همسر بابک خرمدین کارگردان کیست

0

همسر بابک خرمدین کارگردان کیست؟ بابک خرمدین یکی از کارگرانان و سینماگران ایرانی متولد ۱۳۵۳ در تهران بود که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ به دست پدر و مادرش به قتل رسید درباره ماجرای ازدواج و همسر بابک خرمدین اینجا بخوانید

همسر بابک خرمدین کارگردان کیست ماجرای ازدواج و عکس ها

همسر بابک خرمدین کارگردان کیست؟

متولد سال ۱۳۵۳ در خانواده ۶ نفره با دو خواهر و یک برادر در تهران متولد شد. او دانش آموخته رشته سینما و دارای مدرک کارشناسی ارشد سینما از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بود که در سال ۱۳۷۹ در دوره فیلم سازی یک ساله انجمن سینمای جوانان دفتر تهران شرکت کرد و سپس وارد عرصه فیملسازی شد و بعد از مدتی برای ادامه تحصیل راهی انگلیس شد.

گفتنی است که بابک خرمدین سینماگر به قتل رسیده ازدواج نکرده بود و همسری نداشت

البته پدرش در اعترافات جدید خود درباره پسرش بابک گفته: مدتی قبل بابک با زنی که در خارج از کشور زندگی می‌کند شریک شده بود. قرار بود این زن به او ۳ میلیارد تومان بدهد تا او خانه و وسایل کار تهیه کند، اما نمی‌دانم چطور شد

 

آیا بابک خرمدین ازدواج کرده بود,همسر بابک خرمدین کیست؟

تاکنون علت ازدواج نکردن و راوبط خصوصی این کارگردان منتشر نشده، اما بیشتر شاگردانش او را فردی نجیب و محترم و خجالتی و استادی مهربان می دانند که با دلسوزی با شاگردانش چه کلاس های خصوصی و چه کلاس های دانشگاهی تدریس میکرده است .

قرار دادن حجله به مناسبت یادبود بابک خرمدین نشانگر محبت و علاقه و احترام شاگردانش به او بود.

عکس حجله بابک خرمدین

همسر بابک خرمدین کارگردان کیست,حجله مراسم ختم بابک خرمدین

 

لازم به ذکر است صبح ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰؛ جسد مثله شده بابک خرمدین،داخل چمدان، در فاز ۳ شهرک اکباتان تهران کشف شد و پدر و مادر این کارگردان بازداشت و به ارتکاب این قتل اعتراف کردند.

پدر بابک خرمدین در اعترافات خود گفت : پسرم مجرد بود ، به خاطر اختلافاتی که داشتیم صبح قتل – روز یکشنبه- او را با خوراندن مواد بیهوشی، بیهوش کردم سپس با ضربات چاقو به قتل رساندم و برای خارج کردن جسدش آن را تکه تکه کرده و در نزدیکترین سطل آشغال خیابانی انداختم.بعد از اعترافات اولیه وی درباره قتل داماد خود در سال ۹۰ و دخترش آرزو در سال ۹۷ پرده برداشت.

لینک های مرتبط با این موضوع:

آرزو خواهر بابک خرمدین کیست چگونه به قتل رسید عکس و بیوگرافی

فیلم / اعترافات مادر بابک خرمدین درباره کشتن دختر و پسرش

اخبار جدید درباره پرونده قتل بابک خرمدین را مجله اینترنتی حرف تازه نبال کنید

نظرات