خواهر و برادر (بابک خرمدین) کیست؟/ اولیای دم بابک خرمدین کجا هستند؟

1

خواهر و برادر (بابک خرمدین) کیست؟/ اولیای دم بابک خرمدین کجا هستند؟

قتل بابک خرمدین کارگردان توسط پدر و مادرش و تراژی غمگین فرزندکشی باعث تا بحث خواهر و برادر (بابک خرمدین) و اولیای دم بابک خرمدین به میان بیاید

خواهر و برادر (بابک خرمدین) کیست؟/ اولیای دم بابک خرمدین کجا هستند؟

جسد تکه تکه شده بابک خرمدین کارگردان روز گذشته در حالیکه در یک چمدان جاسازی شده بود در سطل زباله‌ای در فاز ۳ شهرک غرب توسط یکی از رفتگران منطقه کشف شد و بعد از مشخص شد که قاتلش، پدر و مادرش هستند و حالا دستگیر شدند.

خواهر و برادر بابک خرمدین کیست؟

بابک خرمدین سینماگر دارای دو خواهر به نام های ازیتا و آرزو و یک برادر به نام افشین است که هر کدام به زندگی عادی خود ادامه میدهند که اولیا دم درجه دو بابک خرمدین در حال حاضر دو خواهر و یک برادر هستند.

آخرین اطلاعاتی که دوستان آزیتا از او دارند به دوسال پیش بر می‌گردد. آزیتا با خانواده اش زندگی می‌کرد، ولی دوستانش می‌گویند یک مدت کوتاه از او خبر نداشتیم و وقتی بعد از این مدت کوتاه، یک روز مادرش را در شهرک اکباتان دیدیم و سراغ او را از مادرش گرفتیم با گریه گفت که آرزو از ایران رفته است و هیچ تماسی با آن‌ها ندارد. طبق گفته دوستان نزدیک آرزو، او دچار بیماری ام اس بود و سفر او به یک کشور خارجی در این شرایط به حتم باید دلیل خاصی داشته باشد.

خواهر و برادر بابک خرمدین کیست؟

عکس ازیتا و آرزو و افشین خواهر و برادر بابک خرمدین کارگردان

آزیتا خواهر دیگر بابک خرمدین ساکن همان شهرک اکباتان است و با همسر و دخترش زندگی می‌کند.

افشین برادر بابک در یک شرکت هواپیمایی کار می‌کند.

اولیای دم بابک خرمدین

این سه خواهر و برادر اولیای دم درجه دو، مقتول این پرونده هستند که باید دید در برابر این جنایت چه تصمیمی در مقابل مادر و پدر خود می‌گیرند.

پدر بابک خرمدین در اعترافاتش گفت: پسرم از بچگی ما را اذیت می کرد و با هر بدبختی که بود او را بزرگ کردم، همیشه از مدرسه اخراج می شد و یک روز آرام نداشتیم اما با کار و تلاش توانستم او را راهی دانشگاه کنم و پسرم فوق لیسانس گرفت و یکی از فیلم هایش نیز در جشنواره جایزه گرفت و پسرم در دانشگاه تدریس می کرد.

وی افزود: بابک در دانشگاه کرج استاد فیلم سازی و کارگردانی بود اما از زمانیکه کرونا آمد کلاس های دانشگاه به صورت آنلاین بود و بابک هفته ای ۳ روز به بهانه اینکه به شاگردانش درس خصوصی بدهد آنها را به خانه می آورد و جالب این بود که بابک فقط دانشجویان دختر را به خانه می آورد و نمی دانستیم که همه آنها دانشجوهایش بودند یا نه!

1 دیدگاه در “خواهر و برادر (بابک خرمدین) کیست؟/ اولیای دم بابک خرمدین کجا هستند؟

  1. مبین گفت:

    سلام دوستان سایت بسته نیست.
    یه روش راحت هست تلوبیونو نصب کن وقتی بازی شد بالا چند تا صفحه هست آخرش فراخوان ستاره سازه اونو بزن میره به صفحه ثبت نام فقط عجله کنید

نظرات