اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مزون کار به همراه نقش و تصاویر + داستان کامل

0

فیلم مزون کار به کارگردانی سجاد قراگزلو و تهیه کنندگی منوچهر هادی محصول سال ۱۴۰۰ به تازگی وارد مرحله پیش‌تولید شده تا برای پخش در جشنواره جهانی اماده شود. گریم زنانه بازیگر اصلی این فیلم یعنی حسین مهری بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است در ادامه به معرفی کامل این فیلم و بازیگران آن میپرداریم و جدیدترین عکس ها را از بازیگران و عوامل در پشت صحنه این فیلم و زمان اکران به اشتراک میگذاریم

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم مزون کار به همراه نقش و تصاویر + داستان کامل

خلاصه داستان فیلم کوتاه مزون کار

فیلم مزون کار دومین فیلم کوتاه سجاد قراگزلو به تهیه کنندگی منوچهر هادی و نویسندگی سیامک کاشف‌آذر برای حضور در جشنواره‌های جهانی تولید میشود و مضمونی اجتماعی و ملتهب دارد و فیلمبرداری آن با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین به زودی در تهران آغاز خواهد شد.

اسامی بازیگران فیلم مزون کار

از جمله بازیگرانی که در این فیلم کوتاه بازی کردند عبارتند از: حسین مهری و احسان کریمی ، شیما افسری، میترا افضلی، مرجان رشیدی، بهروز حسینی، فرامرز فرمانی، عاطفه تیموری دیگر بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

گریم زنانه حسین مهری

گریم زنانه حسین مهری

حسین مهری بازیگر نقش اصلی و کلیدی در این فیلم است که در نقش زنانه و با گریم زنانه بازی کرده است که عکس او با گریم و آرایش زنانه بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است.

پیش از او بازیگران زیادی نقش های زنانه را بازی کردند که از جمله اکبر عبدی را میتوان نام برد که به بازیگر هزار چهره سینمای ایران معروف است.

حسین مهری که حضور در فیلم‌های سینمایی «زنبور کارگر»، «ماجرای نیمروز؛ رد خون»، «زرد» و سریال‌های «زیر هشت»، «همه چیز آنجاست»، «نابرده رنج»، «تا ثریا» و… را در کارنامه خود دارد در «مزون‌کار» برای اولین بار با چهره و لباس زنانه مقابل دوربین رفته است

بازیگران فیلم مزون کار

سجاد قراگزلو کارگردان فیلم کوتاه مزون کار

سجاد قراگزلو فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم سینمایی «قرنطینه» ساخته منوچهر هادی در سال ۸۶ آغاز کرد و پس از آن در سریال‌هایی چون «بیدارباش»، «دلدادگان»، «کوله‌پشتی» و تله‌فیلم‌های «قول»، «مرخصی»، «کلاه‌سبزها»، «چشم‌هایش»، «تصادف»، «تلاطم»، «روز پنج»، «گناه کوچولو» و… به ایفای نقش پرداخت.

وی همچنین دستیار کارگردان و برنامه‌ریز سینما و تلویزیون در چند پروژه بوده و فیلم کوتاه اولش «صدای سکوت» موفق به دریافت چند جایزه از جشنواره‌های داخلی شده است.

فیلم مزون کار

دیگر عوامل

از جمله دیگر عوامل این فیلم عبارتند از :

فیلمبردار: آرش صادقی، طراح گریم: امید گلزاده، طراح لباس: آرتا ماهان، برنامه‌ریز: ژاله مروتی، مدیر تولید: بنیامین هادی، عکاس: معین باقری، فیلمبردار پشت صحنه: مهدی کریمی و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.

فیلم کوتاه «مزون‌کار» به کارگردانی سجاد قراگزلو در مراحل پایانی مونتاژ و صداگذاری قرار دارد و بزودی آماده نمایش خواهد شد.

نظرات