تجاوز خفاش شب فردیس به زنان در پوشش مسافرکش+عکس

0

خفاش شب فردیس کیست | تجاوز خفاش شب فردیس به زنان در پوشش مسافرکش+عکس

فردی با نام س . م معروف به خفاش شب فردیس در پوشش راننده مسافرکش اقدام به آزار جنسی و دزدی مال و اموال دختران و زنان میکرد که توسط پلیس دستگیر شد ادامه خبر را بخوانید

خفاش شب فردیس کیست | تجاوز خفاش شب فردیس به زنان در پوشش مسافرکش+عکس

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری مهر، حسین ناصرخاکی اظهار کرد: با وصول برخی گزارش‌ها به دادستانی فردیس، مبنی بر آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت و عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضائی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر شد که با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم با نام «س. م» دستگیر شد.

وی با بیان اینکه تاکنون سه نفر از شهروندان طرح شکایت کرده‌اند در خصوص روش این فرد که به «خفاش شب فردیس» معروف شده توضیح داد: این متهم، زنان جوان را به عنوان مسافرکش با خودروی «پراید مشکی» سوار می‌کرده و در حالی که تمام شیشه‌های خودرو پایین بوده پس از طی مسافتی، شیشه‌های دودی خودرو را بالا داده و با تغییر مسیر و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس افزود: با توجه به دستکاری درب خودرو، امکان فرار برای بزه دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید از طریق چاقو، علاوه بر سرقت اموال بزه‌دیدگان، اقدام به تعدی جنسی نسبت به آنها می‌کرد.

عکس راننده مسافرکش معرف به خفاش شب فردیس

عکس خفاش شب فردیسو دستگیری خفاش شب فردیس و تجاوز به زنان توسط خفاش شب فردیس در پوشش مسافرکش

 

ناصرخاکی با اشاره به اینکه این فرد پس از انجام نیت شیطانی خود، بزه‌دیدگان را رها می‌کرده است، متذکر شد: در این باره تاکنون سه شاکی شناسایی شده‌اند اما با توجه به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان وجود سایر بزه دیدگان وجود دارد.

وی از صدور دستور قضائی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده ۹۶ قانون آئین دادرسی کیفری خبر داد و گفت: افراد بزه دیده می‌توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت آنها به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند.

زنان آزار دیده به پلیس مراجعه کنند

پلیس از مردم خواست با انتشار عکس چهره باز خفاش شب فردیس او را شناسایی کنند و چنانچه زنانی در دام این شیطان صفت گرفتار شدند اطلاع دهند.

ناصرخاکی با اشاره به اینکه این فرد پس از انجام نیت شیطانی خود ، بزه ‌دیدگان را رها می کرده متذکر شد: در این باره تاکنون سه شاکی شناسایی شده اند اما با توجه به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان وجود سایر بزه دیدگان وجود دارد.

وی از صدور دستور قضایی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده ۹۶ قانون آیین دادرسی کیفری خبر داد و گفت: افراد بزه دیده می توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت آن ها، به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند. منبع: رکنا و مهر

نظرات