در آنجا نگهداری می‌کند.

عکس ها و تصاویر شخصی جدید امیرحسین همتی فرزند همتی کاندیدای انتخابات 1400

پیج اینستاگرام امیرحسین همتی

پیج اصلی و صفحه رسمی این چهره قبلا با نشانی
@amir_hemmati فعال بود که اکنون در دسترس نمی باشد و چند پیج هواداری و فیک به نام ایشان در اینستاگرام موجود است

پیج اینستاگرام امیرحسین همتی

مجموعه فیلم ها و سریال های با بازی امیرحسین همتی

عروس سیاه بخت

سریال دولت مخفی

سریال عملیات ۱۲۵

نظرات