علت قتل و ترور مهندس طاهری خادم امامزاده صالح تهران / ماجرای کامل

0

علت قتل و ترور مهندس طاهری خادم امامزاده صالح تهران / ماجرای کامل

صبح شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ مهندس طاهری معاون عمرانی امامزاده صالح تهران به ضرب گلوله و ضربات چاقو توسط فرد ناشناس در جلوی منزلش در خیابان شریعتی ترور شد که در ادامه ماجرای کامل و علت ترور مهندس سعید طاهری خادم امامزاده صالح در تجریش تهران و جزئیات کامل و جدید از هویت فرد سوء قصد کننده را میخوانید

علت قتل و ترور مهندس طاهری خادم امامزاده صالح تهران / ماجرای کامل

فیلم ترور مهندس طاهری معاون عمرانی امامزاده صالح

ساعت ۸ و ۱۷ دقیقه صبح شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ مهندس طاهری از کارمندان حرم آستان امامزاده صالح (ع) تجریش تهران هدف اصابت گلوله و ضربات چاقو قرار گرفت و به شهادت رسید .

گفتنی است که ضارب، این کارمند را هنگام خروج از منزل به قتل رسانده و متواری شده است و قاتل معاون حرم امامزاده صالح یک نفر بوده و هنوز علت و انگیزه قاتل برای ترور نامبرده نامشخص است

سرهنگ خسروی گفت: پرونده قتل تشکیل شده اما نمی توان گفت انگیزه قتل چه بوده است. نمی دانیم قاتل به طلبکار مهندس طاهری بوده یا مشکل شخصی با وی داشته است. برای مشخص شدن ابعاد ماجرا باید تا دستگیری قاتل صبر کرد.

همچنین اطلاع رسانی ناجا ضمن تایید خبر به قتل رسیدن معاون هماهنگی حرم امامزاده صالح گفت: هنوز جزئیات دقیقی از این حادثه در دست نیست اما قاتل یک نفر بوده و مهندس طاهری به ضرب گلوله همان یک نفر به قتل رسیده است.

فیلم ترور مهندس طاهری معاون عمرانی امامزاده صالح

ماجرای کامل ترور خادم امامزاده صالح

امروز خبری مبنی بر شهادت یکی از خادمان امامزاده صالح(ع) منتشر شد که به گفته مسؤولان این آستان، سعید طاهری، معاون عمرانی امامزاده صالح(ع) تجریش صبح امروز بر اثر اصابت گلوله توسط یک فرد ناشناس در نزدیکی منزلش به شهادت رسید.

طاهری صبح امروز پس از خروج از منزل در خیابان شریعتی کوچه شهید واعظی، توسط فردی ماشین‌سوار به ضرب سه گلوله به شهادت رسید که دو گلوله به شکم و یک گلوله زیر قلب او اصابت کرده است. دلیل این اقدام تروریستی هنوز مشخص نیست و مسؤولان در حال بررسی دلایل و اهداف ترور خادم امامزاده صالح (ع) هستند.

شهید سعید طاهری متولد سال ۱۳۵۱ بود که دارای دو فرزند، یک دختر و یک پسر است و بیش از ۱۵ سال با عنوان معاون هماهنگی و معاون عمرانی در امامزاده صالح (ع) تجریش خدمت کرده است. همچنین اقدامات زیباسازی و کاشی‌کاری آستان امامزاده صالح (ع) زیر نظر وی بوده است.علاوه بر این، سعید طاهری برادر شهیدی است که در دوران جنگ تحمیلی برای دفاع از میهن به شهادت رسیده بود. / منبع: فارس

 

نظرات