خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال قفسی برای پرواز به همراه نقش

0

“قفسی برای پرواز″، سریال ایرانی به کارگردانی یوسف سید مهدوی و تهیه کنندگی اردشیر ایران نياد و با بازی امین زندگانی است. این سریال محصول سال ۸۸ و در ژانر تاریخی و دفاع مقدس ساخته شده است. سریال قفسی برای پرواز که برای اولین بار در سال ۸۹ از شبکه اول سیما پخش شد، حالا قرار است بار دیگر بر روی انتن صداوسیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال قفسی برای پرواز

 

خلاصه داستان سریال قفسی برای پرواز

سریال “قفسی برای پرواز” روایتگر ماجراهای جذاب دربارهٔ آغاز جنگ وسیر تحول آن درطی هشت سال دفاع مقدس می‌باشد. جوانی به نام “احسان” در شهریار سکونت دارد و خواهرش در خرمشهر زندگی می‌كند.

خلاصه داستان سریال قفسی برای پرواز

“احسان” در رفت و آمدهایی كه به خرمشهر دارد، به “عارفه” دختر همسایه خواهرش علاقه‌مند می‌شود. با آغاز جنگ و محاصره خرمشهر، احسان برای پیداكردن عارفه به این شهر می‌رود، اما در آنجا توسط نیروهای عراقی به اسارت در می‌آید و …

 

اسامی بازیگران سریال قفسی برای پرواز به همراه نقش

بازیگر خردسال

هلیا اکبری
مانی رحمانی

اسامی بازیگران سریال قفسی برای پرواز به همراه نقش

تعداد قسمت ها

قفسی برای پرواز یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۹ به کارگردانی یوسف سیدمهدوی، نویسندگی احمد کاوری و روح‌الله صدیقی و تهیه‌کنندگی اردشیر ایران‌نژاد می‌باشدکه از شبکه یک پخش شد. این مجموعه تلویزیونی در ۳۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه شد که موضوع وداستان آن درباره آغاز جنگ وسیر تحول آن درطی هشت سال دفاع مقدس می باشد

دیگر عوامل

کارگردان: یوسف سیدمهدوی، تهیه‌کننده: اردشیر ایران‌نژاد، طراح صحنه: حمید شهیری، طراح لباس: حمید شهیری، طراح چهره‌پردازی: سعید ملکان، دستیار اول کارگردان: محمد عفراوی، مدیر صحنه: محمد شهریاری، مشاور کارگردان: احمد کاوری.

نظرات