arongroups

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران فیلم سوءتفاهم + معرفی کامل و زمان پخش

0

“سوءتفاهم″، فیلم ایرانی به کارگردانی احمدرضا معتمدی و به تهیه کنندگی جلیل شعبانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۶ و در ژانر هیجان انگیز و اجتماعی ساخته شده است. فیلم سوءتفاهم که در بهمن سال ۹۷ اکران شد، حالا قرار است در اخر همین هفته بر روی آنتن صداو سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی فیلم سوءتفاهم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران فیلم سوءتفاهم + معرفی کامل و زمان پخش

 

خلاصه داستان

فیلم “سوءتفاهم” روایتگر ماجرای یک گروگان‌گیری است که همه چیز آن در متن واقعیت پیش می‌رود؛ اما با گذشت زمان این شبهه پیش می‌آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوءتفاهم» یا توهم است. همزمان با گسترش این ابهام، ماجرای گروگان‌گیری نیز به پیش می‌رود.

داستان فیلم سوءتفاهم

لازم به ذکر است این فیلم به عنوان ششمین ساخته سینمایی احمدرضا معتمدی که بعد از فیلم های “دیوانه ای از قفس پرید”، “آلزایمر”، “قاعده بازی” و … محسوب می شود.

 

اسامی بازیگران فیلم سوءتفاهم به همراه نقش

اسامی بازیگران فیلم سوءتفاهم به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: احمدرضا معتمدی، تهیه کننده: جلیل شعبانی، مدیر فیلمبرداری: ‌پیمان شادمانفر، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، تدوین: نازنین مفخم، صدابردار: مهران ملکوتی، صداگذار: پرویز آبنار، طراح صحنه: کیوان مقدم، طراح لباس: سارا سمیعی، مشاور رسانه ای: علی سعد، عکاس: نادر فوقانی.

نظرات